رندرهای مدرنی از بی ام دبلیو E9 خودرویی متعلق به ۵۰ سال پیش

0

رندرهای مدرنی از بی ام دبلیو E9 خودرویی متعلق به ۵۰ سال پیش

بی ام دبلیو E9 : احیای مجدد بی ام دبلیو سری ۸ یک حرکت بزرگ برای کمپانی باواریایی بی ام دبلیو تلقی می شود.

این پلاک اسم از سال ۱۹۹۹ تاکنون به بازار عرضه نشده است، اما هم اکنون که تقریبا ۱۰ سال از تاریخ ارائه آن گذشته، این کوپه بزرگ و لوکس آماده است تا دوباره مجددا عرضه شود.

البته هم اکنون GTE سری ۸ پا به عرصه نهاده و از یک موتور مسابقه ای فوق العاده قدرتمند بهره می برد.

اما یکی از طراحان این کمپانی معتقد است که بی ام دبلیو می تواند خط تولید خودروهای اسپرت خود را حتی بیشتر از این هم گسترش دهد.

دژان هریستوف از لحاظ دیجیتالی خودرویی را تصور می کند که آن را GCS یا Gran Coupe S نامیده است.

این کانسپت خیالی دارای برخی ویژگی های کانسپت های مدرن BMW سری ۸ است اما به طور کامل از مدل بی ام دبلیو ۲۸۰۰ CS که حدود ۵۰ سال پیش در سال ۱۹۶۸ ساخته شد الهام گرفته شده است.

استفاده از عناصر CS که قرار است این کانسپت بر مبنای آن ها ساخته شود سبب می شود که GCS، خودرویی کاملا جذاب باشد.

ویژگی های جذاب بی ام دبلیو E9

ویژگی هایی مانند کاپوت کشیده و شیب دار، این مدل مفهومی را تا حد زیادی به کوپه های کلاسیک شبیه می سازد، در حالی که در نمای جلویی، پنجره مشبک مخصوص خودروهای بی ام دبلیو  همچنان حفظ شده است که ظاهر منحصر به فردی را به همراه چراغ های ال ای دی براق به این خودرو می دهد.

به طور کلی ظاهر بدنه خودرو E9  کاملا خیره کننده است.

یک سقف طولانی، شیب دار، چرخ های تهاجمی، و چراغهای جلو و عقب براق و اقواگر، سبب می شوند که این رندر دوست داشتنی شمایل اسپرت تری داشته باشد.

مطالب مرتبط
رندر کراس اوور کانورتیبل T-Roc Cabrio

طراح، جزئیات عملکردی اندکی را برای خودرو در نظر گرفته است اما سایر آپشن های منحصر به فرد ارائه شده مانند دریچه های کنترل ورود هوا در پنجره جلو و دریچه های پایین تر، یک دوربین ۱۸۰ درجه به جای آینه های جانبی و یک کابین مدرن با صفحه نمایش های جذاب، رانندگی با این خودرو را بیش از پیش دلپذیر می سازند.

این کانسپت بی نظیر بدون شک یک خودروی خلاقانه  است هر چند که ممکن است محصول نهایی شاهد تغییرات زیادی باشد.

شایعه شده است که سری ۸ در ماه ژانویه به بازار عرضه خواهد شد. اما هنوز چیزی به صورت رسمی توسط کمپانی بی ام دبلیو تایید نشده است.

منبع : MOTOR1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.