۹ نه نکته جالب و باورنکردنی در مورد آرنولد شوارتزنگر

0

۹ نه نکته جالب و باورنکردنی در مورد آرنولد شوارتزنگر

آیا شما آرنولد را می شناسید؟ آرنولد یکی از مشهور ترین و معروف ترین افراد دنیا می باشد. او لقب های مختلفی از جمله قهرمان هفت دوره مسابقات زیبایی اندام مستر المپیا، ستاره سینما، فرماندار کالیفرنیا و بلوط اتریشی دارد.

صبر کنید…شما همه چیز را راجع به آرنولد آلویس شوارتزنگر نمی دانید!!! بله درست شنیدید آلویس نام میانی آرنولد می باشد.

۱-آرنولد بسیار قوی است و قدی به بلندی ۱۸۸ متر و وزنی معادل ۱۱۳ کیلوگرم دارد، به همین دلیل به او لقب بلوط اتریشی را داده اند.

۲-او در سینما حضور پیدا کرده و بازیگر و کارگردانی مطرح است.

۳-او یک برادر بزرگ تر به نام مینهارد داشت که در سال ۱۹۷۱ از دنیا رفت. آرنولد پس از مرگ برادرش کمک های فراوانی به برادرزاده اش کرد و او را تحت حمایت خود قرار دارد. هم اکنون برادرزاده آرنولد اکنون در لس آنجلس وکیل است.

۴-آرنولد با اشخاص بزرگی نشست و برخاست دارد. فرانکو کلومبو بدن ساز افسانه ای است که با آرنولد دوست و رفیق می باشد.

جالب است بدانید که دوستی آنها به زمان ورود آرنولد به آمریکا، یعنی همان زمانکه آرنولد به کار سنگ تراشی مشغول بود، برمی گردد.

فرانکو در سال ۱۹۸۶ زمانیکه آرنولد با ماریا شرایور (Maria Shriver) ازدواج کرد، در مراسم عقد آنها به عنوان ساقدوش حضور داشت.

۵-او به دلیل غیبت سربازی و رفتن به مسابقات آقای اروپا، هفت روز را در زندان اتریش گذراند.

۶-آرنولد ستاره مطرح سینما بود و شروع خوبی در این حرفه داشت، همچنین او برنده جایزه گلدن گلوب نقش اول مرد در فیلم گشنه بمون (Stay Hungry) می باشد.

۷-پدر آرنولد یک رئیس پلیس و قهرمان اروپایی رشته ورزشی ice curling بوده است.

۸-او اولین شهروند خصوصی آمریکا می باشد که یک ماشین جنگی به نام (Humvee) هاموی داشت.

۹-آرنولد از نوجوانی در ورزش زیبایی اندام نابغه بود، به طوریکه دور بازویش در ۱۶ سالگی، ۱۶ اینچ (۴۸ سانتی متر)، در ۱۷ سالگی، ۱۷ اینچ (۵۱ سانتی متر)، در ۱۸ سالگی، ۱۸ اینچ (۵۴ سانتی متر)، در ۱۹ سالگی، ۱۹ اینچ (۵۷ سانتی متر) و در ۲۰ سالگی، ۲۰ اینچ (۶۰ سانتی متر) بود. در نهایت دور بازوی او تا ۲۲ اینچ (۶۷ سانتی متر) رشد کرد.

 

مطالب مرتبط
عکس نازنین بنیادی در کنار مادرش!

اختصاصی سایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.