بزرگ کردن آلت تناسلی با این راهکارهای ساده

آلت تناسلی

0

در اینترنت قرص هایی وجود دارند که ادعا می کنند طول و ابعاد آلت تناسلی مردان را افزایش می دهند. اما آیا این درمان ها کار می کنند؟ اضطراب مردان در مورد اندازه آلت تناسلی، یک صنعت جهانی چند میلیون پوندی را در محصولات افزایش طول آلت مردانه بوجود آورده است.

در حالی که بسیاری از مردان در مورد آلت تناسلی خود نگران هستند، تحقیقات نشان می دهد که معمولا طول آلت تناسلی مردانه عادی است و لازم نیست مورد توجه قرار گیرد. پروفسور کووان ویلی، که کار مشاوره جنسی انجام می دهد، می گوید مردان دارای نگرانی در مورد اندازه آلت تناسلی خود باید قبل از تجربه درمان که اغلب بی اثر، گران و به طور بالقوه مضر هستند، با یک متخصص در این مورد صحبت کنند.

او می گوید: “بسیاری از مردان که در مورد اندازه آلت تناسلی خود نگران هستند، به طور کلی مسائل مربوط به تصویر بدن را مورد بررسی قرار می دهند. آنچه اتفاق می افتد این است که آنها تمایل دارند تصویر بد بدن خود را بر روی آلت تناسلی خود متمرکز کنند.

“اغلب، مشاوره می تواند با اصلاح دیدگاه های تحریف شده در مورد تصویر بدنی و یادگیری بیشتر در مورد جذابیت، اعتماد به نفس را در افراد ایجاد کند.”

در حالی که شما نمی توانید به اندازه کافی آلت تناسلی خود را به راحتی بزرگ کنید، چندین چیز وجود دارد که می توانید انجام دهید تا احساس بهتری نسبت به بدن خود داشته باشید.

موهای شکمی خود را تمیز کنید – یک تپه بزرگ موی بلند می تواند آلت تناسلی شما را کوچکتر از حد معمول نشان دهد.

از دست دادن وزن – یک شکم بزرگ که روی آلت تناسلی شما آویزان است، می تواند آلت تناسلی شما را کوچکتر کند.

متناسب بودن – داشتن اندام مناسب و ورزشکاری نه تنها موجب جذابیت بیشتر می شود، بلکه می تواند زندگی جنسی شما را بهبود بخشد.

پروفسور وایلی شواهد، اثر بخشی و ایمنی انواع مختلف محصولات بزرگ کننده آلت جنسی و درمان در بازار را ارزیابی می کند.

مطالب مرتبط
راه های کاهش وزن در طی یک هفته

درمان های غیر جراحی

قرص ها و لوسیون ها

این محصولات معمولا حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهان یا هورمون هایی هستند که ادعا می کنند می توانند آلت تناسلی را بزرگ کنند. علیرغم ادعاهای چشمگیر، هیچ شواهدی بالینی وجود ندارد که این محصولات بتوانند این کار را انجام دهند و برخی حتی ممکن است مضر باشند. دانشگاه مریلند در ایالات متحده آمریکا بر روی برخی از این ها آزمایشاتی انجام داده است و اثرات سرب، سموم دفع آفات، باکتری های E. coli و مدفوع حیوانات را کشف کرده است.

پروفسور وایلی می گوید: “استفاده از این محصولات اتلاف وقت است. قرص ها و لوسیون ها هیچ اثر اثبات شده ای ندارند.اگر آنها موثر باشند، در شیمی در دسترس خواهند بود. استفاده از لوسیون ممکن است به یک مرد کمک کند که با آلت تناسلی خود آشنا شود و راحت تر با آلت تناسلی خود کنار بیاید، اما آنها قطعا آلت تناسلی را بزرگتر نمی کنند. “

دستگاه های خلاء

پمپ های آلت تناسلی شامل قرار دادن لوله بر آلت تناسلی و سپس پمپ کردن هوا برای ایجاد خلاء می باشند. خلاء جریان خون را به آلت تناسلی تسری می دهد و موجب بروز تورم می شود. دستگاه های خلاء گاهی در درمان کوتاه مدت ناتوانی جنسی استفاده می شوند. اما استفاده بیش از حد از یک پمپ آلت تناسلی می تواند به بافت آلت تناسلی آسیب برساند که منجر به نعوذ ضعیف تر می شود.
پروفسور وایلی می گوید: “شواهد بسیار اندکی وجود دارد که این دستگاه ها باعث افزایش قابل ملاحظه ای در اندازه طی دراز مدت شوند. استفاده از یک پمپ برای چند دقیقه در روز هیچ کاری برای افزایش اندازه آلت تناسلی انجام نخواهد داد.”

تقویت کننده آلت مردانه

این تکنیک شامل قرار دادن یک وزنه یا یک قاب کوچک است که گاهی اوقات به عنوان یک دستگاه کشش نامیده می شود، که بر روی آلت تناسلی برای کشش آن قرار می گیرد. پروفسور وایلی می گوید هیچ شواهدی بالینی وجود ندارد که استفاده از وزنه، آلت تناسلی را گسترش دهد و ممکن است باعث آسیب دائمی شود. با این حال، نتایج بهتر در مورد دستگاه های کشش گزارش شده است.
او می گوید: “شواهدی وجود دارد که دستگاه های کشش می توانند تا حدودی تاثیر بگذارند، به خصوص در مردان که دارای سایز کوچکتری هستند. برخی از بیماران با استفاده از دستگاه کشش برای ۶ ماه متوجه افزایش در اندازه ۱-۲cm شده اند، اما چنین درمانی نباید بدون نظارت یک پزشک آغاز شود.”

مطالب مرتبط
هیپرکلسیمی چیست؟ بررسی علل، علائم و راه های درمان

جلکینگ

loading...

Jelqing یک تمرین است که با استفاده از انگشت شست و انگشتان اشاره است که باید به صورت مکرر آلت تناسلی مردانه را با هدف افزایش اندازه نعوظ بکشید. ایده این است که تمرینات کششی ظرفیت خون بافت نعوظ آلت تناسلی را افزایش می دهد و احتمالا باعث افزایش طول و ضخامت آلت تناسلی می شود.

پروفسور وایلی می گوید: “درست مانند استفاده از لوسیون، این روش می تواند به برخی از مردان کمک کند که تفاوت های قابل توجهی بین اندازه آلت تناسلی در حالت شل و سفت وجود داشته باشد که به آنها کمک می کند با بدن خود راحت تر آشنا شوند. اما هیچ شواهد علمی وجود ندارد که نشان دهد جلکینگ می تواند اندازه آلت تناسلی را افزایش دهد.”

جراحی آلت تناسلی

جراحی محور آلت تناسلی

برخی از تکنیک های جراحی برای افزایش آلت تناسلی، شامل تزریق چربی به آلت تناسلی، است که از قسمت های دیگری از بدن گرفته شده است. برخی مطالعات گزارش داده اند که افزایش در محدوده ۱.۴-۴ سانتی متر است.

با این حال، مطالعاتی که به مدت طولانی بر روی مردان ادامه دارد، نتایج ناامید کننده ای را نشان می دهد، که شامل عوارض ناشی از ناتوانی، زخم، خلط و عفونت می شود.

روش دیگر، هنوز در مرحله تجربی خود، شامل کشیدن پوست آلت تناسلی، به منظور قرار دادن یک قاب زیست تخریب پذیر مانند لوله پر از سلول های بافت اطراف محور است.

پروفسور ویلی می گوید استفاده از فریم های دفع زیست محیطی نتایج بهتری از تزریق چربی داشته است. او گفت: “مشکل تزریق چربی این است که در طول زمان، بدن آن را دوباره جذب می کند، که می تواند منجر به بازگشت به اندازه اصلی آلت تناسلی شود.”

جراحی طول آلت تناسلی

شایع ترین روش شامل برش رباط است که آلت تناسلی، را به استخوان شکم متصل می کند و یک پیوند پوست را در پایه آلت تناسلی، به وجود می آورد تا طول بیشتری را به آن اضافه کند. پروفسور وایلی می گوید جراحی می تواند به طور متوسط ​​ طول آلت مردانه را ۲ سانتیمتر افزایش دهد اما تغییری در اندازه آلت تناسلی هنگام نعوذ ایجاد نمی شود.

مطالب مرتبط
هر آنچه لازم است در مورد ایروکاست یا مونته لوکاست بدانید

علاوه بر این، آلت تناسلی، مستقیما به همان اندازه قبل از عمل، عمل نمی کند، زیرا رباطی که قطع شده دیگر پشتیبانی نمی کند.

پروفسور وایلی می گوید: “بسیاری از مردان که این درمان را انجام می دهند واقعا از این زاویه موضوع را بررسی نمی کنند. این می تواند برای رابطه جنسی کاملا ناراحت کننده باشد. شما باید

با شریک زندگی خود مانور بیشتری داشته باشید. مزیت افزایش ۲ سانتیمتری در طول، به نسبت از دست دادن زاویه نعوظ به مراتب کمرنگ تر است”.

لیپوساکشن

برای مردان با شکم بزرگ، لیپوساکشن، یک روش جراحی برای حذف چربی در زیر شکم، می تواند آلت تناسلی ، شما را بزرگتر کند.

پروفسور وایلی می گوید که نتایج زیبایی معمولا به وسیله بیماران قابل قبول است. او می گوید: “لیپوساکشن می تواند در کوتاه مدت به میزان ۲ سانتیمتر موجب افزایش طول آلت شود، اما اگر بیمار دوباره وزنش افزوده  شود، چربی به ناحیه شکم برگشت می کند.”

“این روش می تواند اعتماد به نفس بیمار را تقویت کند، اما برای حفظ آن در بلند مدت، فرد نیاز به بهبود رژیم غذایی خود و ورزش دارد.”

با این حال، مانند تمام روش های جراحی، لیپوساکشن خطر عوارض جانبی را به همراه می آورد.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.