Baojun از کپی سانتافه رونمایی کرد

شرکت Baojun یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو چینی بوده و توانسته تاکنون محصولات قابل توجهی را روانه بازار چین کند. مدل جدید موردبحث به عنوان CN210S شناخته شده و نام مشخصی ندارد.

0

Baojun از کپی سانتافه رونمایی کرد

شرکت Baojun  یکی از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو چینی بوده و توانسته تاکنون محصولات قابل توجهی را روانه بازار چین کند. به تازگی در جریان نمایشگاه اتومبیل Guangzhou Auto Show 2018 از شاسی بلند بزرگی به نام CN210S رونمایی کرد که به نوعی کپی سانتافه نسل جدید هیوندا محسوب می شود.

مدل جدید موردبحث به عنوان CN210S شناخته شده و نام مشخصی ندارد. این کمپانی در جریان رویداد Guangzhou Auto Show 2018 محصول جدید را معرفی کرده و از دسامبر سال ۲۰۱۸ راهی بازار چین می شود.

Baojun برنامه ای برای عرضه این خودرو در بازار اروپا نداشته و تنها در چین باید شاهد عرضه آن باشیم. CN210S بزرگترین محصول Baojun بوده و یک مدل برجسته تر از Baojun 530 پیشین است. با پیشرانه ۱.۵ لیتری توربو ۱۶۰ اسب بخاری می توان انتظار عملکرد بالایی داشت و گیربکس هفت سرعته اتوماتیک DCT توان بالایی را به دنبال دارد. CN210S در چین ۱۲۰ هزار یوان قیمت داشته و قیمت پایه آن می باشد.

چراغ عقب یکپارچه باریک در کنار چراغ های جلو باریک زیبایی ظاهری Baojun CN210S را دوچندان کرده است. به گفته شرکت سازنده CN210S براساس یک پلتفرم کاملا جدید MPV بوده که تاکنون Baojun از پلتفرم GM و Wuling بهره می گرفت. این شرکت خودروسازی تحت سرمایه گذاری مشترک SAIC-GM-Wuling تاسیس شده که ۴۳ درصد سهام آن به GM و باقی به دو شرکت Wuling و SAIC اختصاص دارد. دو شرکت سایک و GM در سرمایه گذاری مشترک خود موجب شدند تا شورولت و کادیلاک نیز در بازار چین خودرویی تولید کرده و عرضه دارند.

انتظار می رود در آینده نزدیک چینی ها از خودروهای شاسی بلند بیشتر و با طراحی تکامل یافته ای رونمایی کنند و باید آنها را مدل های برجسته تری دانست.

مطالب مرتبط
اشکودا و رونمایی از SUV کوپه برای چین

هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.