داوود هزینه کیست و چرا لقب «هزینه» را به او داده‌اند؟

0

داوود غفاری یا داوود هزینه که مدتی پیش و با کلیپ معروف خود که در آن گفت «عشقم از این به بعد همه هزینه ها برای تو میشه» به شهرت رسید و پس از آن با کلیپ هایی که در اینستاگرام خود منتشر می نمود فالوور های خود را بالا برده است. در واقع اگر یکی از کاربران فضای مجازی به خصوص اینستاگرام هستید بی شک اسم آقای هزینه به گوشتان رسیده است .

آقای هزینه یا داوود غفاری با انتشار عکس ها و کلیپ ها در اینستاگرام به یکی از چهره های فضای مجازی تبدیل شده است. بعد از وحید خزایی و چند تن دیگر این بار نوبت به آقای هزینه رسیده است .

چرا به آقای هزینه معروف است؟

این ماجرا مربط به یک کلیپ از اوست. جنجالی ترین کلیپ داوود هزینه همان کلیپ معروف با جمله از امروز تمام هزینه ها فقط برای تو میشه می باشد. این کلیپ به سرعت در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد و کاربران هم واکنش های جالبی نشان دادند.

ماجرای داوود هزینه و وحید خزایی

داوود هزینه و وحید خزایی این دو پدیده اینستاگرام با یکدیگر در ارتباط هستند و کلیپ مشترکی نیز منتشر کردند .

چندی پیش  نیز کلیپی مبنی بر دعوا و چاقو کشی این دو چهره اینستاگرام در فضای مجازی منتشر شد. پخش شدن چنین کلیپ هایی، تنها این دو چهره را بیشتر بر سر زبان ها می اندازد و نتیجه آن ، بالا رفتن تعداد فالوورها می باشد .

متاسفانه دیگر کار به جایی رسیده است که برخی افراد حاضرند به هر قیمتی معروف شوند .

رابطه‌های آقای هزینه

تا چندی پیش تمامی عکس ها  و کلیپ های داوود هزینه با پرستش عربلو بود که به تازگی از هم جدا شده اند و اخیرا لایوی با سایه چشمک در اینستاگرام دیده می شود که رابطه آقای هزینه و سایه چشمک را نشان می دهد.

مطالب مرتبط
با 10 نفر از مشهورترین کاربران یوتیوب آشنا شوید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.