کانسپت جدید X E-Tense دی اس در راه است

0

کانسپت جدید X E-Tense دی اس در راه است

E-Tense کانسپت : گروه PSA Group که به عنوان پژو سیتروئن شناخته می شود با گسترش برندهای خود از جمله برند DS سعی داشته مدل های مختلفی را در بازار عرضه دارد و به عنوان یکی از شرکت های مطرح تولیدکننده خودروهای لوکس شناخته می شود. این برند بیشتر به تولید مدل های هاچ بک و کراس اوور پرداخته و حال به نظر رسیده بزودی باید شاهد معرفی یک کانسپت جدید توسط این کمپانی فرانسوی باید باشیم.

این مدل X E-Tense نام داشته و پیش بینی می شود در نمایشگاه های آینده رونمایی می شود. این برند تازه کار ۱۷ ساله فرانسوی تا سال ۲۰۳۵ میلیون ها خودرو الکتریکی را روانه بازار خواهد کرد. جزئیات کافی کانسپت جدید X E-Tense در دست نیست اما به تازگی شرکت فرانسوی ویدئوی تیزری منتشر کرده که برخی اطلاعات پیرامون آن را به دست می دهد. در این ویدئو خودرو هاچ بک با چراغ های شبکه ای قابل مشاهده است که زیبا به نظر می رسد.

خلاقیت بسیاری توسط DS برای این اتومبیل در نظر گرفته شده و احتمالا شاهد مدلی هستیم که هنگام رونمایی شگفت انگیز به نظر می رسد. تاکنون اطلاعاتی مربوط به این مدل منتشر نشده از این رو دشوار است تاز اظهار نظری درباره X E-Tense کانسپت داشت.

E-Tense کانسپت جدید در مسابقات فرمول E

آنچه که از ویدئو پیداست با یک خودرو اسپرت رو به رو هستیم و احتمالا می تواند مناسب مسابقات FE 19 باشد E-Tense در این زمینه محصولی کامل است. فصل آینده مسابقات فرمول E برگزار می شود و حضور چنین محصولی برای DS لازم است.

باتوجه به تصاویر E-Tense کانسپت یک مدل الکتریکی بوده و نیروی محرکه آن نیز از نوع باتری می باشد. شاید ترکیب هیجان انگیزی در نظر DS قرار داشته و تا زمانی که رونمایی نشود نمی توان پیش بینی دقیقی داشت.

مطالب مرتبط
علت چپ دست شدن افراد چیزی است که محققان هرگز فکرش را هم نمی کردند

براساس گزارش ها DS ممکن است دو مدل از E-Tense کانسپت را عرضه دارد، یکی از آنها کابین بسته ای داشته و دیگری با صندوق عقب باز همراه است. باتوجه به نزدیکی نمایشگاه پکن چین و سرمایه گذاری PSA در این بازار، ممکن است E-Tense کانسپت در این نمایشگاه بین المللی اواخر ماه آوریل رونمایی شود. به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند.

پیش بینی می شود با معرفی E-Tense کانسپت برای بازار چین و دیگر بازارها استقبال خوبی از آن صورت خواهد گرفت.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.