نسل جدید Range Rover Evoque لندروور ایووک معرفی شد

نسل جدید Range Rover Evoque لندروور ایووک

0

نسل جدید Range Rover Evoque لندروور ایووک معرفی شد

یکی از برندهای اصیل بریتانیایی بدون شک لندروور است. کمپانی که با برند جگوار یکپارچه بوده و شرکت مادری به نام جگوارلندروور آنها را مدیریت می کند.

در برخی مدل ها محصولاتی با پلتفرم مشترک از این دو کمپانی می توان مشاهده کرد که از جمله باید به جگوار F-Pace و شاسی بلندهای رنجروور لندروور اشاره داشت.

پس از ۷ سال معرفی و عرضه نسل فعلی رنجروور ایووک، شرکت لندروور دست به کار شده و نسل جدید کراس اوور خود را با طراحی شبیه به ولار و انبوهی از فناوری های روز خودرویی معرفی کند. Range Rover Evoque لندروور ایووک مدل ۲۰۲۰ اگرچه شباهت بسیاری به نسل پیشین دارد اما بریتانیایی سعی کردند طراحی نزدیک به ولار را برای مدل جدید درنظر گیرند. از این رو در نگاه نخست شاید تصور کنید هیچ تغییری به وجود نیامده و لندروور نسل جدید را با کمترین تغییرات رونمایی کرده است.

اما در حقیقت چنین نیست و لندروور طراحی ترکیبی ایووک و ولار نسل جدید ر ابرای این مدل جذاب و پریمیومی در نظر گرفت. آنچه محصول جدید لندروور را برتر از دیگر شاسی بلندهای کراس اوور می سازد، فناوری های نوینیست که به کار گرفته شد.

لندروور لوکس و فوق پیشرفته

البته عمده خودروهای لندروور لوکس و فوق پیشرفته هستند و لندروور ایووک نسل جدید نیز از این قائده مستنثی نیست و باید انتظارات بسیاری داشت. همانطور که گفته شد، در طراحی این مدل شباهت بسیاری با ولار مشاهده می شود و لندروور نیز برای آن که یک مدل لوکس و اسپرت را ارائه دهد، ترکیب طراحی ولار و ایووک را به کار گرفت. این تصمیم شرکت بریتانیایی مورد تحسین قرار گرفت و بسیاری این مدل را برجسته دانستند.

مطالب مرتبط
سگ ها می توانند منبع بعدی بروز یک بیماری فراگیر مرگ بار باشند

قابلیت انتخاب چند پیشرانه هیبریدی

یکی از ویژگی های برجسته لندروور ایووک جدید قابلیت انتخاب چند پیشرانه هیبریدی الکتریکیست. قابلیت های پالایش و پایداری سیستم تعلیق در ایووک کاملا جدید و نوآورانه است. طراحی جدید ایووک در نگاه نخست قابل تشخیص نیست و باکمی دقت می توان به این موضوع پی برد.

فناوری  Terrain Response 2

هنگامی که وارد فضای داخلی می شوید، تصور یک خانه لوکس را دارید که مملو از صفحه نمایش لمسی، پوشش چرمی باکیفیت و برخی ویژگی های دیگر است. یکی از موتورهای این خودرو دارای طراحی Ingenium و دیگری دیزلی است. با فناوری  Terrain Response 2 می توان کنترل بالایی روی خودرو داشت.

در کابین داخلی سیستم سرگرمی با بهره گرفتن از هوش مصنوعی وجود داشته و این سیستم از اپل کارپلی و اندرویداتو پشتیبانی به عمل می آورد. یکی از ویژگی های جالب در این خودرو آینه عقب ترکیبیست. فناوری که لندروور در این خودرو استفاده کرده افراد می توانند با یک کلید آینه بغل را از حالت سنتی به دوربین عقب تبدیل کنند.

به هر حال لندروورها ویژگی فوق العاده برای ایووک در نظر گرفته که خیره کننده است. قیمت پایه آن ۳۱ هزار پوند اعلام شده و بزودی عرضه می شود.

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.