انتشار تصاویر پژو RCZ کانسپت

0

انتشار تصاویری از پژو RCZ  جدید

پژو rcz : ما پیشتر از طرفداران پروپاقرص پژو RCZ بودیم زیرا معتقدیم یک مدل برتر از پژو ۳۰۸ بود.

مدلی که با سقف دو تکه زاگاتو و پیشرانه ۲۷۰ اسب بخاری می توانست نظر مخاطب خود را جلب کند و به محصولی قابل توجه از برند فرانسوی تبدیل شود.

اگرچه این مشخصات چشمگیر بود اما RCZ نتوانست فروش خوبی را برای پژو به دنبال داشته باشد و شرکت فرانسوی نیز به نوعی از آن ناامید شد.

با پایان تولید آن در سال ۲۰۱۴ با افشا اطلاعاتی از برنامه پژو برای نسل دوم آن شرکت پژو سیتروئن اعتقاد داشت که RCZ به عنوان یک کوپه اسپرت جانشین مستقیمی نخواهد داشت.

اما در دنیای مجازی همه چیز امکان پذیر است و می توانید تصویری از مدل هایی را شاهد باشید که در حال حاضر رنگ واقعیت نداشته و شرکت های نیز واکنشی درباره آنها نشان نمی دهند.

پژو rcz کانسپت

به تازگی هنرمند دیجیتالی Aksyonov Nikita روسی تصمیم گرفت تصاویر کانسپتی از محصول آینده پژو که برنامه نامشخصی دارد، منتشر کند.

تصویری که نسل بعدی کوپه کامپکت و اسپرت فرانسوی ها را نشان می دهد.

این طور که پیداست شرکت فرانسوی در حال حاضر برنامه ای نداشته و امید می رود بزودی اظهار نظری درباره این کوپه مسابقه ای کوچک داشته باشد.

در تصویر رندر شده جدید RCZ طراحی شبیه به مدل های فعلی پژو پیدا کرده و قابل توجه به نظر می رسد.

در ساختار تفاوتی حاصل نشده اما بیشتر در چراغ ها می توان تغییری احساس کرد و مشاهده نمود.

با حاشیه های درب قرمز رنگ، رینگ های برجسته مشکی و نقره ای، رینگ های پهن، آینه بغل های مشکی رنگ، بدنه دو رنگ و برخی دیگر اشاره داشت.

جزئیات بیشتری در کار نیست و انتظار می رود ۳۰۸ R Hybrid بزودی با پیشرانه ۵۰۰ اسب بخاری می تواند عملکرد بالایی از خود نشان دهد.

مطالب مرتبط
فاش شدن تصویری از هواوی پی 20

ظهار نظری نمی توان درباره RCZ بعدی داشت زیرا تاکنون پژو هیچ اظهار نظری درباره محصول اسپرت آینده نکرده و نمی توان مشخص کرد آیا محصول جدید شباهتی به رندر جدید داشته یا خیر.

اختصاصی وبسایت وردنگار: هرگونه کپی تنها با ذکر لینک وردنگار مجاز می باشد.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.