۵ مدل موی زیبا از اما استون

0

۵ مدل موی زیبا از اما استون

“اما استون” Emma Stone یک باcیگر پرطرفدار است. شاید فکر کنید که اما استون دختریست که می شود برای مشاوره شغلی (به عنوان گران قیمت ترین بازیگر جهان) و اعتبار مدل موی جدید پیش او رفت.

متاسفانه، احتمال دیدن اما استون برای مشاوره از هر نوعی به نظر بعید می رسد، بنابراین وقتی که بتوانید دایره دوستان گروهی اما استون، در مراسم فرش قرمز را کنار بزنید، می توانید زیبایی او را ببینید.

ما در اینجا در مورد رنگ چشم گربه ای و ۵ مدل موی زیبا از اما استون صحبت می کنیم:

۱- مدل موهای یکپارچه به یک سمت

اما استون دوست دار مدل موهای یکطرفه است. بویژه اگر کمی پیچ و تاب داشته باشد و اغلب در مراسم فرش قرمز اینگونه ظاهر می گردد که یادآور زرق و برق های هالیوودهای قدیمی است.

یک موج هالیوودی کلاسیک که در قسمت ریشه مو صاف است و به صورت آبشاری بر روی یک طرف شانه افتاده است. این یک مدل موی زیبا از اما استون است.

۲-خط زیر چشم به رنگ آبی

اما استون در طی سال های گذشته، با خط زیر چشم آبی رنگ به همراه مدل موهای بافته شده دیده شده است. در چندین مورد، او با استفاده از خط چشم آبی، خط مماس پایینی را آشکارتر نشان داده است.

آبی روشن احساس ندارد؟ به جای آن از آبی نیلی استفاده کنید. کمی رنگ دور از انتظار بدون اینکه بر رنگ بالایی غالب شود، به آن اضافه نمایید.

۳-زیبایی در رنگ های اسپرت

اما استون ممکن است با رنگ چشم های دودی شناخته شود (او خط مماس دودی رنگ را دوست دارد)، اما این ستاره هالیوود اغلب رنگ های تندی برای ظاهر خود در مراسم فرش قرمز استفاده می کند: یعنی از نوع فشن. در اینجا، او یک سایه آبی کم رنگ را با رنگ لب هلویی کمرنگ ست کرده.

چه چیزی بهترین بخش آرایش فشن است؟ شما می توانید تا جایی که دوست دارید از رنگ های تند یا ظریف و جزیی استفاده کنید. در اینجا، اما استون از پوشش سایه مات صورتی در صورت صافش برای تکمیل چشمان گربه ای و لباس قرمز خود استفاده کرده است.

۴-مدل چشم های گربه ای خلاق

دلیل این که همه اشخاص از الیزابت تیلور گرفته تا الکسا چانگ چشم های خود را مدل گربه ای آرایش می کنند جلب توجه است. البته این یک روش نادرست برای روشن کردن و بلند کردن فوری چشم هاست.

اما استون نیز این مدل را دوست دارد اما به جای اینکه به رنگ های خنثی مانند سیاه و قهوه نگاه کند، ترکیب رنگ های سرگرم کننده ای مانند فیروزه ای را به کار می گیرد.

این نگاه همه آن چیزی است ما از این مدل چشم ها دوست داریم. محو کردن سایه سبز رنگ و کمی کشیدن آن، در حالی که لایه ای از سایه برنزی در زیر آن قرار دارد، همه چیز را خوب جلوه می دهد.

۵- مدل موی بافته شده و باز بودن صورت و گردن

هنگامی که مدل موهای اما استون به یک طرف ریخته نشده، او معمولا با کمک آرایشگر خود از مدل های بافته شده استفاده می کند. از جلو، به نظر می رسد که موهای او به صورت دم اسبی کوتاه بسته شده، اما وقتی به صورت زیر چشمی و با دقت نگاه به آن نگاه کنید می توان دید موهای او کاملا پیچیده بافته شده است. این هم یک مدل موی زیبا از اما استون است.

این مدل دوتایی از موارد مورد علاقه اما استون به حساب می آید. موهای خود را به دو بخش در قسمت تاج و پایه سر جدا کنید. سپس دو شاخه کوچک ایجاد کنید، با استفاده از سنجاق های مویی و الاستیک این کار را انجام دهید. با کمی اسپری مو کار خود را پایان دهید.

اختصاصی وبسایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

مطالب مرتبط
از مونسترات کابایه تا دیانا دامرائو؛ معرفی 10 الهه‌ی موسیقی اپرا

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.