یاد بگیرید که چگونه پزشک خود باشید

پزشک

0

پزشک – استقلال پزشکی واقعی هنگامی حاصل میشود که برای مراقبت از سلامت خود با استفاده از روش های طبیعی، به خود وابسته شوید. امروزه، استفاده مردم از داروهای مسکن یا داروهای خطرآفرین به عنوان اولین راه حل درمانی، بسیار رایج شده است. این راه حل سریع، به واسطه دستیابی به بعضی از قرص ها و یا دیگر چیزها برای درمان هر نوع بیماری، ما را بیش از پیش وابسته به پزشکی مدرن کرده است.

تحقیقات نشان میدهد که ۸۱ درصد بزرگسالان آمریکایی از داروهای OTC به عنوان اولین راه حل خود به منظور مقابله با موضوعات جزئی، استفاده میکنند. بدتر از آن، مطالعات بیشتر به این نتیجه رسیده اند که ۴۸ درصد از ما در طی ۳۰ روز گذشته حداقل یک نسخه تجویزی دارو را مصرف کرده ایم که ۵ درصد بیشتر از سال ۲۰۰۰ بوده است. انتظار میرود این تعداد همچنان افزایش یابد.

این قضیه بیشتر از این که برای ما مفید باشد، مضر است. همانطور که ما رفته رفته از بسیاری از گیاهان دارویی که توسط مادرانمان به ما داده میشد دور میشویم، تنها در معرض خطر بالایی از ابتلا به بیماری های مختلف قرار میگیریم.

بسیاری از بیماری ها را میتوان از طریق مشاهده و یادگیری ویدئوهای آموزشی نحوه استفاده از گیاهان و ادویه جات برای درمان بیماری ها، درمان کرد. بعد از یادگیری این روش ها، خواهید دید که چقدر ادویه جات و گیاهانی که در کابینتتان نگهداری میکنید، میتواند مفید باشد.

برنامه کیت پزشکی گیاهی اولین گام برای رسیدن به استقلال پزشکی است. این برنامه به طور خاص برای مبتدیان طراحی شده است و شامل روش های ساده برای شروع سفری به سوی تبدیل شدن به یک مرد یا زن پزشک است. سری تمرین های ویدئویی همچنین شامل هشت داروی گیاهی است که میتواند برای درمان ۹۵ درصد نیازهای مراقبت های بهداشتی شما مورد استفاده قرار گیرد.

مطالب مرتبط
علل ایجاد دوربینی چشم و درمان آن

دانش را به خود هدیه کنید. برنامه کیت پزشکی گیاهی بزرگترین دلایل را برای اینکه به شما نشان دهد که سیستم پزشکی موجود بسیار خطرناک است ارائه میکند. همانطور که دکتر دیوید هیلی، روانپزشک، پزشک روانپزشکی و دانشمند بین المللی معتقد است: یک مشکل رایج در کاتالوگ های دارویی این است که آن ها اطلاعات مربوط به خطرساز بودن دارو را نمینویسند.

راه حل های ساده تر، طبیعی و ایمن برای بهبود سلامت شما وجود دارد که میتوانید با دیدن فیلم های آموزشی مختلف، از آن ها بهره بگیرید.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.