نحوه مصرف بویلکس ( BoilX ) + عوارض و تداخلات دارویی

0

بویلکس ( BoilX ) یک محصول هومیوپاتی است که برای درمان جوش استفاده می شود. مکانیزم دقیق عمل آن مشخص نیست. این دارو به شما کمک می کند درد جوش را از بین ببرید و پوست خود را بهبود بخشید. همچنین خارش، التهاب و خارش را کاهش می دهد.

ترکیبات بویلکس:

  • اچیناسیا آنگوستی فولیا (Echinacea Angustifolia)
  • پیرو جنیوم (Pyrogenium)
  • باپتیسیا تینکتوریا (Baptisia Tinctoria)
  • کارکاریا پیکریکا (Calcarea Picrica)
  • مرکوریوس کوروسووس (Mercurius Corrosivus)
  • هپار سولور و غیره.

احتیاط

از مصرف این دارو باید در بیماران دارای آلرژی به هر یک از مواد تشکیل دهنده اجتناب شود. اگر علائم حساسیت دارید، از مصرف آن خودداری کنید و با پزشک خود تماس بگیرید. اگر مطمئن نیستید که آیا به آن حساسیت دارید، از مشاوره پزشکی استفاده نمایید.

  • استفاده از این دارو باید در بیماران زیر ۱۲ سال اجتناب شود، مگر اینکه پزشک شما توصیه کند.
  • در زمان حاملگی و تغذیه با شیر مادر اجتناب شود.
  • این دارو متعلق به گروه داروهای غیر تجویزی است، زیرا برای استفاده نسبتا امن است.

استفاده از بویلس در دوران بارداری و تغذیه با شیر مادر

در دوران بارداری بایستی از بویلکس اجتناب شود، مگر اینکه توسط پزشک توصیه شود. معلوم نیست که این داروها به شیر مادر منتقل شود. از استفاده از آن در هنگام تغذیه با شیر مادر اجتناب نمایید.

نحوه استفاده بویلکس

فقط دو اسپری از بویلکس رازیر زبان سه بار در روز اسپری کنید. دارو را ننوشید یا استنشاق نکنید. شما می توانید  بدون توجه به صرف غذا آن را مصرف کنید، زیرا غذا بر این دارو تاثیر نمی گذارد. شما شروع به بهبودی را در سه یا چهار هفته مشاهده خواهید کرد.

استفاده از داروهای دیگر (تداخلات دارویی)

تعاملات شناخته شده این دارو با داروهای دیگر وجود ندارد. با این حال، اگر شما از برخی از اسپری های زیر زبان انگلی استفاده کنید (به عنوان مثال اسپری نیتروگلیسرین مورد استفاده برای درمان آنژین)، به پزشک اطلاع دهید.

مطالب مرتبط
به راستی در هنگام اگزمای پوست چه اتفاقی می افتد و چرا این بیماری رخ می دهد

اثرات جانبی بویلکس

بویلکس عوارض جانبی جدی ندارد. با این حال، مانند تمام داروهای دیگر می تواند باعث واکنش آلرژیک شود. بلافاصله اگر دچار علائم آلرژی مانند: خارش پوست ، بثورات پوستی، تورم لبها، تورم زبان یا مشکل تنفس شدید، با پزشک خود مشورت کنید.

سایر عوارض جانبی گزارش نشده است. اگر فکر می کنید که این دارو عوارض جانبی ایجاد کرده است، به پزشک اطلاع دهید.

اطلاعات در این وبسایت فقط برای مقاصد آموزشی ارائه میشوند و برای مشاوره، تشخیص و درمان پزشکی در نظر گرفته نشده است. اگر در مورد سلامتی خود نگرانی یا سوالی دارید، با پزشک یا سایر متخصصان مراقبت های بهداشتی مشورت کنید.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.