۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷

0

۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷

اتومبیل های سال ۲۰۱۷ دارای انواع مختلفی از وسایل نقلیه با کیفیت است که هر کسی که به دنبال یک SUVs یا شاسی بلند است نیازش برآورده خواهد شد.

در این مقاله که توسط کارشناسان فن آوری Technology وبسایت ورد نگار تهیه شده است ۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷ معرفی شده است:

سه مدل از بهترین کلاس های سال ۲۰۱۷ Nissan Armada نیسان آرمادا، Kia Sportage 2017 کیا اسپرتیج ۲۰۱۷و Kia Sorento 2017 کیا سورنتو ۲۰۱۷هستند. چه چیزی این خودروهای ساده را از همتایان خود متفاوت می کند؟ در زیر به چهار سوال ساده پاسخ داده شده است که می تواند به شما کمک کند که کدام مدل را انتخاب کنید که کاملا با نیازهای شما منطبق باشد.

 

چه تجهیزاتی در Sorento سورنتو ۲۰۱۷  موجود است؟

 مدل EX، دارای مزایای مختلف از جمله سیستم اطلاعاتی UVO، CarPlay، Android Auto، سیستم کنترل آب و هوای دوگانه، سایه پنجره در ردیف دوم برای کاهش تابش مسقیم، power driver’s seat، دکمه شروع و کمک پارکینگ است. این باعث می شود Sorento هم راحت و هم ایمن باشد.

 قیمت گذاری  ۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷ چقدر است؟

۲۰۱۷ Kia Sportage LX مدل MSRP حدود ۲۳،۰۰۰ دلار است. Higher trims می تواند هزینه ای بالغ بر ۳۳،۰۰۰ دلار داشته باشد. ۲۰۱۷ Kia Sportage L تنها ۲۶۰۰۰ دلار قیمت دارد، در حالی که مدل EX آن با موتور V6، ۳۲ هزار دلاراست. ۲۰۱۷ Nissan Armada حداقل ۴۵۰۰۰ دلار و حداکثر ۶۰،۰۰۰ دلار قیمت دارد.

 

کدام ۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷ رانندگی بهتری را ارائه می دهد؟

در سال ۲۰۱۷ Nissan Armada یکی از امن ترین SUV ها در کلاس خود بود که از ویژگی های ایمنی بسیاری برخوردار است. با این حال، هر SUV در این لیست دارای ویژگی های ایمنی چندگانه است که انتخاب خوبی برای یک خانواده از نظر  ایمنی و راحتی خواهد بود.

 

مطالب مرتبط
HSV و خودروهای جدید SportsCat و plus SportsCat

کدام ۳ SUVs یا شاسی بلند برتر سال ۲۰۱۷ بهترین موتور را دارد؟

برای طرفداران SUVs که قصد دارند در جاده تخت گاز بروند، Armada یک انتخاب خوب با موتور VG قدرتمند است. با این حال، Sportage انتخاب خوبی برای کسانی است که به دنبال صرفه جویی در هزینه گاز، به جای بکسبات کردن در جاده هستند. Sorento نیز برای خانواده ای مناسب است که خواهان قدرت کم تر و بهره وری سوختی کم تر می باشد.

 

اختصاصی وبسایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.