هدف گذاری کمپانی هوآوی در فروش سری پی ۲۰

0

هدف گذاری کمپانی هوآوی در فروش هوآوی p20

همانطور که می دانید شرکت های تولید کننده ی موبایل های هوشمند بسیاری هستند که علاقه دارند تا از کمپانی ابر قدرت اپل پیشی بگیرند که کمپانی هوآوی یکی از این شرکت ها می باشد که علاقه مند به پیشی گرفتن از کمپانی اپل است از آنجایی که این کمپانی اعلام کرده است که ۲۰ دستگاه هوآوی p20 را در سال میلادی جاری به فروش خواهد رساند درنتیجه می توان گفت این کمپانی از تلفن همراه هوشمند پرچم دارش برای رسیدن به هدف خود استفاده کرده است.

علاوه بر تمامی اینها مدیر عامل این کمپانی نیز اعلام کرده است که هوآوی بیش از ۲۰ میلیون موبایل هوشمند پی ۲۰، پی ۲۰ لایت و همچنین پی ۲۰ پرو را به بازار عرضه خواهد کرد. با در نظر گرفتن نرخ رشدی که این شرکت دارد می توان گفت که هدف گذاری این شرکت برای فروش محصولاتش تا بیشتر از ۲۰ میلیون دستگاه اصلا رویا پردازانه نمی باشد و چنین هدف گذاری دقیقا براساس نرخ رشد این شرکت صورت گرفته است.

هدف گذاری هوآوی روی بخش توسعه و تحقیق

مدیر عامل کمپانی هوآوی علاوه بر اینکه به هدف گذاری این شرکت اشاره کرده بود از سرمایه گذاری این کمپانی در بخش تحقیق و توسعه نیز خبر داده است.

کمپانی هواوی قصد دارد در بخش تحقیق و توسعه از سایر برند هایی که در این زمینه سرمایه گذاری کرده اند پیشی بگیرد چرا که این کمپانی از سایر برند ها به میزان بیشتری در این زمینه سرمایه گذاری کرده است.

بنابراین می توان گفت که کمپانی هواوی قصد دارد در این زمینه نوآوری های بیشتری را بدست آورد و از رقبای خود پیشی بگیرد.

کمپانی هوآوی علاوه بر سرمایه گذاری در زمینه ی تحقیق و توسعه تعداد مشتریان و کاربران خود را افزایش می دهد همچنین با بروزرسانی بهبود کارایی و همچنین افزایش سرعت برای تلفن های همراه هوشمندش کاربران فعلی خود را نیز حفظ خواهد کرد.

مطالب مرتبط
کاهش سطح تراکم کربنی در چین

با وجود تمامی هدف ها و سیاست هایی که کمپانی هواوی برای آینده خود تعیین کرده است در حال حاضر بیشتر تمکرز خود را بر روی افزایش فروش گوشی های مویایل پی ۲۰ قرار داده است، کمپانی هوآوی برای افزایش به فروش رساندن محصولات خود کمپین هایی را در اروپا و چین به راه انداخته است.

احتمال می دهیم پرچم دار بعدی شرکت هواوی گران تر شود و شاید هم این کمپانی بتواند زودتر از آنچه که فکرش را می کند و زودتر از هدف گذاری که انجام داده است به نتیجه برسد و کمپانی اپل را پشت سر بگذارد.

اختصاصی سایت وردنگارهر گونه کپی برداری با ذکر نام منبع و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.