خواب کودک – ۱۰ چیزی که قطعا نوزادتان را بیدار می کند

خواب کودک

0

قبل از آنکه بچه دار شوید، صداهای مزاحم بخشی از زندگی روزانه شما بودند ولی حالا آنها دشمن شماره یک شما هستند و همچنین به عنوان نابود کنندگان خواب نیز شناخته می شوند. در این مقاله بیشتر در مورد خواب کودک توضیح می دهیم.

هرکسی که جمله ” مثل یک بچه خوابیده ” را ابداع کرد، حتما تجربه ای در این مورد که چه مراحلی باید طی شود تا یک بچه بخوابد را تجربه نکرده بود: تکان دادن های بی پایان و آرام شدن، نگاه امیدوارانه برای اینکه ببینیم حالا دیگر مشکلی نیست که از اتاق بیرون برویم یا نه و ناامیدی کامل هنگامی که می فهمیم هنوز وقتش نیست. البته بدتر از همه این ها ورود ناگهانی و ظاهرا بی ضرر یکی از اعضای خانواده است که با سرعت و قاطعیت تمام امیدها برای خوابیدن کودک را از بین می برد.

ما از مادرانی که نشریه وردنگار را می خوانند، خواهش کردیم که مقصرترین ها را معرفی کنند

ساعت های هادداس

آنها ساعت های شماطه ای ژوهانسبورگ هستند. از همه بدتر اینکه اگر شانس بیاوریم و آنها بچه را از خواب نپرانند، اما صدای آنها خیلی شبیه نوزادی است که در حال گریه کردن است و وقتی میدوم تا ببینم که همه چیز در اتاق خواب کودک مرتب است یا خیر، همین کار باعث می شود که دخترم از خواب بپرد.

بانو میلی

  فکر می کردم که موجودی به نام بانو میلی خارج از داستان بانو و شب عید وجود ندارد ولی نظرم عوض شد چون یک نفر در همسایگی من زندگی می کند و کارش را دقیقا همان وقتی شروع می کند که کودکم می خواهد بخوابد.

زانوهای صدادار

بدترین چیز این است که اعضای بدن خود شما خائن باشند و صدا کنند. اما واقعا هر چیزی که صدا می کند باید از بین برود مثل تشک های فنری، کف پوش ها و درها.

مطالب مرتبط
نوشیدن آب به همراه ناهار راه کاری ساده برای پیشگیری از چاقی کودکان

تکرارشدن کارهای پرسروصدا

چیزهایی که فراموش می کنید قبل از آنکه بچه را در تخت خوابش بگذارید مثل در یا پنجره ای که فراموش کرده اید ببندید یا تلفن همراهی که یادتان رفته روی خاموش بگذارید.

اختصاصی وردنگار؛ کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

آنها که با ما در یک خانه هستند

پارس کردن سگ ها از همه چیز بدتر است، بخصوص وقتی که آنها برای این پارس می کنند که کسی زنگ خانه را می زند.

کشیدن پرده ها

به نظر می رسد که این کار خیلی ساده و بدون مزاحمت است ولی واقعا می تواند باعث از خواب پراندن کودک شود.

خوردن پرسروصدا

چاقوها و چنگال هایی که روی بشقاب صدا می کنند.

هر چیز دیگر که باعث برهم زدن خواب کودک شود

 واقعا به نظر می رسد هر صدای اتفاقی باعث بیدار شدن کودکان و برهم زدن خواب کودک می شود مثل وزوز پشه ها، بادی که در درخت ها می پیچد و یا حتی صحبت کردن همسایه ها.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.