قیمت kia k900 2019 مشخص شد

انتظار می رفت Kia مشابه نسل پیشین قیمتی بیش از 50 هزار دلار را برای لوکس ترین محصول خود kia k900 تعیین کند. گفتنیست 60 هزار دلار قیمت نسخه پایه است که برخی آپشن ها نیز از آن حذف شده و برای خرید نسخه تاپ باید هزینه بالاتری پرداخت کنید. زیرا کیا با افزودن ویژگی های بیشتر سعی داشته یک مدل پریمیومی را به مشتریان ارائه دهد.

0

قیمت kia k900 2019 مشخص شد

kia k900 : شرکت کیا از برندهای مطرح تولیدکننده خودرو کره ای شناخته می شود که دست کم هر سال ۵ تا ۶ مدل محصول جدید برای معرفی دارد.

پیشتر این کمپانی از سدان لوکس و فول سایز kia k900 رونمایی به عمل آورد. نسخه جدیدی که دارای طراحی متفاوت و مشخصات لوکس است و رقیبی برای رقبا مطرح اروپایی از جمله مرسدس اس کلاس، سری ۷ بی ام و، A8 آئودی و چندی دیگر محسوب می شود.

این کمپانی اگرچه معرفی کاملی برای kia k900 ارائه داد اما خبری از اعلام قیمت نبود. حال به تازگی کره ای ها قیمت نهایی این سدان لوکس خود را اعلام کردند. به گفته کیا کی ۹۰۰ با قیمت پایه ۶۰ هزار دلار عرضه می شود، با این حساب نباید سدان فول سایز کیا را ارزان قیمت به شمار آورد.

شاید قیمت آن به رقبا مورد اشاره نزدیک نباشد اما ارزان هم نخواهد بود. قیمت در نظر گرفته شده تقریبا دو برابر مدل های کادنزا و استینگر استاندارد است. حتی این قیمت نسبت به اوپتیما و Soul نیز با قیمتی بیش از ۳۰ هزار دلار بیشتر است. البته کیا با در نظر گرفتن آپشن های مدرن و روز قیمت بالایی را تعیین کرده و باتوجه به گران بودن رقبا اروپایی چنین قیمتی عجیب نیست.

انتظار می رفت Kia مشابه نسل پیشین قیمتی بیش از ۵۰ هزار دلار را برای لوکس ترین محصول خود kia k900 تعیین کند. گفتنیست ۶۰ هزار دلار قیمت نسخه پایه است که برخی آپشن ها نیز از آن حذف شده و برای خرید نسخه تاپ باید هزینه بالاتری پرداخت کنید. زیرا کیا با افزودن ویژگی های بیشتر سعی داشته یک مدل پریمیومی را به مشتریان ارائه دهد.

گفتنیست افراد هنگام خرید K900 می توانند پکیج وی آی پی را که قیمتی ۴۰۰۰ دلاری به دنبال دارد، سفارش دهند. بسته شامل نمایشگر بزرگ ۱۲.۳ اینچی، صندلی های باکیفیت و متنوع، سیستم تنظیم کامل صندلی برای تمامی سرنشینان، سیستم ریموت جدید و چندی دیگر اشاره داشت.

مطالب مرتبط
گوشی هوشمند جدید HTC در 15 ژوئن معرفی می شود

به گزارش وب سایت Motor Trend، کیا K900 جدید ۱۰ هزار دلار قیمت بیشتری نسبت به نسل پیشین یعنی مدل ۲۰۱۷ دارد. سدان فول سایز لوکسی که نظر هر فردی را به خود جلب می کند و طراحی قابل توجهی برای آن در نظر گرفته شده است. با چنین قیمتی رقبا مختلفی را می توان مشاهده کرد که هر یک با مشخصه های بارز و بزرگی همراه هستند. البته در مدل پیشین طراحی ، برخی آپشن های فعلی وجود نداشته و چنین افزایش قیمتی به دلیل ویژگی های جدیدیست که کیا برای K900 جدید در نظر گرفته است.

با تمام این تفاسیر اگر شما به دنبال یک دستگاه K900 کیا هستید باید هزینه های بزرگی برای خرید آن در نظر گیرید زیرا این محصول کره ای در دسته محصولات لوکس قرار می گیرد و مدلی ارزان قیمت و اقتصادی نیست. البته افزودن آپشن های پریمیومی نیز در افزایش قیمت K900 تاثیر بسزایی گذاشته و در این بین افراد نمی توانند با قیمت پایین آن را تهیه کنند.

K900 بزودی راهی بازار ایالات متحده خواهد شد و سپس در اروپا و دیگر نقاط باید شاهد فروش آن باشیم. جزئیات بیشتر را در وب سایت کیا مشاهده کنید.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.