بوگاتی چیرون اسپرت در نمایشگاه امسال خودروی ژنو

0

بوگاتی چیرون اسپرت در نمایشگاه امسال خودروی ژنو

چیرون : دو سال از  تولید چیرون گذشته و هم اکنون کمپانی بوگاتی نسخه اسپرت این مدل را که چیزی فوق العاده تر از این عنوان است ارائه نموده است.

گرچه این ابر خودرو نسبت به نسخه های قبلی، قدرت بیشتری ندارد، اما به لطف بهره گیری از پیشرفت های بیشتر، این تولید کننده فرانسوی می گوید که این خودروی جدید اندکی سریعتر شده است.

این سوپرکار استثنایی در حال حاضر از یک پکیج داینامیک جدید بهره می برد و در آن یک سیستم تعلیق به روز شده  به کار گرفته شده است.

علاوه بر این از یک استراتژی کنترل جدید برای جاذب های شوک استفاده شده، که به طور متوسط ​​۱۰ درصد حرفه ای تر از جادب های شوک چیرون “استاندارد” واکنش نشان می دهند.

این تنظیمات جدید را می توان در حالت های رانندگی مختلف چیرون تجربه کرد.

این خودرو دارای یک تابع هدایت گشتاور پویا نیز هست که گشتاور را به صورت جداگانه به سوی هر یک از چرخ ها می فرستد و “منجر به بهبود رفتار فرمان در پیچ و خم ها می شود.”

این پیشرفت ها در همه حالت های رانندگی قابل مشاهده هستند.

علاوه بر این چیرون اسپرت ، ۴۰ پوند (۱۸ کیلوگرم) نسبت به سایر چیرون ها سبک تر است.

این امر به لطف استفاده گسترده از فیبر کربن برای چرخ ها و پوشش اینترکولر، و همچنین به روز رسانی شیشه جلو اتومبیل محقق گردیده است.

شیشه پاک کن فیبر کربن در بوگاتی چیرون

بوگاتی با افتخار می گوید که اولین تولید کننده اتومبیل در صنعت خودرو سازی است که یک شیشه پاک کن فیبر کربنی را برای شیشه جلو چیرون تولید نموده، که موجب کاهش ۷۷ درصدی در وزن خودرو شده است.

مطالب مرتبط
گارانتی جدید بوگاتی ویرون

همچنین این ابر خودرو اسپرت دارای شیشه ای سبک تر در سمت عقب و یک دفلکتور اگزوز سبک تر نیز می باشد.

این خودروساز فرانسوی ادعا می کند که تمام پیشرفت های این مدل بوگاتی سبب شده  که این ابر خودروی عضلانی، ۵ ثانیه سریع تر از چیرون ارجینال باشد علاوه بر این، این خودرو می تواند به سرعت ۱۲۴ مایل برابر با ۲۰۰ کیلومتر در ساعت دست یابد.

رئیس این کمپانی می گوید ما چیرون اسپرت را برای ان دسته از مشتریانی که خواهان تجربه رانندگی با خودروی اسپرت تر و پیشرفته تری هستند تولید نموده ایم.

اما آن چه برای ما مهم بود حفظ شخصیت منحصر به فرد چیرون، ترکیبی از عملکرد نهایی، شتاب طولی و حداکثر سرعت به همراه ظاهر لاکچری، راحتی و قابلیت استفاده روزمره از این خودرو بود.

همچنین طبق روال گذشته بوگاتی تعدادی از ترکیبات رنگی جدید و همچنین رنگ های داخلی متنوع را برای این خودرو در نظر گرفته است.

این تولید کننده می خواهد بوگاتی اسپرت را با تمام ویژگی های جدیدش در نمایشگاه ژنو به نمایش بگذارد.

خودرویی که به نمایش در خواهد آمد به رنگ قرمز اینتالیک است و  قیمت تقریبی آن ۳.۶۷ میلیون دلار می باشد که، احتمالا “گران ترین خودرو موجود در نمایشگاه امسال خواهد بود.”

گالری تصاویر بوگاتی چیرون اسپرت

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.