مکمل PureFood مناسب برای ناخن های شکننده، مشکلات پوستی و خستگی

سوء تغذیه

مکمل PureFood مناسب برای ناخن های شکننده، مشکلات پوستی و خستگی

آیا می دانید کمبود ویتامین می تواند منجر به علایم غم انگیزی در بدن شود؟ اگر ناخن های شکننده، مشکلات پوستی، خستگی یا دیگر مشکلات را در بدنتان دارید، بقیه مطلب را بخوانید! چون این علایم می توانند بزرگترین علایم برای سوء تغذیه باشند. این کمبود ها می توانند به وسیله ترکیب یک مکمل ارگانیک تغذیه ای جبران شوند.

به عنوان مثال بسته زیبایی و آرایشی ما مزایایی مانند از بین بردن چروک های روی پوست، رشد ناخن و مو، داشتن مو و ناخن قوی تر، داشتن انرژی بیشر و به علاوه باعث وجود تعادل بیشتر سوخت و ساز در بدن می شود. بخوانید تا بدانید که بدن چگونه می تواند علایم ناخوشایند را آشکار سازد.

مشکلات مربوط به پوست، مو و ناخن چیست؟ آیا از کمبود ویتامین C به وجود می آیند؟

کمبود ویتامین C یعنی اینکه بدن شما کلاژن تولید نکند. یکی از رایج ترین نشانه های کمبود ویتامین C خشکی پوست است. کلاژن همچنین مسئول کاهش علائم پیری است. بنابراین، اگر پوستتان خیلی زود چروک شود یعنی کمبود ویتامین C دارید. نشانه دیگری از کمبود ویتامین C در بدن خستگی است. پس وجود حفره های تیره در زیر چشمان هیچ ربطی به کمبود ویتامین C در رژیم غذایی ندارد! علاوه بر این، خونریزی لثه ها و زخم های روی پوست شما نشانه ای از کمبود ویتامین C هستند

مراقب باشید، همه  مکمل های ویتامین C نمی توانند به بدنتان کمک کنند.

آیا می دانید تمام مکمل های ویتامین C در بدن به یک مقدار اثر نمی کنند؟ درست مثل فست فود ها، ما باید از مراقب مکمل های سریع و ضربتی باشیم! ویتامین هایی که با استفاده از مواد شیمیایی و شیوه های مشکوک به تولید شده اند در برابر ویتامین های دیگر بسیار ارزان تر هستند. نه تنها این ها به بدن کمک نمی کنند، بلکه می توانند برای بدن شما مضر هم باشند! برخی شرکت ها برای کاهش ارزش محصولاتشان حتی از پرکننده ها، شیرین کنده ها و گیرنده ها استفاده می کنند. اینها به بدن شما هیچ کمکی نمی کنند! بدن شما نیاز به تمام غذاهای غنی از ویتامین C دارد!۲  عنصر PureFood C حاوی عصاره های گیاهی، آجیل و برگ های مورینگا هستند. خودشه! استفاده از این دو عنصر برای جذب و استفاده بدن بسیار آسان است.

 با مطالعه این مقاله، اطلاعات بیشتری در مورد چگونگی مصرف قرص های ویتامین C بگیرید.

خستگی: به دنبال تعادل سوخت و ساز بدنتان هستید؟ شما به ویتامین B نیاز دارید.

به طور کلی کمبود ویتامین B باعث خستگی می شود، زیرا این ویتامینی است که بدن شما از آن برای تولید انرژی استفاده می کند. به عنوان مثال، ویتامین B12 می تواند موجب کاهش ضعف، کم خونی، زردی و ورم زبان شود.

علاوه بر این، ویتامین های B به تنظیم سوخت و ساز بدن کمک می کنند که می تواند باعث شود بدن شما به طور طبیعی ویتامین های بیشتری جذب کند! این ویتامین می تواند به اصلاح سایر کمبودهای تغذیه ای که حتی ممکن است در مورد آن اطلاع نداشته باشید هم کمک کند! ویتامین B2 همانند ریبوفلاوین برای داشتن پوستی سالم به شما کمک می کند و B3 (نیاسین) کربوهیدرات ها را می سوزاند و به انرزی تبدیل می کند.

مشکل: آیا برخی از این علائم را در بدنتان دارید؟ شما نیاز به ویتامین B بیشتر، به ویژه B12، که کمبود آن بسیار معمولی و رایج است دارید.

راه حل: PureFood B مشکلات شما را حل میکند! تمام ویتامین های B را از جمله B12 را با پودر ما دریافت کنید! روزانه ۵۰ ٪ از مقدار کمبود های بدنتان را جبران می کند، این خیلی بی عیب است.      

دندان های خود را با ویتامین D و کلسیم تقویت کنید.

این دو مواد مغذی حیاتی برای حفظ استخوان های شما بسیار مهم هستند! می خواهید لبخند زیبایی داشته باشید؟ دندان هایتان را با ترکیب چندین مواد مغذی کامل که حاوی ویتامین D و کلسیم هستند تقویت کنید. ویتامین D و محتوای کلسیم را از قارچ و سبزیجات سبز برگ دار جذب می کنید. این دو باید با هم در بدن همکاری کنند تا بتوانند نیاز های بدنتان را جبران کنند. آیا می خواهید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دلیل همکاری عناصر و پر اهمیت بودن آن ها بدانید؟

خسته یا ضعیف هستید؟ زمان، باعث کمبود آهن شما می شود

کمبود آهن شوخی نیست. نه تنها کمبود آهن در رژیم غذایی، شما را بسیار خسته و ضعیف می کند، بلکه می تواند ناخن های شکننده و پوستی رنگ پریده را برای شما به وجود آورد.

۳ مواد تشکیل دهنده PureFood Iron به سرعت سعی می کنند تا ذخیره های آهن بدن شما را بازگردانیده و به شما احساس پشتیبانی و قوی بودن را بدهند. همه اینها در ترکیب مواد تشکیل دهنده ما وجود دارند. این پودر توت های آملا را برای ویتامین C، برگ های زرد چوبه را برای آهن و برگ های مورینگا را برای ویتامین های B دارد.

ویتامین C، آهن و ویتامین B با هم همکاری می کنند، بنابراین بدن شما می تواند به راحتی آهن را جذب کند و انرژی بیشتری از ویتامین های B که در مورینگا هستند دریافت کند! قرص های آهن قدیمی با مواد شیمیایی و سایر مواد مضر ساخته می شوند و می توانند باعث ایجاد مشکلات گوارشی شوند. خوشبختانه، چون آهن PureFood ما طبیعی است، برای معده مشکلی ایجاد نمی کند. تنها چیزی که پس از ۳۰ روز مصرف منظم متوجه خواهید شد این است که چه احساس عالی خواهید داشت. قبل از مصرف مکمل آهن، حتما آزمایش خون دهید.

 افزایش وزن + ضعف عضلانی؟فقط یک راه نجات وجود دارد.

گاهی کمبود ید از کم کاری غده تیرویید به وجود می آید. اغلب این سبب افزایش وزن و ضعف عضلانی می شود. علاوه بر این، کم کاری تیروئید باعث احساس سرما خوردگی و خستگی در افراد می شود. PureFood A ، ۷۰٪ از ارزش روزانه اش حاوی ید و بسیاری مواد معدنی دیگر است!

تجدید حیات ویتامین ها

البته اینها برخی از نشانه های جزئی هستند که می توانند در صورت کمبود ویتامین در بدن شما رخ دهند. با این حال، وقت آن است که ما ویتامین ها را بعنوان یک مکمل در نظر بگیریم و اولویت بندی آنها را به عنوان پایه و اساس سلامتمان آغاز کنیم! تغذیه مناسب می تواند بر تمام پایه های زندگی تأثیر بگذارد.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

مطالب مرتبط
" فرضیه آمیلوئید " درباره علت بروز بیماری آلزایمر می گوید!

نظرات بسته شده است.