رونمایی تویوتا از ۴Runner Nightshade Edition

در نسخه جدید 4Runner Nightshade Edition 2019 شاهد رینگ، جلوپنجره، آینه های جانبی، اسپویلر و دیفیوزر عقب مشکی رنگ هستیم تا طراحی ظاهری مدل جسورانه تر باشد. رینگ های کرومی مشکی 20 اینچی جذابیت بسیاری به این شاسی بلند قدرتمند تویوتا بخشید.

0

رونمایی تویوتا از ۴Runner Nightshade Edition

۴Runner Nightshade Edition 2019 : شرکت تویوتا یکی از برندهای پرسابقه و بزرگ در صنعت خودروسازی بوده که چند سال پی در پی به عنوان ارزشمندترین خودروساز جهان انتخاب شد.

این کمپانی هر سال محصولات جدیدی را معرفی می کند و حال نوبت به رونمایی شاسی بلند منحصربفرد و جدید ۴Runner Nightshade Edition 2019 رسید.

خودرویی که نسبت به مدل پیشین دارای تریم جذاب و هیجان انگیزتر و البته با رنگ بندی تیره است. ۴Runner یکی از محصولات پرفروش تویوتا در کشورهایی چون استرالیا و امریکا شناخته می شود. خودرویی عضلانی و بلندقامت که برای آف-رود قادر است عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

loading...

در نسخه جدید شاهد رینگ، جلوپنجره، آینه های جانبی، اسپویلر و دیفیوزر عقب مشکی رنگ هستیم تا طراحی ظاهری مدل جسورانه تر باشد. رینگ های کرومی مشکی ۲۰ اینچی جذابیت بسیاری به این شاسی بلند قدرتمند تویوتا بخشید.

در داخل کابین نیز روی فرمان و کنسول می توان خطوط مشکی رنگ براقی که مشابه تریم خارجی بوده، مشاهده کرد. در حقیقت این نسخه دارای پکیج  Nightshad بوده که ۱۷۴۰ دلار به قیمت نهایی ۴Runner 2019 می افزاید.

این مدل هم اکنون از طریق نمایندگی های تویوتا در سراسر جهان برای خرید دردسترس است.

هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

 

مطالب مرتبط
اتوبوس جدید شرکت تویوتا با قابلیت تولید برق اضطراری

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.