لامبورگینی اوراکان آویو و خط و خش های دلخراش آن

0

اوراکان آویو

داشتن ابرخودروها جدا از تعویض گران قیمت روغن موتور و رسیدگی های رایج ، مسوولیت های بیشتر دیگری را نیز برای مالک ایجاد می کند. اگر خودروی سوپر اسپرت خود را به میان جمعیتی از هزاران نفر که هر روز به اینترنت متصل می شوند برانید، مطمئنا آنها گوشی های هوشمند خود را بیرون می آورند تا عکس ها و ویدئوهای دزدکی را از خودروی شما گرفته و در اینترنت آپلود کنند.

در این میان، افراد دیگری نیز حضور دارند که هیچ مشکلی با تخریب و از بین بردن اموال بسیار گران قیمت دیگران ندارند و این همان مشکلی است که برای لامبورگینی اوراکان آویو اتفاق افتاده است. عکس های گرفته شده از اکانت اینستاگرام وارد لمانز نشان می دهد که وقتی این لامبورگینی در کنار خیابان پارک شده بود، به شدت با چیزی شبیه به کلید خط افتاده است.

میزان آسیب تقریبا باور نکردنی است و هرکسی که این کار را انجام داده مطمئنا زمان زیادی داشته است. هر  سه طرف لامبورگینی به شدت آسیب دیده و این آسیب به وضوح قابل مشاهده است تا جایی که با نگاه کردن به ان احساس دردناکی به انسان دست می دهد.

تنها ۲۵۰ دستگاه از لامبورگینی اوراکان آویو LP610-4 تولید شده است.

مدل لامبورگینی اوراکان آویو LP610-4  در مجموع یک مدل بی نظیر نمایشی است که تنها ۲۵۰ دستگاه از آن تولید شده است. این امر سبب می شود این خودروی سوپراسپرت از مدل معمولی اوراکان خاصتر باشد. نسخه ویژه آویو از دانش هوانوردی، به ویژه دانش هوانوردی ایتالیا و جتهای Eurofighter Tycoon بهره می برد. بله، دیدن یک سوپراسپرت در کنار جاده یک اتفاق نادر است.

لامبورگینی اوراکان آویو تولیدات بشری هنرمندانه ای هستند که در عین حال تحت مالکیت شخصی قرار دارند. با این حال، این امر سبب نمی شود که کسی به خود اجازه دهد به خودرو اسیب بزند. هیچ یک از صاحبین وسایل نقلیه، چه خودروهای سوپراسپرت چه معمولی، نباید از پارک کردن خودروی خود در کنار خیابان و در میان چشمان خیره بینندگان بهراسند. البته اغلب ابرخودروها در گاراژهایی   تحت شرایط کنترل شده نگهداری می شوند. حسودی  به کسی که دارای یک خودروی سوپراسپرت است و آسیب رساندن به خودروی او، هیچ چیز را عوض نمی کند.

مطالب مرتبط
رونمایی گوگل از کیت هوش مصنوعی جدید

اختصاصی وبسایت وردنگار: هرگونه کپی تنها با ذکر لینک وردنگار مجاز می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.