جایگزین های فوق العاده برای آزمایش بارداری در خانه

0

زنها همیشه انتخاب مناسبی برای آزمایش بارداری در خانه نداشته اند. قبل از دوران پزشکی جدید، آنها مجبور بودند از روش های نسبتا غیر معمول استفاده کنند که بعضی از این روش ها امروز هم استفاده می شوند.

 

فکر می کنید این کار نوعی جادوگری است؟ به نظر می رسد که روش های فراوان و عجیبی وجود دارند که ممکن است نتایج مشابهی داشته باشند. دکتر کاندیس برنارد که درمانگر و متخصص زایمان است می گوید که چیزی که درباره این آزمایش ها جنبه مشترک دارد، توانایی آنها در واکنش به یک هورمون محرک جنسی بنام گنادوتروپین است که در ادرار زنان حامله وجود دارد.

چون این هورمون توسط سلول هایی ساخته می شود که فعالیت می کنند تا جفت جنین را پس از بوجود آمدن، شکل دهند. متاسفانه این آزمایشات حاملگی فاقد اطلاعات علمی هستند که بتوان دقت آنها را ثابت نمود ولی ما نمی توانیم به طور کلی از این آزمایشات به دلیل اینکه توسط پیرزن ها گفته شده اند، صرف نظر کنیم چون دارای بعضی مبانی علمی هستند و برای مشاهده هورمون گنادوتروپین تلاش می کنند که دقیقا همان روشی است که در آزمایشات مرسوم امروز انجام می شود.

دکتر برنارد می گوید: اگر در جستجوی یک مورد تجربی هستید، این آزمایشات ممکن است خنده دار باشند و من هنوز راجع به دقیق بودن آنها تردید دارم.

آماده هستید کمی تفریح کنید؟ پس این آزمایش بارداری را انجام دهید.

برگ های گیاه قاصدک

روش درست در این آزمایش این طور است که مطمئن شوید برگ های این گیاه پس از آنکه آنها را قطع کردید، در معرض نور خورشید قرار نگرفته اند. وقتی روی این برگ ها ادرار کردید، ۱۰ دقیقه صبر کنید و سپس در جستجوی مشاهده یک علامت مثبت به شکل برآمدگی های قرمز رنگ بر روی برگ ها باشید.

مطالب مرتبط
7 علل بوی بد دهان و رفع آن

مایع سفید کننده

loading...

ظاهرا این روش دقیق ترین آزمایش بارداری است که نیازمند این است که ادرار خود را با مقداری مایع سفید کننده در یک فنجان ترکیب کنید. اگر این مخلوط کف کرد، به این معنی است که یک نوزاد در راه است.

خمیر دندان

مقداری از ادرار خود را در یک فنجان بریزید و کمی خمیر دندان سفید رنگ به آن اضافه کنید. اگر باردار باشید، این ترکیب به رنگ آبی در خواهد آمد.

شکر

با اینکه دقت این آزمایش بارداری حدود ۹۷.۶% است ولی فقط با اولین ادرار در روز کار می کند. مقداری ادرار را در فنجان بریزید و سپس ۳ قاشق چایخوری شکر دانه دانه به آن اضافه کنید. اگر شکر به جای اینکه حل شود، به شکل خوشه در آمد، شما باردار هستید.

نمک و آزمایش بارداری

برای انجام این آزمایش بارداری باید تا بعد از روز پنجم تخمک گذاری صبر کنید ( لذا باید تا یک ۵ روز پس از قاعدگی منتظر بمانید اگر می خواهید این آزمایش دقیق باشد). ببینید نمک چه وضعی پیدا می کند وقتی آنرا در ادرار ترکیب می کنید. اگر پس از چند دقیقه به شکل یک ماده سفید و پنیری شکل درآمد، شما حامله هستید.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.