طراحی وروردی اصلی با فنگ شویی مناسب

0

آیا طرح طبقه خانه یا دفتر شما، طرح فنگ شویی مناسبی دارد؟ عوامل به وجود آوردنده طرح فنگ شویی مناسب چه هستند و چطور می توانید با هر آنچه که در اختیار دارید بهترین طرح ممکن را ایجاد کنید؟

بسیاری از طرح ها به هر طریقی و بدون توجه به نحوه زندگی افراد ایجاد شده اند. طرح هایی با اتاق خواب های بسیار بزرگ با کمدهای بسیار کوچک و حتی بدون کمد، یا طرح هایی که در آن در دستشویی مستقیما روبروی ورودی آشپزخانه یا جزیره آشپزخانه باز می شوند. یا حتی طرح های که در جلویی خانه کاملا در کنار در  اتاق خواب اصلی قرار دارند؟

اگر شما در فرآیند ساخت یا تعمیر یک خانه باشید، این طرح فنگ شویی خانه که توسط شما ارائه می شود باعث حفظ انرژی، زمان و پول شما می شود. و اگر دنبال این هستید که یک خانه اجاره کنید یا بخرید، می دانید که دنبال چه خانه ای بروید و کدام را انتخاب نکنید!

طراحی منطقه ورودی اصلی، در جلویی و راهرو

در طراحی هایی هوشمند فنگ شویی خانه، در جلویی/ اصلی مستقیما با در دیگر یا یک پنجره هم ردیف نیست. همچنین در جلویی مشرف به درهای کمد ، در دستشویی یا یک دیوار نزدیک نیست.

یک مفهوم مهم فنگ شویی در طراحی در جلویی خانه یا دفتر وجود دارد ، و این است که این در باید به سمت داخل باز شود، نه بیرون. در جلویی که به بیرون باز می شود باعث خروج انرژی خوب می شود، بنابراین خانه نمی تواند از فنگ شویی خوبی بهره ببرد.

در طرح فنگ شویی مناسب خانه، در جلویی نباید با فاصله کمتر از دو  قدم ، روبروی راه پله باشد.

loading...

در طراحی عمومی، مهم نیست که فاصله بین راه پله و در جلویی چقدر باشد، اما این قاعده، فنگ شویی ضعیفی دارد و باید از آن جلوگیری کنید.

مطالب مرتبط
20طراحی حمام جذاب و براق با تم نقره ای

در حالت ایده آل، در جلویی به یک راهروی زیبا باز می شود که می تواند باعث گسترش انرژی لطیفی شود و یک زمینه تغییر اساسی بین جهان بیرون و درون ایجاد می کند. یک راهروی خوب فنگ شویی ، مستقل، فضای بسته و دارای چارچوب بندی مناسبی است و جایی برای نشستن مهمانان و مشتریان و فرآهم می کند.

آن باعث ایجاد حس راحتی و شفافیت در مشتری یا مهمان می شود_ مکانی برای نشستن وجود دارد، جایی برای قرار دادن وسایل فرآهم شده و قبل از اینکه وارد اتاقهای دیگر خانه شوند می توانند در آنجا استراحت کنند.

فنگ شویی خوب برای کل خانه

مهم تر از همه، برای فنگ شویی خوبی برای کل خانه، این می تواند فضای استقبال زیبایی باشد، که یعنی شما به محض ورود قرار نیست صندلی توالت ( در موردی که در جلویی روبروی دستشویی قرار دارد) یا یک کمد شلوغ را ببینید.

باید فضایی برای چند مورد دکوری/ اثاث خانه وجو داشته باشد، مثل یک میز هلالی یا یک صندلی تشک دار ( این ها فقط مثال های اساسی هستند) ، همچنین می توانید فضای دیواری مناسبی برای ایجاد یک انرژی فنگ شویی زمینه ای و متعادل با رنگ مناسب دیوار، نقطه کانونی هنر از یک مجموعه عکس های شخصی فرآهم کنید.

در منطق فنگ شویی، در جلویی و ورودی اصلی مانند دروازه های انرژی خانه شما هستند، و همچنین مناطق تعیین کننده برای جریان صحیح انرژی چی می باشند که یک بخش یا کل مفهوم فنگ شویی می باشد. یک طراحی فنگ شویی مناسب خانه، فضای خوبی برای ورود انرژی خوب، فرصتی برای ریلکس شدن قبل از ورود دلپذیر به خانه را فرآهم می کند.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
عید نوروز و استفاده از گل و گلدان در دکوراسیون منزل

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.