۷ راه آسان و طبیعی برای داشتن چال گونه ، بدون نیاز به عمل جراحی

چال گونه

0

چال گونه ، یک فرورفتگی کوچک بر روی گونه است که هنگام لبخند ظاهر می شود. این یک ویژگی ارثی و ژنتیکی است که معمولا در دو طرف گونه ظاهر می شود اما در بعضی موارد ممکن است فقط در یک طرف، در گوشه های بالا، پایین یا گوشه پایین تر از دهان ظاهر شوند.

در اصل، انقباض عضله صورت، به نام عضله خنده، باعث بروز چال گونه می شود. چال گونه زمانی به وجود می آید که پوست صورت و عضله متصل به آن، به پائین کشیده می شوند و خندیدن باعث انقباض عضله خنده می شود. به عبارت دیگر، چال گونه، یک نقص جزئی در صورت محسوب می شود.

معنی و مفهوم چال گونه

غربی ها عقیده دارند افرادی که دارای چال گونه هستند، بسیار خوش شانس هستند؛ زیرا آنها همیشه توسط الهه عشق و زیبایی ( ونوس) محافظت می شوند.

زندگی این افراد سراسر آرامش و خوش شانسی است. برای آنها، ونوس ناجی بسیار زیبایی است که قلب و مهربانی و خوش قلبی او “علامتی” است تا این افراد در مورد پول، شهرت و سرنوشت، خوش شانس باشند. پس باید از ونوس، تشکر کرد.

با توجه به باور عمومی، افرادی با چال گونه، همیشه در کار و به دست آوردن ثروت، خوش شانس هستند. با توجه به خلق و خوی ملایم و روح مترقی این افراد، همیشه مورد قدردانی قرار می گیرند، حتی به شخصیت های مهمی تبدیل می شوند، که می توانند از دیگران محافظت کنند.

در زنان داشتن چال گونه ، به معنای خوش شانسی است که این خوش شانسی بیشتر شامل خردمندی، هوشمندی و هوشیاری است. در دختران، نشانه دلربایی و جدابیت و زیبایی است. این جذابیت باعث می شود دیگران مجذوب او شوند. داشتن چشمانی نافذ نیز باعث موفقیت آنها می شود.

در مردان داشتن چال گونه به معنای نشانه ای از سرعت است. به نظر می رسد آنها چهره و استایل جذابی دارند. آنها سرشار از سرزندگی هستند و جذابیت زیادی برای مردم ایجاد می کنند و این عبارتی ظریف از بشریت است.

چگونه با تمرین و ورزش می توانید چال گونه داشته باشید؟

گام اول:

لب ها و گونه ها را فشار دهید. برای شروع تمرین گونه ها، چهره خود را مانند زمانی که لیمو و یا غذاهای ترش می خورید، جمع کنید. لب ها باید کمی جمع شوند و یک قسمت از گونه اندکی گود شود. به دندان ها محکم فشار نیاورید به طوری که گونه ها به داخل فرو روند، اما لب ها را باید جمع و اصطلاحا غنچه کنید.

توجه – این یک روش عامیانه است. به عبارت دیگر، این نوع رویکرد از نظر علمی تایید نشده است، بنابراین، برای این روش تضمینی وجود ندارد که می تواند موثر باشد یا خیر.

گونه ها باید به طور طبیعی به داخل کشیده شوند، یعنی تا بین دندان های فوقانی و پایین، و بین جلو و عقب دهان، به درون کشیده شوند. اگر نمی توانید این حالت را مجسم کنید، غذای ترش بخورید و این تمرین را شبیه سازی کنید.

گام دوم:

این تورفتگی را فشار داده و نگه دارید. گودترین فرورفتگی روی گونه را شناسایی کنید. با استفاده از دو انگشت ، به آرامی روی گونه ها فشار دهید. در هنگام آماده کردن حرکات دهان خود، این نکات را در ذهن داشته باشید. همچنین می توانید از انگشت شست یا مداد برای فشار دادن این نقاط استفاده کنید.

گام سوم:

لبخند بزنید و موقعیت چال گونه را با انگشت خود میزان کنید. به آرامی لبخند بزنید و انگشت اشاره خود را بر روی صورتتان بگذارید. شما باید دهان خود را زمانی که می خندید، کاملا باز کنید زیرا چال گونه ، به طور طبیعی زمانی به وجود می آید که افراد، به پهنای صورت ، می خندند. اکنون باید نوک انگشتان خود را در نزدیکی دو گوشه دهان قرار دهید، زیرا این محل، محدوده طبیعی چال گونه است.

مطالب مرتبط
کوچک کردن بینی بدون عمل جراحی، آشنایی با ماسک کوچک کننده بینی

برای بررسی از آینه استفاده کنید تا اگر نوک انگشتان شما کمی از جای خود جابجا شدند ، بتوانید آنها را اصلاح کنید. نوک انگشتان یا مداد را، به نقطه ای که میخواهید چال گونه ایجاد شود، فشار دهید و بطور موقت، دست خود را به سرعت بردارید. اگر دوست دارید می توانید عکس بگیرید. توجه داشته باشید که به محض اینکه عضلات دهان را شل کنید، این فرورفتگی ها ناپدید می شوند.

گام چهارم:

تا ۳۰ دقیقه دیگر یا بیشتر فشار را ادامه دهید. برای ایجاد چال گونه بر روی استخوان گونه، باید حداقل ۳۰ دقیقه دیگر به فشار دادن دندان ها ادامه دهید. هرچه بیشتر فشار دهید، شانس بیشتری برای داشتن چال گونه خواهید داشت. در زمان های قدیم، دستگاه های مکانیکی با فشار وارد کردن بر روی نقاطی از سطح پوست، چال گونه درست می کردند. این نوع دستگاه ها را از نظر اثربخشی، مورد بررسی قرار نداده اند، اما بعضی از آنها ادعا دارند که کار می کنند. این تمرین عملکرد دستگاه را شبیه سازی می کند.

گام پنجم:

روزانه این تمرین را تکرار کنید. این تمرین را ۳۰ دقیقه در روز برای داشتن چال گونه و به مدت چند هفته انجام دهید. اگر چال گونه را به مدت کمتر از یک ماه میخواهید بر روی صورت خود داشته باشید، بهتر است این روش را کنار بگذارید. این روش با شواهد علمی تایید نشده است و فقط در حد شایعات عامیانه است، بنابراین اگر موفق نشدید، احتمالا این روش برای شما کارآمد نخواهد بود.

چگونه می توانید با لوازم آرایشی، چال گونه درست کنید

گام اول:

از یک آینه استفاده کنید و با دهان کاملا باز، اما به طور طبیعی. بخندید. موقعیت چال های مصنوعی گونه را، مشخص کنید.
هنگام لبخند زدن، چین و چروک هایی در اطراف دهان تشکیل می شوند.چال گونه باید خارج از این چروک ها باشند، پس از بالای لب بالا شروع کنید.

به یاد داشته باشید که با صدای بلند بخندید، اما حالت طبیعی خود را از دست ندهید. چال گونه ها با یک لبخند طبیعی ظاهر می شوند. بنابراین وقتی قصد کشیدن چال گونه را دارید، لبخند بزنید، و محل درستی را انتخاب کنید. خجالت نکشید!
نکته: این روش برای ایجاد عکس های موقتی مناسب است. این چال گونه ممکن است طبیعی تر به نظر برسد.

گام دوم:

چال گونه خیالی خود را برجسته کنید. این چال ها معمولا کوتاه یا هلالی شکل هستند. با استفاده از خط چشم یا خط ابرو تیره، علامت گذاری کنید .رنگ قهوه ای تیره اثر بیشتری دارد زیرا حالت طبیعی را به صورت می دهد.از رنگ مشکی یا رنگهای دیگر استفاده نکنید.

گام سوم:

یک هلال ماه را بر روی گونه خود بکشید. هنگامی که بالاترین نقطه را مشخص کردید، ماهیچه های خود را شل کنید. از نقطه مشخص شده، یک خط منحنی رسم کنید. همچنین، می توانید از یک مداد طراحی استفاده کنید. منحنی نباید بیشتر از ۲.۵ سانتی متر از زیر نقاط مشخص شده باشند.یک منحنی کوچک – کمی کوتاهتر از منحنی ناخن- بکشید.

مطالب مرتبط
چرا جوهر تتو وارد بدن می شود؟ تتو و ضررهای آن

گام چهارم:

در صورت لزوم، روی آن صاف کنید و یا دوباره طراحی کنید. هنگامی که طراحی به پایان رسید، باید کمی آن را منظم کنید تا نتیجه نهایی، ظریف تر و طبیعی تر باشد. شما میتوانید از انگشتان خود یا قلم مو برای ثابت کردن طرح بر روی پوست، استفاده کنید. به جای حرکت قلم مو به دو طرف، از حرکات بالا و پایین استفاده کنید. طرح ممکن است از نظر رنگ ،یک دست در نیاید، بنابراین شما باید دوباره طرح بزنید و رنگ کنید.

گام پنجم:

برای بررسی نتایج، لبخند بزنید و در آینه، به تماشای چال های جدید گونه بپردازید – آیا آنها متعادل هستند؟ خیلی تیره نیستند؟ آیا این چال های گونه، در نور کم، طبیعی به نظر می رسند؟ اگر چال های گونه جدید به نظر اشتباه می رسند، تردید نکنید و آنها را پاک کنید و دوباره طراحی کنید.

چگونه با استفاده از سر بطری، چال گونه درست کنیم؟

چال گونه، فرو رفتگی کوچکی بر روی گونه و نزدیک به دهان است. این فرورفتگی، چهره را جذاب تر و گیراتر می کند. برای داشتن این جذابیت، بسیاری از جوانان، از چوب پنبه استفاده می کنند. با این روش می توانید در ناحیه گونه، یک چال کوچک ایجاد کنید.

چطور این کار را انجام دهیم:

برای ایجاد چال گونه، لطفا از سر بطری های پلاستیکی، بدون لبه های تیز استفاده کنید.
سر بطری ها را با یک محلول نمکی تمییز کنید.
در جلوی آینه بنشینید و سربطری را در دهان، بین گونه ها و دندان های خود قرار دهید، جایی که می خواهید چال گونه، داشته باشید.
سپس از دستان خود استفاده کنید و به آرامی آن را فشار دهید تا با سر بطری، بر روی گونه خود، چال بیندازید.
این کار را هر روز برای به دست آوردن بهترین نتایج، انجام دهید.

چگونه با داشتن یک رژیم غذایی سالم، میتوانید چال گونه داشته باشید؟

کارشناسان توصیه می کنند یک رژیم غذایی سالم یعنی به حداقل رساندن مصرف نشاسته، قند اضافه و چربی های حیوانی از غذاهای گوشتی گرفته تا محصولات لبنی. برای کاهش سریع وزن، باید بیشتر از میوه ها، سبزیجات، سفیده تخم مرغ، محصولات سویا، ماهی، میگو، محصولات لبنی بدون چربی و گوشت بدون چربی بخورید.

اگر بدن شما بیش از ۵۰۰ کالری در هفته بسوزاند، بیش از ۰.۵ تا ۱ کیلوگرم را از دست می دهید. اگر می خواهید سریعتر وزن کم کنید، باید کمتر بخورید و ورزش کنید. به عنوان مثال، اگر در روز با یک ساعت ورزش، در حدود ۱۰۵۰-۱۲۰۰ کالری بسوزانید، می توانید در هفته اول ۱.۵ تا ۲.۵ کیلوگرم از وزن خود را کم کنید یا اگر وزن شما بیشتر از ۱۱۴ کیلوگرم است، می توانید بیشتر هم کالری بسوزانید. خیلی مهم است که برای کاهش سریع وزن، کالری مصرفی خود را یکباره قطع نکنید، زیرا بسیار خطرناک است.

شما باید مصرف نمک را محدود و نشاسته را قطع کنید تا وزن خود را به طور موثری کاهش دهید، زیرا اینها باعث احتباس آب در بدن شده و وزن شما را افزایش می دهد. در واقع، داشتن یک رژیم غذایی سالم یک راه موثر دیگر برای داشتن چال گونه به طور طبیعی در خانه برای بزرگسالان است. نکاتی وجود دارد که خیلی باید رعایت کنید.

چطور این کار را انجام دهیم:

کاهش میزان مصرف روزانه قندها، فست فودها و غذاهای فرآوری شده را کاهش دهید. شما باید غذاهایی مانند گوشت کم چربی ، سبزیجات تازه، ماهی و میوه ها و پروتئین های گیاهی را به وعده های غذایی روزانه خود اضافه کنید.

مطالب مرتبط
تشخیص زود هنگام بیماری ها از روی ناخن ها

آجیل و غلات کامل برای تامین انرژی ایده آل هستند.

نوشیدن بیش از هشت لیوان آب در طول روز برای خارج کردن سموم و مواد شیمیایی بد از بدن،لازم است. نوشیدن آب زیاد، ثابت شده است که برای چال گونه و سلامتی مفید است.

چگونه می توانید با استفاده از یک قلم ، چال گونه درست کنید

با استفاده از یک قلم، یکی از بهترین روش ها برای داشتن چال گونه در بزرگسالان است اما سعی کنید آن را در اسرع وقت انجام دهید، به ویژه هنگامی که شما به دنبال راهی طبیعی برای داشتن چال گونه در منزل هستید . برای انجام این روش، مراحل زیر را دنبال کنید:.

 چطور این کار را انجام دهیم:

با دهان کاملا باز و بطور طبیعی لبخند بزنید و سپس تعیین کنید که چال گونه، کجا باید ایجاد شود. از دو قلم که تیز هم نباشند استفاده کنید و با آنها بر روی عضلات گونه فشار وارد کنید.

راه دیگر این است که شما می توانید از ته یک قلم به مبارزه با گونه های خود، طی مراحلی منظم، بروید. انجام این روش به شما کمک می کند که گونه های طبیعی و زیبایی داشته باشید. این روش موثری نیز برای کودکان می باشد که ابتدا باید مورد تایید شما قرار بگیرد و سپس آن را امتحان کنید.

چگونه می توانید با لبخندی پهن و عریض، چال گونه درست کنید؟

لبخند بزرگ و عریض به عنوان یکی از سریع ترین راه های درمانی برای بزرگسالان شناخته شده است که می توانید از آن، در صورتیکه بخواهید چال گونه طبیعی داشته باشید، استفاده کنید. برای کسب بهترین نتیجه، باید از یک آینه کوچک استفاده کنید؛ شما به این آینه نگاه می کنید و سپس لبخند بزنید. سعی کنید جایی که می خواهید چال گونه داشته باشید را بر روی پوست خود مشخص کنید.

یکی از اشکالات این راه حل، این است که وقتی لبخند بزرگ و عریضی می زنید، ممکن است روی گونه هایتان چین وچروک ایجاد شود. با این حال، باید تلاش کنید تا جایی که امکان دارد طبیعی به نظر برسد. این راه حل می تواند برای داشتن یک چال گونه طبیعی برای عکس گرفتن، مناسب باشد.
چگونه می توانید با کشیدن گونه ها به داخل، چال گونه داشته باشید.

این یکی از ساده ترین راه ها در مورد چگونگی داشتن چال گونه در افراد بزرگسال است تا بدون نیاز به عمل های جراحی خطرناک، به آن دست پیدا کنند.

این تمرین به شما کمک می کند تا به آرزوی خود برای داشتن چال گونه طبیعی، برسید. در واقع، این تمرین بسیار ساده است، بنابراین می توانید در اوقات فراغت خود، این تمرین را انجام دهید.گونه های خود را به سمت داخل بکشید و سپس چند ثانیه نگه دارید. هنگام انجام این تمرین آسان، تنها ابزار مورد نیاز برای استفاده، یک آینه می باشد تا مطمئن شوید که آیا این تمرین را به درستی انجام می دهید یا خیر. برای کسب بهترین نتیجه، این تمرین آسان را حداقل ۱۰ دقیقه انجام دهید و آن را چندین بار در روز تکرار کنید.
در حقیقت، کشیدن گونه ها به داخل، روشی بسیار موثر است که به شما کمک می کند تا چال گونه داشته باشید. پس هم اکنون آن را امتحان کنید!

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.