نحوه مصرف بوترول ( Bowtrol ) + عوارض و تداخلات دارویی

0

پروتئین بوترول ( Bowtrol ) حاوی ۹ میلیارد باکتری زنده/ پروبیوتیک است و به طور عمده برای درمان اسهال استفاده می شود. این کار با بهبود فلور روده ای انجام میشود که موجب انعطاف پذیری مدفوع و روانسازی مدفوع میشود. از آنجایی که آنتی بیوتیک ها اغلب باعث اسهال می شوند، توصیه می شود هر زمان که آنتی بیوتیک را مصرف می کنید، Bowtrol  را مصرف کنید.

اگر برای مدت طولانی (حداقل ۶ ماه)  مصرف شوند، پروبیوتیک ها به تقویت سیستم ایمنی بدن کمک میکنند. پروتئین بوترولیک محصولی ایده آل برای این موضوع است.  همچنین مانع رشد باکتری های بد در روده شما می شود. پروتئین Bowtrol  همچنین ممکن است در شرایط زیر استفاده شود:

  • پف کردن
  • سندرم روده تحریک پذیر
  • گاز

Bowtrol یک شرکت مشهور و معتبر آمریکایی است.این دارو  یک مکمل غذایی است و بدون نسخه قابل خرید است.

احتیاط

از آنجا که ما هیچ آزمایش بالینی در مورد استفاده و ایمنی آن در دوران بارداری پیدا نکردیم، نباید این محصول را در دوران بارداری مصرف کنید، مگر اینکه پزشک شما آن را توصیه کند.

 مزایای Bowtrol 

loading...

این دارو بسیار موثر است و علاوه بر مبارزه با اسهال، هضم را بهبود می بخشد که منجر به جذب بیشتر ویتامین ها و مواد معدنی می شود. این مساله منجر به بهبود سلامت کلی شما می شود.

  • این دارو باعث نفخ نمی شود
  • باعث ایجاد گاز نمی شود

چگونه باید Bowtrol  را مصرف کنیم؟

یک یا دو قرص در روز بین وعده های غذایی مصرف کنید. مصرف این محصول با غذاهای گرم یا نوشیدنی باعث کاهش اثربخشی آن می شود. برای بهبود سیستم ایمنی بدن، مصرف این محصول را حداقل ۶ ماه ادامه دهید.  اگر از پروتئین Bowtrol  برای درمان اسهال استفاده می کنید، پس از یک روز مصرف این محصول علائم بهبود را تجربه خواهید کرد.

مطالب مرتبط
عوارض جانبی بنسدین یا دیازپام ( Bensedin ) چیست؟

اثرات جانبی پروبیوتیک بوترول

عوارض جانبی گزارش شده با استفاده از این محصول وجود ندارد.

اطلاعات در این وبسایت فقط برای مقاصد آموزشی ارائه میشوند و برای مشاوره، تشخیص و درمان پزشکی در نظر گرفته نشده است. اگر در مورد سلامتی خود نگرانی یا سوالی دارید، با پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.