دانش و فناوریمجله خودرو

بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد

یکی از مدیران بنتلی بیان داشت که بنتایگا هیبریدی محصولی ناب از برند اصیل است که برای طرفداران خودروهای لوکس و هیبریدی ساخته شده است.

منتشر شده در تاریخ : ۲۲ اسفند ۱۳۹۶ ، ساعت : ۱۰:۰۷ ب.ظ

بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد

بنتایگا : شرکت بریتانیایی بنتلی یکی از برندهای تولیدکننده خودروهای لوکس به تازگی در جریان نمایشگاه اتومبیل ژنو ۲۰۱۸ از نسخه هیبریدی لوکس ترین شاسی بلند جهان رونمایی کرد.

خودرویی که در طراحی هیچ تفاوتی با نسخه احتراقی نداشته و تنها در بخش پیشرانه تغییراتی در آن حاصل شده است. یک پیشرانه ۳٫۰ لیتری شش سیلندر در کنار یک موتور الکتریکی قرار گرفته و پیشرانه هیبریدی را به ارمغان آورده است.

Bentley-Bentayga-Hybrid2-550x413 بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد دانش و فناوری مجله خودرو   وردنگار

به گفته بنتلی بنتایگا در حالت برق می تواند ۴۸ کیلومتر را سپری کند.

یکی از مدیران بنتلی بیان داشت که بنتایگا هیبریدی محصولی ناب از برند اصیل است که برای طرفداران خودروهای لوکس و هیبریدی ساخته شده است.

همانطور که گفته شد در ظاهر تفاوتی حاصل نشده و آنچه که پیداست تنها پیشرانه ترکیبی بوده و می تواند مصرف سوخت کمی را به دنبال داشته باشد.

Bentley-Bentayga-Hybrid1-550x413 بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد دانش و فناوری مجله خودرو   وردنگار

متاسفانه بنتلی تاریخ عرضه و قیمت این محصول جدید را مشخص نکرده اما انتظار می رود گران قیمت باشد و در اوایل سال ۲۰۱۹ یا اواخر سال ۲۰۱۸ به مشتریان تحویل داده شود.

پیشتر گفته شد بنتلی بزودی نسل جدید بنتایگا را معرفی نمی کند زیرا مدت زمان طولانی از معرفی این نسل نمی گذرد و  حداقل باید تا پایان دهه منتظر ماند.

Bentley-Bentayga-Hybrid31-300x225 بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد دانش و فناوری مجله خودرو   وردنگار Bentley-Bentayga-Hybrid4-300x225 بنتلی بنتایگا هیبریدی معرفی شد دانش و فناوری مجله خودرو   وردنگار

اختصاصی وردنگار؛ هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است.

نمایش بیشتر
کانال تلگرام وردنگار

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن