۶ خواسته مهم مردان در رابطه جنسی و روش های افزایش لذت جنسی آن ها

لذت جنسی

0

وقتی بحث راجع به مردان و چیزهایی که در بستر می خواهند، مطرح می شود، دو عقیده رایج وجود دارند. اول اینکه تا وقتی مردها می خورند، می آشامند و رابطه جنسی دارند، معمولا خوشحال هستند. دوم آن که برای خشنود کردن یک مرد از نظر جنسی و افزایش لذت جنسی ، ترفندها و روش هایی ارائه شده اند.

هر نظریه ای که داشته باشید ولی باید گفت که اطلاعات مربوط به مردان و نیازهای جنسی آنها هنوز در نیمه راه قرار دارند اما چه باور کنید یا نه، وقتی موضوع رابطه و لذت جنسی مطرح می شود، مردها واقعا موجودات پیچیده ای هستند. زنها ممکن است فکر کنند که خواسته ها و نیازهای مردها در اتاق خواب را می دانند ولی شاید کاملا هدف را گم کنند. فعالیت در اتاق خواب موضوع مهمی برای مردان است و گاهی زنها خواسته های مردان و دلائل آنها را درک نمی کنند.

انسان ها برای مدت های طولانی مشغول رابطه جنسی و تولید مثل بوده اند، پس چرا هنوز رازها و سوء تفاهم های  مداومی بین مردان و زنان راجع به اساسی ترین نیازهای زندگی وجود دارند و چرا زن ها گاهی چیزهایی را که مردها در اتاق خواب تقاضا می کنند، بد تفسیر می کنند؟

این جدال مداوم راجع به اینکه مردها واقعا از رابطه جنسی چه می خواهند، تبدیل به یک موضوع عمیق و حساس راجع به نیازهای مردان شده است. مردها مثل حیوانات نیستند که به خاطر یک شیرینی کرنش کنند. آنها نیازمند عشق زن ها هستند و رابطه ای می خواهند که آنها را به زن ها نزدیک کند و می خواهند زنها بدانند که رابطه جنسی چگونه می تواند ارتباط بین آنها را بهتر نماید.

روش های افزایش لذت جنسی مردان

 اگر زنها بدانند خواسته مردان راجع به رابطه جنسی چیست، زندگی جنسی آنها می تواند بسیار لذت بخش باشد. در اینجا نکاتی هستند که می خواهیم زنها بدانند تا زندگی جنسی آنها خوشایند شود و زنان و مردان را در اتاق خواب خوشحال تر و  لذت جنسی آن ها را بیشتر نماید.

مطالب مرتبط
عشاق 50 ساله تهرانی!! عشق و زندگی و امید!!!

۱: مردها نقاط تحریک شونده زیادی دارند

نقطه تحریک شونده مردها فقط آلت تناسلی شان نیست. مردها دوست دارند که آلتشان توسط زنها لمس و نوازش شود ولی می خواهند که نقاط دیگری از بدن آنها نیز نوازش گردند. آنها عاشق این هستند که سینه و کمرشان مالیده شود و موهایشان نوازش گردد. دست زدن آرام و ملایم به بیضه ها برای آنها خیلی تحریک کننده و نوازش پوست بیضه برایشان با لذت جنسی همراه است.

۲: مردها عاشق این هستند که زنها در تختخواب حرف بزنند

صحبت های تحریک کننده، تحسین کننده، راهنمایی کننده و حتی بی ادبانه زن ها در اتاق خواب برای مردها شهوت انگیز و دلگرم کننده است. برای آنها خیلی جالب است که از زنها بشنوند که چه چیزهایی احساس آنها را خوب می کند و آنها را به نشاط می آورد. مردها می خواهند که زنها بدانند که آنها به چیزهایی فکر می کنند چون این موضوع، آنها را تحریک می کند و به آنها احساس مردانگی می دهد.

انتقاد کردن از مردان، کمکی به حل مشکلات نمی کند و به جای اینکه به آنها گفته شود که اشتباه می کنید، بهتراست این طور بگویید: عاشقت هستم وقتی فلان کار را می کنی. بدین ترتیب مشکل سریعا حل می شود و احساسات مردها هم جریحه دار نمی گردد.

loading...

۳: گاهی اوقات مردها فقط می خواهند زنها را غافلگیر کنند

زمانهایی هستند که قصه عشق از پنجره بیرون میرود، یعنی مردها گاهی دوست دارند که یک زن بدون مقدمه به آنها بگوید: بیا الان عشقبازی کنیم چون به این ترتیب احساس قوی بودن می کنند. این کار مردها را غافلگیر و محسور می کند و در بقیه روز چهره خندانی خواهند داشت.

۴: مردها عاشق رویاهایشان هستند و دوست دارند زنها هم با آنها شریک باشند

مشارکت در آرزوها و رویاهای یک زوج با یکدیگر، اعتماد زیادی را بین آنها ایجاد می کند ولی اگر زن راجع به آنها اظهار نظر نکند و فقط بگوید خوب است، آنها فقط درحد رویا و آرزو باقی می مانند. مرد به زن متعهد است ولی وقتی می خواهد رویایش را با او شریک شود، بخشی از وجودش را برای او آشکار می کند. مرد همچنین میخواهد رویاهای زن را بداند، هرچند که صحبت راجع به این موضوعات برای زنها آسان نیست ولی اگر هردو به هم قول دهند که راجع به رویاها و آرزوهای هم قضاوت نکنند و یکدیگر را شرمنده ننمایند، دنیای جدیدی برای زندگی جنسی و لذت جنسی آنها ایجاد می شود.

مطالب مرتبط
رابطه جنسی سالم و مطمئن برای بانوان

۵: مردها رابطه جنسی را بعنوان روشی برای جشن گرفتن زندگی محسوب می کنند

مردها اغلب به این متهم می شوند که همیشه بدنبال رابطه جنسی هستند و هرگز از آن خسته نمیشوند اما آنها دوست دارند که زنها هم به این رابطه مثل مردها نگاه کنند و آنرا به عنوان روشی برای لذت بردن از زمان حال و همیشه تلقی نمایند.

مردها شبیه رایانه هستند، یعنی دستورات و تقاضاها را می گیرند و اجرا می کنند و احساس مفید بودن می کنند و به همین دلیل است که داشتن رابطه جنسی، آن لذت و خوشی را که مردها نیاز دارند به آنها می دهد چون این رابطه دارای منافع برای سلامتی است و انزال و رسیدن به اوج لذت جنسی باعث آزاد شدن هورمون های افزایش دهنده انقباض های عضلانی می شود و همچنین موجب نزدیکی بیشتر زوج ها به هم می گردد و نگرانی و تشویش را کاهش می دهد.

رابطه جنسی باعث می شود که هورمون های ایجاد کننده حس خوب به نام اندورفین در بدن جریان پیدا کنند و می تواند فشار خون و بیماری قلبی را کاهش دهد.

۶: مردها مشتاق تحسین هستند

درست مانند زنها، مردها تعریف و تمجید را دوست دارند. مردها گاهی نیاز به تحسین دارند و رضایت جنسی به آنها این اعتماد به نفس را می دهد که زنها به آنها علاقه و توجه دارند. گفتن جملات ساده ای مثل اینکه تو چقدر جذاب و خوش هیکل هستی، حتی اگر راست نباشد، این احساس را به مردان می دهد که عاشقان بزرگی هستند. تحسین مردان را به واقعیت هایی متصل می کند که به دنبال آنها هستند و ارتباط معنی داری بین زندگی مشترک خود با یک زن برقرار می کنند.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
5 نکته مهم که باید راجع به رابطه جنسی در بارداری و پس از زایمان بدانید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.