۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی

0

۱۵  ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی

با خواندن ماجرای این ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی گمان خواهید کرد که درحال تماشای یک فیلم تخیلی هستید.

آیا تا به حال دلتان خواسته که از دیوار رد شوید یا به اندازه ایی قدرتمند باشید که بتوانید یک ماشین را بلند کنید؟

با مطالعه این مقاله حتما متعجب خواهید شد.

 

۱۵-Wim Hof مرد یخی

«تومو» نوعی تنفس است که در مدیتیشن تبتی از آن استفاده می شود. هدف از این تنفس این است که توسط قدرت ذهنی کنترل بدن خود را به دست گیریم. کسانی که از این روش و تکنیک استفاده می کنند توانایی این را دارند که در بدنشان گرما تولید کنند.

«هوف» یکی از ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی و اولین فرد غربی است که توانسته این تکنیک قدیمی را یاد بگیرد و به کار بندد. او می گوید هرکسی می تواند با تمرین بر روی حرکات تنفسی اش این روش باستانی را یاد گیرد.

در حالیکه این کار برای بعضی افراد خارق العاده به نظر می رسد هوف توانسته است بدون پوشیدن هیچ لباسی دمای پایین را تحمل کند. او این کار را به کمک نیروی ذهنی اش انجام می دهد.

جالب است بدانید که هوف بدون پوشیدن هیچ لباس گرمی به کوه کلیمانجارو صعود کرده است. به علاوه او در دوی ماراتن که در فنلاند با دمای کمتر از ۲۰ درجه سانتی گراد انجام گرفت تنها با پوشیدن یک شلوارک شرکت کرد. همچنین در مسابقه دو دیگری که در صحرای نامیب صورت گرفت  بدون نوشیدن ذره ای آب به رقابت پرداخت. هوف، ۲۰ رکورد جهانی را به ثبت رسانده است و تنها کسی است که می تواند با آب یخ حمام کند.

 

۱۴-Louis cyr لوئیس کایر

«لوئیس» جزو آن دسته ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی است که در موقع دعوا می توانید روی او حساب کنید!!! از سال۱۹۱۲ به بعد که لوئیس فوت کرد هیچ کس نتوانست جای او را بگیرد.

گفته می شود  او قدرت بی نظیرش را از مادر آمازونی اش (که ۶فوت قد داشته) به ارث برده است. او همچنین دوران جوانی در یک انبار چوب کار می کرده است.

از افتخارات او کشتی گرفتن با فردی غول پیکر و پیروزی در این مبارزه و بلند کردن ۵۰۰ پوند با یک انگشت است. او سرانجام به دلیل نارسایی کلیه از دنیا رفت.

 

۱۳-Nina Kulagina نینا کالاگینا

«نینا» یک زن خانه دار معمولی نبود. گفته می شود که او دارای قدرت جابجایی بوده، یعنی می توانسته توسط نیروی ذهنی اش اجسام را جا به جا کند و یکی دیگر از ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی بود. از تجربیات او این است که ابتدا تپش قلب یک قورباغه را کند، سپس تند و در انتها قلب حیوان را متوقف کرده است.

روسیه او را به عنوان یکی از سلاح های مخفی اش در برابر دشمنان انتخاب کرده بود. او حتی موفق شد بدون هیچ تماس فیزیکی زرده تخم مرغ را از سفیده جدا کند.  باور نمی کنید؟! مستندات بسیاری در رابطه با این بانوی فوق طبیعی وجود دارد که می توانید خودتان آنها را ببینید.

 

مطالب مرتبط
خوش شانسی های واقعی !!!!

۱۲-Stig Severinsen استیگ سورینسن

«استیگ» توانایی این را دارد که برای مدت زمانی طولانی نفس خود را حبس کند، به همین جهت به او لقب مرد دلفینی را داده اند. این غواص ماهر رکوردهای بسیاری را ثبت کرده است که مهم ترین آن حبس کردن نفسش به مدت ۲۲ دقیقه بوده.

شما فکر می کنید در ۲۲دقیقه چه کاری می توان انجام داد؟ شاید  بتوان یک فنجان قهوه درست کرد و به تماشای برنامه تلویزیونی نشست. ویژگی که این مرد را به یک ابر انسان تبدیل می کند این است که در هنگام شنا در آب، مانند یک دلفین به نظر می رسد.

در سال ۲۰۱۴ او تنها با یک عینک شنا ۲۳۶ فوت را در آب یخ شنا کرد. دوش گرفتن با آب سرد برای انسان های عادی سخت است چه برسد شنا کردن در آب های یخ!!

 

۱۱-Isao Machii ایزائو ماچی

«ماچی» تنها یک جنگاور عادی نیست، بلکه توانایی هایی فراتر از یک جنگاور معمولی را دارد. ماچی با شمشیر خود نه تنها می تواند گلوله شلیک شده از یک تفنگ را نصف کند بلکه توپ تنیس و هر چیزی که به سمتش پرت می شود را می تواند به دو نیم تقسیم کند.

امروزه با افزایش قدرت بینایی و شنوایی چنین کارهایی دور از تصور نیست. مانند ماچی که نام خود را در کتاب گینس به ثبت رسانده است.

 

۱۰-Harold Williams هارولد ویلیامز

«هارولد» مردی خارق العاده با ذهنی فوق العاده بود. یکی از کارهای جالب و مفید امروزی، چند زبانی (صحبت به چندین زبان) می باشد. او توانایی صحبت کردن به ۵۸ زبان دنیا، از ایرلندی گرفته تا تالوگ را داشت.

گفته می شود که هارولد ذهن تصویری قوی داشته  و اگر چیزی را یک بار نگاه می کرده آن را درخاطرش ثبت می کرده است.

 

۹-Daniel Browning smith دنیل برونیگ اسمیت

«دنیل» که دوست دارد به اسم پسر لاستیکی صدا شود می تواند حرکات فوق العاده ایی انجام دهد.گفته می شود که او انعطاف پذیرترین بدن را در طول تاریخ داشته است.

اگر شما هم اجراهای او را ببینید به همین نتیجه می رسید. او قدرت این را دارد که دست و پاهایش را ۱۸۰ درجه بچرخاند. افراد متخصص می گویند این ویژگی ریشه در ژنتیک  و تمرین بسیار دارد.

 

۸-Mark Rutzen مارک راتزن

«مارک» شاید نتواند داخل بدن آدم ها را ببیند یا در آب های سرد شنا کند، اما توانایی این را دارد که بر پشت کوسه های سفید بزرگ بنشیند و از آنها سواری بگیرد!!

بله! درست شنیدید او مانند یک تاکسی، سوار بزرگ ترین شکارچی دریا می شود. مارک یکی از طرفداران محیط زیست و طبیعت می باشد که بیشترین وقت خود را با کوسه سفید می گذراند.

او همچنین یکی از معدود کسانی است که می تواند از طریق رفتار ها و الگوها با کوسه ها ارتباط برقرار کند.

 

loading...

۷-Veronica Seider ورونیکا سیدر

«ورونیکا» یکی دیگر از ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی به طور طبیعی بهترین و قوی ترین قوه بینایی دنیا را دارد. او نه تنها می تواند یک جسم کوچک را از دور دست ببیند بلکه دید او نسبت به یک فرد معمولی ۲۰ برابر بیشتر است.

درحالیکه بیشتر افراد نسبت دیدشان ۲۰/۲۰ است، نسبت دید او ۲/۲۰ است. به این معنی که او یک شی که در فاصله ۲۰ فوتی قرار دارد را مانند شی ای می بیند که در فاصله ۲ فوتی قرار دارد.

حتما در ژن های بینایی او جهشی رخ داده است!

 

مطالب مرتبط
شهر مریخی در دبی و ساخت آن به منظور بررسی شرایط زندگی در مریخ

۶-The Godhand دستان خدا

حال بیایید با خارق العاده ترین فرد این لیست آشنایتان کنم: «دستان خدا!!»

او عجیب ترین فرد این مقاله است، می پرسید چرا؟

زیرا توانایی مبارزه با گاوهای خشمگین و کشتن آنها را بدون هیچ سلاحی داشته است. دستان خدا که نام اصلی اش Choi Yeong است با برگزاری اجراهای عمومی قدرت خود را به همگان نشان داده است.

هنوز هم تحت تاثیر قرار نگرفتید؟؟!!

گاو بازهای اسپانیایی را می شناسید که برای زنده ماندن با یک یا دو گاو وحشی مبارزه می کنند درحالیکه این فرد برای زنده ماندن ۵۲ گاو را از پا در آورده است. ظاهرا او با یک حرکت ۳ گاو را از پا در آورده.

نگران نباشید او توسط گاو ها کشته نشد بلکه در سن ۷۰ سالگی به دلیل مبتلا شدن به سرطان ریه جان خود را از دست داد.

 

۵-Natasha Demkina ناتاشا دموکینا

«ناتاشا» یک دختر روسیه ای است که گفته می شود چشمهایش قدرت اشعهX  دارد. او ادعا می کند که از ۱۰ سالگی توانایی دیدن ارگان های داخلی بدن افراد و مسائل پزشکی که در حال رخ دادن است را داشته است.

برای اثبات توانایی های او مستندی پخش شد که نشان می داد او می تواند به هر قسمتی از بدن بیماران که شکسته یا شیئ فلزی فرو رفته اشاره کند.

در سال ۲۰۰۰ ناتاشا توجهات بسیاری را به خود جلب کرد و اکنون نیز به عنوان دستیار تحقیقات پزشکی از توانایی های ویژه خود استفاده می کند.

 

۴-Daniel kish مرد نابینایی که قدرت دیدن دارد

«دنیل» در سال ۱۹۶۶ به دنیا آمد، اما قبل از رسیدن به ۱۳ ماهگی اش توانایی دیدن را از دست داد و نابینا شد. اکنون با اینکه هیچ قدرت بینایی ندارد اما می تواند  پیرامون خود را ببیند. او برای اینکه مانند دیگر افراد بتواند رفتارهای طبیعی و عادی داشته باشد قدرت شنوایی خود را تقویت کرد.

او می تواند در ترافیک های سنگین حرکات نمایشی انجام دهد، از درخت بالا برود یا حتی تنهایی به گردش و تفریح برود. قدرت شنوایی او به حدی تقویت شده که به ویژگی خارق العاده ای تبدیل شده است. روشی که او استفاده می کند جهت یابی از طریق پژواک صدا نام دارد. در واقع او با استفاده از حس شنوایی اش راه خود را پیدا می کند.

روش جهت یابی او شباهت زیادی به تکنیک جهت یابی خفاش ها و دلفین ها دارد. او با زبان خود صدایی ایجاد می کند سپس به پژواک آن که از برخورد صدا با اجسام اطرافش ایجاد می شود توجه می کند تا با این کار فاصله اش با اجسام را تعیین کند.

دنیل در این کار ماهر شده و تنها فرد نابینایی می باشد که می تواند به تنهایی به کارهای خود رسیدگی کند. او این تکنیک را به بیش از ۵۰۰ کودک نابینای دنیا یاد داده است.

 

مطالب مرتبط
معرفی 10 فرقه مذهبی و غیر مذهبی خطرناک (قسمت دوم)

۳-Tim Cridland   مردی که درد ها را احساس نمی کند

«تیم» در سال۱۹۶۳ به دنیا آمد و به عنوان پادشاه شکنجه شناخته شده است. او یک بازیگر معروف آمریکایی است و اجراهایش را از سیرک جیم رز شروع کرده است. اجراهای او با اجرای دیگران متفاوت است. تیم نه تنها می تواند یک شمشیر را ببلعد بلکه می تواند بدن خود را با حلقه سوراخ کند یا حتی حلقه ها را از فک اش رد کند.

 

تیم می تواند از بدن خود سیخ رد کند، آتش ببلعد و یا جریان برق را از خود عبور دهد. او کار های غیر ممکن را ممکن می کند و در بسیاری از برنامه ها از جمله Ripleys Believe it or not،National Geographic  و Stan lees superhumans شرکت کرده است.

 

۲-Scott Flansburg ماشین حساب انسانی

«اسکات» یکی دیگر از ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی در سال ۱۹۶۳ به دنیا آمد و به ماشین حساب انسانی معروف شده است. او قادر است در ذهنش اعداد را با هم جمع، تفریق، تقسیم یا ضرب کند. حتی می تواند ریشه چهارم اعداد را در ذهنش مانند یک ماشین حساب، محاسبه کند.

در سال های ۲۰۰۱ و ۲۰۰۳ او رکورد جهانی سرعت در حساب ذهنی را شکست .نام او به عنوان سریع ترین حسابگر انسانی در کتاب گینس ثبت شده است. قبل از ثبت این رکورد او ثابت کرده بود که می تواند زودتر از کسی که با ماشین حساب کار می کند اطلاعات را پردازش کند.

اسکات در برنامه های بزرگی مثل Oprah Winfery،Ellen Degeners  و Stan lees superhuman شرکت کرده و همچنین کتاب هایی با عنوان جادوی ریاضی و جادوی ریاضی برای کودکان منتشر کرده است.

 

۱-Stephen Wiltshire دارانده بهترین ذهن تصویری

«استفان» آخرین ۱۵ ابر انسان با قدرت های فوق طبیعی در سال ۱۹۷۴ در لندن به دنیا آمد. توانایی خارق العاده او، در نقاشی منظره ها پس از یک نگاه کوتاه به آنها است. استفان از بدو تولد با کسی صحبت نمی کرد بنابراین پس از معاینات پزشک تشخیص داده شد که به بیماری اوتیسم مبتلا است.

او همچنین در ۵ سالگی علاقه زیادی به نقاشی کردن پیدا کرد و در ۹ سالگی هنگامی که معلمش وسایل نقاشی اش را گرفته بود اولین کلمه «کاغذ» را به زبان آورد. در همان جوانی به طراحی و کشیدن ساختمان ها علاقه پیدا کرد؛ همان زمان بود که به استعداد خارق العاده اش پی برد.

این هنرمند توانا ذهن تصویری قوی دارد به طوریکه اگر با یک هلیکوپتر بر فراز شهر پرواز کوتاهی کند تمام جزئیات را به خاطر می سپارد و آنها را با دقت فراوان به  تصویر خواهد کشید.

او پس از یک پرواز کوتاه بر فراز شهر لندن توانست نقاشی از منظره۴  مایلی که مشاهده کرده بود بکشد. استفان بر روی یک بوم بزرگ نقاشی تصویری از شهر های نیویورک، روم، دبی، هنگ کنگ، مادرید، فرانکفورت و سنگاپور کشیده است. او در مستندات تلویزیونی متعددی حضور پیدا کرده و یکی از افراد و اعضای هنرامپراطوری بزرگ بریتانیا به حساب می آید.

 

اختصاصی سایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.