مرسدس AMG GLE63 با چرخ های ۲۲ اینچی رصد شد

0

مرسدس AMG GLE63 با چرخ های ۲۲ اینچی رصد شد

آخرین باری که دوربین های جاسوسی ما یک خودروی فوق العاده عملکردی استتار شده را رصد کردند، در نیمه دوم ماه مارس بود که مرسدس AMG GLE63 بعد از رفع یک مسئله فنی مجدداً در حال تست مشاهده شده بود.

اما در همین هفته جاری، یک نمونه اولیه کاملا متفاوت از نمونه قبلی، در حالی که در یک ترافیک سنگین در پشت واگن تویوتای Avensis قرار گرفته بود در یکی از خیابان های باریک اتریش رصد شد.

با وجود استتارهای گسترده ای که سرتاسر خودرو را فرا گرفته، تصور ما بر این است که در ورای استتاری که نمای جلوی خودرو را نیز پوشانیده، پنجره مشبک پانامریکانا و ورودی های عظیم هوا در سپر جلو پنهان شده اند.

همچنین بسیاری از قسمت های مجددا طراحی جلو ، همراه با لوگوی ستاره ای سه تایی بزرگ مرسدس بنز و همچنین برش های کاپوت و رسیدن آنها به پنجره مشبک قابل مشاهده هستند.

مشخصات جانبی این خودرو عبارتند از چرخ های آلیاژی بزرگ ۲۲ اینچی با کالیپرهای ترمز مشکی در محور جلو و کالیپر های مشکی برای چرخ های عقب.

loading...

مرسدس AMG GLE63 جدید، از وجود تیپ های اگزوز ۴ تایی مخصوص ای ام جی که درون سپرهای خاص و ویژه این خودرو قرار گرفته اند بهره می برد.

در حقیقت، این خودرو شباهت هایی به نمونه اولیه دارد اما از وجود قطعات و اجزایی بهره می برد که به نظر نمی آید جزو اجزای استتاری باشند و گمان می رود بخش های از محصول تولیدی نهایی خواهند بود.

با نگاهی به قسمت استتار شده در پشت خودرو، به نظر می رسد که چراغ های عقب، باریک تر از مدل تولیدی باشند.

ستون های C و D در مرسدس AMG GLE63 جدید

ظاهرا تنها قطعه ای از پازل طراحی که قابل مشاهده نبود ستون های C و D هستند چرا که مرسدس، آن ها را در لایه های اضافی استتاری پوشانده بود تا طرح واقعی این خودرو را پنهان سازد.

مطالب مرتبط
رونمایی از میباخ S650 پولمن 2019

این کار مرسدس بنز می تواند حدس و گمان های زیادی را ایجاد کند و می تواند نشانه ای از ایجاد تغییرات بزرگ در این بخش باشد، اما باید منتظر بود تا زمانی که GLE نهایی به طور رسمی رو نمایی شود و گویا این امر تا پایان سال محقق خواهد شد.

به احتمال زیاد مرسدس ای ام جی GLE63 جدید، در اواخر سال ۲۰۱۹ یا اوایل سال ۲۰۲۰ میلادی با یک موتور کوچک تر عرضه خواهد شد.

در این راستا، گویا قرار است که موتور ۵.۵ لیتر قدیمی این خودرو کنار گذاشته شود و یک موتور سر حال تر ۴.۰ لیتری ۸ سیلندر برای آن ارائه گردد که توانی معادل ۶۰۰ اسب بخار را همانند مدل ۶۰۳ اسب بخاری E63 S تولید می کند..

اختصاصی وردنگار؛ هرگونه کپی برداری با ذکر نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.