پورشه ۷۱۸ Boxster Spyder برای نمایشگاه آماده است

0

به نظر می رسد خودروی پورشه ۷۱۸  Boxster Spyder برای نمایشگاه آماده باشد

با اینکه پورشه ۷۱۸  Boxster GTS همچنان نسبت به سایر اتومبیل های اسپرت موجود در بازار خودروهای اسپرت، یک تازه وارد یه حساب می آید، اما پورشه مجددا در حال تولید یک رودستر جذابتر است.

اسپای شات پورشه ۷۱۸  Boxster Spyder

اسپای شات های گرفته شده از این مدل، باعث شده که بتوانیم نگاه دقیق تری به مدل ۷۱۸ Boxster Spyder که به زودی به بازار خودرو عرضه خواهد شد بیندازیم.

Spyder به جای موتور تخت ۲.۵ لیتری چهار سیلندر توربو شارژر GTS ، از نسخه ۴.۰ لیتری شش سیلندر فلت ۹۱۱ GT3 بهره می برد. احتمالا هدف پورشه، از تغییر موتور، تغییر توان ۴۹۴ اسب بخار کنونی مدل GT3 و ایجاد تمایز بیشتر بین GT3 و Spyder در خط تولیدش می باشد.

در نسل قبلی مدل Boxster Spyder ،تنها یک گیربکس شش سرعته موجود بود. اما این خودرو جدید احتمالا از گیربکس دو کلاچه PDK مخصوص پورشه، به عنوان یک آپشن بهره خواهد برد.

loading...

ظاهر پورشه ۷۱۸  Boxster Spyder

به لحظ ظاهری، پورشه، بدنه ای فوق العاده اسپرت را برای Boxster Spyder طراحی نموده که نمایانگر سرعت بی نظیر این خودرو خواهد بود. بزرگترین تغییر اعمال شده در این خودرو، ساده ترین تغییری است که به چشم می اید یعنی سقف دو تکه تاشوی GT3 که با تسمه هایی به بدنه متصل شده است.

این سقف به صورت دستی نیز قابل تنظیم است که موجب تسهیل کار موتور تنظیم کننده ان می شود. همچنین، عکس های جاسوسی به دست امده، نمای جلویی جدید و تغییر یافته و حاشیه های عمیق تر کناری را نشان می دهد.

در عقب خودرو نیز، تیپ های اگزوز دایره ای شکل دورتر از طرح رایج مرکز اگزوز قرار گرفته اند. اینگونه به نظر می رسد که این مدل دورگه دارای قطعات نگهدارنده ای برای چراغ های جلو می باشد اما هنوز نمی توان، با اطمینان چنین چیزی را بیان کرد.

مطالب مرتبط
مرسدس بنز کلاس A در نمایشگاه خودروی پکن

ما انتظار داریم که در داخل کابین این خودرو، شاهد وجود صندلی های اسپرت بزرگ و شیکی باشیم که فضای راحتی را برای سرنشینان فراهم آورد. Boxster Spyder در سال ۲۰۱۸ و احتمالا در نیمه اول سال رونمایی خواهد شد. برای طرفداران کوپه، انتظار می رود ۷۱۸ Cayman GT4 جدید نیز حول و حوش همین تاریخ عرضه شود.

اسپای شات های پورشه ۷۱۸  Boxster Spyder

منبع: motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.