مستندی برای تمام اطلاعاتی که برای شکست دادن سرطان نیاز دارید

شکست دادن سرطان

0

حقیقت راجع به سرطان- یک تلاش جهانی افتخار آمیز، یک مجموعه مستند ۹ قسمتی است که به شما تمام اطلاعاتی را که نیاز دارید تا بدانید سرطان واقعآ چیست و چگونه شروع میشود و چطور میتوان از آن جلوگیری کرد و از همه مهمتر اینکه، چگونه از این اطلاعات بعنوان درمانهای طبیعی استفاده کنیم را میدهد.

مسئولان پیشگام در زمینه سلامت طبیعی و دانشمندان مورد اعتماد به توضیح راهبردهای انقلابی جلوگیری از سرطان و درمانهای حیات بخش پرداختند که میتوانند از شما و افراد خانواده تان در برابر این بیماری ناتوان کننده محافظت نمایند.

اینگونه تخمین زده میشود که فقط در سال جاری در مورد حدود ۲ میلیون امریکایی تشخیص سرطان مثبت باشد و بیش از ۶۰۰ هزار نفر از آنها بدلیل ابتلا به این بیماری خواهند مرد. تلاش جهانی ثابت میکند که یک جهان بدون سرطان قابل دستیابی است و ابزار رسیدن به این هدف کاملآ ایمن و طبیعی هستند.

این مجموعه مستند سرطان اطلاعاتی شامل موارد زیر خواهد بود:

اهمیت تغذیه – از زمانهای دورغذا بعنوان دارو مورد استفاده بوده است. برخلاف چیزهایی که رسانه گروهی دوست دارند نشان دهند، اکثر بیماریها ناشی از تغذیه غلط و عادات بد سبک زندگی هستند. با خوردن غذای سالم، شما میتوانید سامانه مقاومت و مصونیت بدن خود را تقویت کنید تا از خودتان در برابر انواع بیماریها مراقبت نمایید.

واقعیت راجع به شاهدانه – متخصصین غده شناسی، اطلاعاتی را ارائه میدهند که نشاندهنده نادرست بودن قدرت شفا دهنده این گیاه میباشد.

loading...

بی اثر بودن شیمی درمانی – در معرض تشعشع زیانبار قرار دادن خودتان، هرگز نباید پاسخی برای شکست دادن سرطان باشد(ثابت شده که شیمی درمانی باعث فعال شدن روند رشد غده سرطانی در بدن شده و موجب تکثیر سرطان در تمام بدن میشود و معمولآ منجر به مرگ بیمار میگردد.)

مطالب مرتبط
داروهای مالاریا می تواند به مبارزه با سرطان کمک کند

دروغ ها راجع به داروهای جدید – بحث های مربوط به اینکه چرا داروهای طبیعی در پشت چراغهای خوراک پزی قرار می گیرند، مطرح خواهند شد.

داستانهای واقعی و صادقانه راجع به افرادی که سرطان، را شکست دادند – این داستانها را از زبان افرادی بشنوید که عملآ سرطان خود را با استفاده از داروهای طبیعی شکست دادند.

وقتی تقاضای این مجموعه را میکنید، در مدت ۹ روز این مجموعه را در صندوق پستی اینترنتی خود دریافت می نمایید. هر بخش در حدود یکساعت و پانزده دقیقه تا دو ساعت طول میکشد که در صندوق شما ذخیره شود.

مجموعه حقیقت راجع به سرطان- یک تلاش جهانی، یک هدیه ارزشمند است که شما به خود و اعضای خانواده تان میدهید. چیزی که دریافت میکنید، اطلاعات گرانبها و حیات بخشی هستند که به شما کمک خواهند کرد که تصمیمات آگاهانه راجع به گزینه های درمانی اتخاذ نمایید که برای مبارزه با سرطان، در دسترس شما میباشند.

بخاطر داشته باشید که زندگی با تشخیص سرطان در شما پایان نمی یابد و شما نباید اساس زندگی خود را بر مبنای ترس از سرطان قرار دهید. گامهایی وجود دارند که امروز میتوانید بردارید تا به سلامتی مطلوب برسید و یکی از آنها آگاه شدن از انواع مختلف داروهای طبیعی میباشد.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.