حراج یک بوگانی شیرون مدل ۲۰۱۶

0

حراج یک بوگانی شیرون مدل ۲۰۱۶

بوگاتی شیرون : بوگاتی شیرونی که در تصویر می بینید تنها اندکی بیش از یک سال است که پس از تولید رسمی خود در اواخر ۲۰۱۶ در بازار حضور داشته و به فروش رسیده است.

اما در حال حاضر یکی از صاحبان این خودروی استثنایی، مایل است تا این هایپر کار تازه نفس را با توان ۱،۴۷۹ اسب بخار برابر با ۱،۱۰۲ کیلووات، به فروش برساند.

بنابراین در حراج امسال پاریس، این بوگاتی شیرون خوش تیپ به حراج گذاشته خواهد شد. این بوگاتی بی نظیر، یکی از ۲۰ شیرونی است که در سراسر جهان تحویل داده شده و یکی از ۱۸ دستگاهی است که در سه ماهه دوم سال ۲۰۱۷ عرضه شده است.

این خودرو در ماه آوریل به نخستین صاحب خود تحویل داده شد. و کمتر از ۶۲۱ مایل (۱،۰۰۰ کیلومتر) را طی کرده، که نیمی از آن، جزو آزمایش تست های لازم سازنده بوده است.

قیمت تقریبی بوگاتی شیرون ۲۰۱۶

برآوردها نشان می دهد که قیمت این خودرو می تواند چیزی در حدود ۳.۲ تا ۳.۳ میلیون یورو (۳.۸ تا ۴.۳ میلیون دلار) باشد. و این احتمال نیز وجود دارد که قیمت آن از قیمت ۳ میلیون دلاری براورد شده کارخانه نیز بالاتر رود.

بوگاتی شیرون مذکور، دارای رنگ آبی آتلانتیک دو تناژه است که تمام بدنه این خودروی اسپرت بی نظیر را پوشانیده و همچنین با کابین داخلی چرمی قهوه ای رنگ و چرخ فرمان فیبر کربن اختیاری موجود در داخل کابین و کالیپرهای ترمز آبی اقیانوسی که با چرخ های نقرهای “Classique” پوشانیده شده اند در تضاد می باشد.

در زیر کاپوت این ابر خودروی بی نظیر، یک موتور توربوشارژر چهارگانه ۱۶سیلندر هشت لیتری با توان ۱،۴۷۹ اسب بخار (برابر با ۱،۱۰۲  کیلو وات) و گشتاور ۱،۱۸۰ پوند پا  (برابر با۱،۵۹۹ نیوتن متر)  تعبیه شده است.

مطالب مرتبط
شیرون آفرود : ابراتومبیل بوگاتی شیرون آفرود جالب به نظر می رسد

بوگاتی شیرون با یک گیربکس DCT هفت سرعته، می تواند تقریبا در عرض ۲.۵ ثانیه به سرعت ۶۰ مایل(۹۶ کیلومتر در ساعت)  در ساعت برسد و حداکثر سرعت این خودرو نیز بالاتر از ۲۶۱ مایل در ساعت (برابر با ۴۲۰ کیلومتر در ساعت)، است.

فقط ۵۰۰ نمونه از این بوگاتی شیرون ساخته خواهد شد، که هر کدام حدود ۳ میلیون دلار قیمت خواهد داشت. این نمونه خاص اندکی ارزانتر است، اما با توجه به ظاهر بیرونی منحصر به فرد و تعداد اندک، احتمالا قیمت آن تا زمان حراج بالاتر خواهد رفت.

منبع : motor1

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.