نیوفیت چیست؟ روش جدید در فیزیوتراپی آسیب ها

نیوفیت چیست

0

نیوفیت ترکیبی از پیشرفته ترین فن آوری های نورولوژیک (عصبی )، اصول، تکنیک ها و برنامه های کاربردی است که بسیاری از اصول را به طور مستقیم با درک مفهومی پایه پزشکی چینی همراه می کند و این فرایندها را با استفاده از تکنولوژی افزایش می دهد.

نیوفیت چیست؟

نیوفیت با استفاده از یک شکل موج الکتریکی خاص  بر خلاف سایر دستگاه های الکتریکی سیگنال سیستم عصبی مرکزی بدن ما را تقلید می کند.

نیوفیت یک جریان مستقیم پالس است که یک سیگنال مشابهی را که CNS برای افزایش طول عضلات می فرستد تقلید می کند. در بسیاری از مطالعات موردی، زمان رفع آسیب ها در مقایسه با روش های سنتی  ۷۰ درصد کاهش یافته است.

Neurology + Fitness = Neufit

این تکنولوژی به رشد ارتباط مناسب سیستم عصبی در سراسر بدن کمک می کند، درد را کاهش می دهد و بهبودی سریعتر از هر روش دیگری که در حال حاضر ارائه شده حاصل می شود.  این تکنولوژی خاص فرآیندهای طبیعی را جایگزین نمی کند، بلکه به تقویت و پشتیبانی از آنها اجازه می دهد تا سیگنالینگ و ارتباطات عصبی را به درستی ارائه دهند. این به نوبه خود باعث سرعت بخشیدن به روند بهبود، بهبود عملکرد و قدرت عضلانی، متوقف کردن درد و ایجاد عضله می شود.

شکل موجی، سیگنالینگ سیستم عصبی مرکزی بدن ما را شبیه سازی می کند و اجازه می دهد تا حالت عملکرد عضلات را دقیق ارزیابی و اسکن کند. و این اجازه می دهد تا عضلاتی که به علت نادرستی محدود، کنترل و یا مسدود شده را کشف کنیم و سیگنالهای پاتولوژیک عصبی را به سمت درد، ضعف، الگوهای جبران، درمان ضعیف و آسیب دیده هدایت کنیم .

حالت موج گونه پس از آن دوباره ارتباط را برقرار کرده و این فرآیندهای مهار کننده را از بین می برد و اجازه می دهد به طور چشمگیری  عملکرد کلی عضلات بهبود یابد که منجر به تسکین  بسیار سریع درد می شود.

مطالب مرتبط
محافظت در برابر نور آفتاب و جلوگیری از سرطان پوست با کرم ضد آفتاب

loading...

چگونه نتیجه نیوفیت را به سرعت متوجه شوم؟

برای اکثر مردم، پس از اولین جلسه، بهبود قابل ملاحظه ای بسیار متداول است.

چند جلسه نیاز دارم؟

آسیب خاص شما، سن و بسیاری از عوامل دیگر تعداد جلسات شما را تعیین خواهد کرد. ما به ۳ مرحله پیشرفت توجه می کنیم: ۱- توانبخشی ۲- تناسب اندام ۳- کارایی . به طور معمول هنگامی که فرایند توانبخشی کامل می شود، به شدت توصیه می شود که به سمت پیشرفت تناسب اندام بروید که شما را از آسیب های بعدی محافظت می کند. معمولا هیچ کس حتی بدون آسیب دیدن کمتر از حداقل ۱۰ جلسه بهره مند نخواهند شد ( به نتیجه نخواهد رسید ).

من باید چند وقت به جلسات نیوفیت بروم؟

معمولا ۲ تا ۳ بار در هفته توصیه می شود. اکثر مردم با یک بار در هفته شروع کرده و به تدریج ۲ تا ۳ بار در هفته کار می کنند و این بسیار بستگی به واکنش افراد دارد. موارد خاصی هستند  که ۴ تا ۵ بار در هفته نیز کار می کنند، اما اکثرا دو بار در هفته کار می کنند.

آیا این شبیه به تحریک عضلانی معمولی یا TENS است؟

نیوفیت با استفاده از یک شکل موج الکتریکی خاص سیگنال سیستم عصبی مرکزی بدن ما را بر خلاف سایر دستگاه های الکتریکی تقلید می کند. از یک جریان پالسی مستقیم که بسیار متفاوت با جریان متناوب تولید شده با دستگاه های دیگر است استفاده می کند.  کسانی هستند که نه تنها با شرایط سیگنالینگ بیگانه هستند بلکه دچار انتقباضهای می شوند که الگوهای حرکتی آسیب پذیر را تقویت می کند. آنها به هیچ وجه شبیه کسانی که جریان خون در آنها بهبود می بخشد نیستند.

این فن آوری ارتباط مناسب سیستم عصبی در سراسر بدن را ارتقاء می بخشد، و نسبت به سایر روش های ارائه شده در حال حاضر درد را سریع تر کاهش داده و باعث بهبودی می شود.

مطالب مرتبط
چگونه انگیزه برای لاغری را بازسازی کنیم؟ دکتر رضا غیاثوند؛ متخصص تغذیه و رژیم درمانی

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.