یک دزد آیا آرزویی دارد؟

0

یک دزد آیا آرزویی دارد؟

 

شاید فکر کنید دزد آرزویی ندارد. هدفی ندارد. سخت در اشتباهید!!!! اگر باور ندارید مطلب زیر را بخوانید :

 

پلیس آگاهی تهران بزرگ از محل اختفای یک دزد، دفترچه آرزوهایش را کشف کرد؛ آرزوهایی خواندنی که با دست خودش نوشته بود.

 

 

به گزارش تسنیم، ساعت هشت و نیم بیست و چهارم تیرماه، از طریق مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ وقوع یک فقره سرقت اماکن از یک ساختمان اداری به کلانتری ۱۱۸ ستارخان اعلام شد. با حضور مأمورین کلانتری در محل و انجام تحقیقات اولیه مشخص شد سارق یا سارقین به شیوه تخریب قفل درب ورودی ساختمان، اقدام به سرقت از چهار واحد تجاری داخل ساختمان (مطب پزشکی، آرایشگاه زنانه، آتلیه عکاسی و استودیو صدا) کرده و با سرقت اموال و تجهیزات این اماکن، از محل متواری شدند.

 
با تشکیل پرونده مقدماتی با موضوع “سرقت اماکن” و به دستور بازپرس شعبه ۱۴ دادسرای ناحیه ۲ تهران، پرونده جهت رسیدگی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفت.

 
در بررسی تصاویر دوربین‌های مداربسته محل سرقت مشخص شد که دو سارق جوان، روز جمعه با ورود به ساختمان محل سرقت اقدام به سرقت از هر چهار واحد داخل ساختمان کرده و در ادامه وسایل مسروقه را با یک دستگاه خودرو سواری قهوه‌ای از محل به مکانی دیگر انتقال داده‌اند.

 

با بهره‌گیری از تصاویر به دست آمده از دوربین‌های مداربسته محل سرقت و چهره نگاری تصاویر سارقین، یکی از مجرمین سابقه دار در زمینه سرقت اماکن به نام “محمد. ع” (۳۲ ساله) که در اول اسفند ماه ۹۳ نیز توسط کارآگاهان دستگیر و روانه زندان شده بود، شناسایی شد.
 
با شناسایی “محمد. ع”، کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی با بهره گیری از اطلاعات موجود در سوابق متهم و دیگر اقدامات پلیسی موفق به شناسایی مخفیگاه محمد در خیابان دماوند شده نهایتاً با اطمینان از حضور متهم در مخفیگاهش، روز هفتم مرداد ماه اقدام به دستگیری وی و در کمتر از چند ساعت دستگیری همدستش به نام “بابک. ک” (۲۹ ساله) در خیابان آیت الله شهید مدنی کردند.
 
در بازرسی از مخفیگاه متهمین، مقادیر متنابهی از از اموال مسروقه (تجهیزات عکاسی، فیلمبرداری، تجهیزات استودیو صدا، تجهیزات پزشکی و …) کشف و برابر مراحل قانونی به مالباختگان بازتحویل داده شد؛ همچنین در ادامه، دو نفر از خریداران اموال مسروقه نیز در محدوده چهارراه ولیعصر شناسایی و در بازرسی از محل فعالیت تجاری آن‌ها نیز مقادیر دیگری از اموال مسروقه کشف و توقیف شد.
 
در بازرسی از مخفیگاه متهم اصلی پرونده (محمد. ع) کارآگاهان موفق به کشف چندین جلد سررسید و اندیکاتور شدند که سارق در آنها، تاریخ و محل سرقت‌هایش و همچنین میزان اموال سرقت شده را کاملا ثبت کرده است و در پایان نیز در خصوص سرقت‌هایش اقدام به هدف گذاری کرده بود؛ متهم در هدف گذاری سرقت هایش اینگونه نوشته است:
 
هدف شماره یک) برای خود کاری پردرآمد و عالی که با شرایط روحی و روانی من هماهنگ باشد پیدا کنم تا بتوانم هرآنچه که می‌خواهم پول در بیاورم؛ به طور مثال یک تاجر زعفران خوب شوم.

هدف شماره دو) گرفتن یک شرکت فوق العاده عالی [ با]منشی خانم و عرضه مستقیم زعفران درجه یک [ در]سراسر کشور و جهان با مارک خودم.
 
هدف شماره ۳) (خرید) یک ماشین عالی از مارک BMW مدل ۲۰۱۸، رنگ مشکی متالیک، فول آپشن، شاسی بلند مانند ایکس ۶ یا ایکس ۵ که رینگ هایش را برم از خیابان امیرکبیر [ بخرم]و بهترین رینگ حاضر را بندازم براش. ماشین باید همیشه تمیز و پولیش خورده باشه طوری که عکس آدم [ توش]بیفته.
 
هدف شماره ۴) برای زندگی یک دختر بسیار… و زیبا پیدا کنم؛ بنام خودم یک دستگاه آپارتمان در شمال تهران خریداری کنم؛ تمام امکانات را در آن آماده کنم تا بتوانم هفته‌ای یک یا دو بار آنجا بروم تا بتوانم..
 
هدف شماره ۵) به زندگی این همسرم هم برسم و برای اون چیزی کم نگذارم تا در آرامش کامل بچه هایم را بزرگ کند.
 
هدف شماره ۶) یک حساب بانکی بسیار پر پول [ داشته باشم]؛ همیشه در حسابم بالای ۱۰ میلیارد پول نقد در حال جابجایی باشد تا بتوانم در امنیت کامل زندگی کنم و حالم همیشه خوب باشه.

  

و در پایان این دزد آرزوهایش را اینگونه به پایان می‌رساند که:
 
الهی یا رب شکرت می‌گویم و سپاسگذارم! یارب نظر لطف تو بر نگردد! الهی شکر برای همه چیز خدای من!
 
سرهنگ کارآگاه سعدالله گزافی، رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: با بهره گیری از اسناد و مدارک بدست آمده از متهم اصلی پرونده، کارآگاهان موفق به شناسایی تعداد دیگری از مراکز و اماکن تجاری در محدوده‌های شمال، مرکزی و جنوب شرق تهران شدند که سارق اقدام به سرقت اموالی مختلف از جمله لوازم خودرو، تجهیزات عکاسی؛ لوازم الکتریکی، دارو و … از آن‌ها کرده است.
 
رئیس پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان این خبر گفت: با تجمیع پروند‌های سرقت شناسایی شده و به منظور شناسایی دیگر مراکز سرقت شده توسط متهم پرونده، قرار قانونی از سوی بازپرس محترم پرونده صادر و متهم جهت انجام تحقیقات تکمیلی در اختیار پایگاه دوم پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار گرفته است.

منبع : تسنیم نیوز

مطالب مرتبط
بزها و نحوه نگداری آنها

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.