با ۱۰ نفر از مشهورترین کاربران یوتیوب آشنا شوید

0

یوتیوب در سال های اخیر رشد فزاینده ای داشته است و کاربران این رسانه تقریباً هر چیزی که فکر کنید را در آن به اشتراک می گذارند؛ از ویدیوهای خانگی بامزه و خنده دار گرفته تا تریلرهای خانگی بسیار بزرگ و پرهزینه.

برخی از افراد که اکنون می توان از آن ها با نام سلبریتی های یوتیوب یاد کرد، چنان در این امر موفق بوده اند که اکنون در سراسر جهان چهره هایی شناخته شده به شمار می آیند. معمولاً محتوای آپلود شده توسط این افراد به مقدار قابل توجهی دیده شده و بازنشر می شود. بدین ترتیب آن ها به افرادی مشهور و البته ثروتمند تبدیل شده اند که شهرت آن ها با برخی از بازیگران سینما و تلویزیون برابری می کند. در ادامه این مطلب از وردنگار قصد داریم شما را با ۱۰ یوتیوبر معروف و پرطرفدار این روزها آشنا کنیم.

۱۰-PrankvsPrank – تعداد مشترک: ۱۰ میلیون نفر

جسی ام ولنز و جینا اسمیت زن و شوهری هستند که ایده ای جالب و خلاقانه را در سال ۲۰۰۷ به مرحله اجرا درآوردند که بر اساس آن با هم شوخی های جالب و گاه خطرناکی کرده و سپس ویدیوهایی که از این اتفاقات تهیه شده بود را در یوتیوب قرار می دادند. بدین ترتیب ویدیوهای آن ها تاکنون بیش از ۱٫۷ میلیارد بار دیده شده و همین موضوع باعث شهرت و البته ثروتمند شدن این دو شده است.

۹-TheWillyrex -تعداد مشترک: ۱۲ میلیون نفر

گیرمو دیاز یک مرد جوان اسپانیایی است که با نام کاربری TheWillyrex در یوتیوب فعالیت میکند. در واقع تنها کاری که او می کند این است که در برابر چشم طرفداران و فالوورهای خود با دوستاش بازی های ویدیویی انجام داده و بدین ترتیب به شهرت قابل توجهی دست یافته که با توجه به تعداد فالوورها و مشترکان حساب کاربری او کاملاً قابل توجه بنظر می رسد.

مطالب مرتبط
3 روش برای ساخت شبح برای فریب ذهن در هالووین

۸- TheDiamondMinecart – تعداد مشترک: ۱۳ میلیون نفر

دنیل میدلتون یکی از مشهورترین سلبریتی های بریتانیایی یوتیوب است که همه او را با نام TheDiamondMinecart  می شناسند. وی تاکنون بیش از ۲۰۰۰ ویدیو در یوتیوب آپلود کرده و این روند همچنان ادامه دارد. بسیاری او را سلطان ماین کرفت می دانند.

۷- JennaMarbles -تعداد مشترک: ۱۶ میلیون نفر

جینا ان موری که با نام Jenna Marbles شناخته می شود یک کمدین و کاربر مشهور یوتیوب است که همه او را ملکه یوتیوب می دانند.

۶- Yuya -تعداد مشترک: ۱۶ میلیون نفر

ماریاند کاسترخون در کانال خود با نام Yuya هر چیزی که در مورد زیبایی باشد را آپلود می کند. بدین ترتیب وی به یک مدل و نماد زیبایی در میان جوانان مکزیک تبدیل شده است.

۵- Ryan Higa- تعداد مشترک: ۱۸ میلیون نفر

رایان هیگا که با پروفایل کاربری Nigahiga در یوتیوب شناخته می شود یک کمدین آمریکایی است که با ویدیوهای جذاب و خنده داری که در یوتیوب می گذارد تاکنون به رکود بیش از ۲ میلیارد بازدید رسیده است.

۴- VanossGaming – تعداد مشترک: ۱۸ میلیون نفر

ایوان فونگ یک یوتیوبر مشهور کانادایی است که فعالیت کانال او در یوتیوب با نام VanossGaming در سال ۲۰۱۱ آغاز شده و به عنوان یکی از مشهورترین چهره های دنیای گیمینگ در سراسر جهان شناخته می شود. وی در ویدیوهای آپلود شده خود روی فرهنگ گیمینگ تمرکز کرده و نکته های جالب و مفیدی را در این ویدیوها در مورد روش های گیمینگ ارایه می دهد.

۳- Smosh – تعداد مشترک: ۲۲ میلیون نفر

یان اندرو هیکاکس و آنتونی پادیلا، زوج کمدینی هستند که در دنیای اینترنت و یوتیوب آن ها را با نام Smosh  می شناسند. کانال آن ها در یوتیوب تاکنون بیش از ۵٫۴ میلیارد بازدید داشته و بیش از ۲۱ میلیون مشترک را به خود جذب کرده است. فعالیت های آنان در حال بیشتر شدن بوده و نسخه های انیمیشینی یا با زبان های دیگر از آن ها نیز ساخته شده است.

مطالب مرتبط
برخورد یک ستاره دنباله دار با منظومه شمسی و سرازیز شدن محتویات آن بر منظومه شمسی

۲- HolaSoyGermán – تعداد مشترک: ۳۰ میلیون نفر

HolaSoyGermán یک کمدین، موزیسین و نویسنده شیلیایی کاربر یوتیوب است که تنها ۱۴۷ ویدیو از کارهای خود در این رسانه بارگذاری کرده اما توانسته بیش از ۳۰ میلیون کاربر را به کانال خود جذب نماید. جدای از ویدیوهای کمدی، وی همراه با گروه موسیقی خود آهنگ هایی تهیه کرده و نتیجه را در یوتیوب بارگذاری می نماید. وی بزرگ ترین فعال یوتیوبر غیرانگلیسی زبان تاریخ است.

۱- PewDiePie – تعداد مشترک: ۵۱ میلیون نفر

PewDiePie سلطان سوئدی بدون رقیب یوتیوب است. در حال حاضر از او به عنوان مشهورترین و ثروتمندترین یوتیوبر در دنیا نام می برند. در سال ۲۰۱۴ کانال او حتی از کانال ریحانا در Vevo نیز بازدید بیشتری دریافت کرده و به پربیننده ترین کانال در تمام دوران تبدیل شد.

برگرفته از روزیاتو

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.