iOS 13 و تمرکز بر ویژگی های تبلت آیپد اپل

0

iOS 13 با تمرکز روی ویژگی های تبلت آیپد اپل

آیپد : شرکت اپل را می توان یکی از برندهای بزرگ صنعت فناوری دانست. برندی که توانسته به موفقیت های بزرگی دست پیدا کند و به برندی قابل تبدیل شود. این شرکت هر سال نسخه جدیدی از سیستم عامل های خود را منتشر می کند و برای سال ۲۰۱۹ انتظار داریم iOS 13 منتشر شود.

براساس توییتی که مارک گورمن در زمینه ی قابلیت های احتمالی iOS13 منتشر کرده است ، iOS11 با معرفی کردن App Files  ، داک بهبود یافته ، اپ سویچر جدید ، پشتیبانی از Drag and Drop و علاوه بر تمامی این ها پشتیبانی از قابلیت های Instant Markup  و  Instant Notesبرای پنسل بر روی آیپد متمرکز بوده است در حالی که بروزرسانی سال آینده ی سیستم عامل اپل بر روی آیپد متمرکز می باشد که از میان این بروزرسانی ها می توان به باز طراحی صفحه خانگی iOS13 ، اپلیکیشن Files و همچنین قابلیت های پنسل نیز اشاره کرد .

loading...

گورمن پیش بینی کرده است که کمپانی اپل ویژگی باز کردن تب های درون برنامه ای را برای باز کردن پنجره های مختلف از یک برنامه در حالت Split View استفاده خواهد کرد . از این رو شایعاتی نیز وجود دارد که می گوید قرار بوده است برخی از این ویژگی های ذکر شده به iOS12 نیز اضافه شود اما کمپانی اپل ترجیح داده است که بیشترین تمرکز خود را بر روی بهبود کارایی و امنیت بگذارد .

کنفرانس جهانی توسعه دهندگان (WWDC: World Wide Developers Conference) قرار است در تاریخ ۴ تا ۸ ژوئن برگزار شود که انتظار می رود کمپانی اپل از iOS12 در این کنفرانس رونمایی کند .

اگر بخواهیم به دیگر ویژگی های iOS12 اشاره کنیم باید بگوییم که این سیستم عامل دارای کاراکترها و واسط کاربری انیموجی جدید ، پشتیبانی از فیس تایم برای انیموجی ها ، ابزارهای کنترل والدین جدید ، ابزار Digital Health جدید، اپ Stocks بهبود یافته و پشتیبانی از بازی های واقعیت افزوده چند نفره می باشد . احتمالا اپل در هجدهم سپتامبر سال میلادی جاری یعنی ۲۷ شهریور ، iOS12 را عرضه خواهد کرد .

مطالب مرتبط
احتمال دو سیمکارته بودن دو مدل از سه آیفون پیش رو

به هر حال برای کسب جزئیات بیشتر باید منتظر ماند تا در سال آینده این شرکت کوپرتینویی اطلاعات بیشتری مربوط به سیستم عامل جدید خود ارائه داده و به شایعات پایان دهد.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.