واکنش میناوند به بازگشت ملی پوشان

0

واکنش میناوند به بازگشت ملی پوشان

 

مهرداد میناوند بازیکن اسبق تیم ملی فوتبال ایران در صفحه اینستاگرام خود با انتشار متنی از ریش سفیدان فوتبال ایران خواست تا در دعوای برانکو و کی روش پادرمیانی کنند.

 

میناوند در این پست نوشت: “بازی دو سر سوخت برای فوتبال ایران؛ کی روش امروز در اولین جواب خود به صحبت های برانکو، ملی پوشان پرسپولیس رو به تهران برگردوند. اتفاقی عجیب که تقریبا در فوتبال ایران نادر بود. الان دقیقا زمانی هست که باید ریش سفیدای این فوتبال پا درمیونی کنن، کسایی مثل حشمت مهاجرانی، علی پروین، علی کریمی، علی دایی و امیر قلعه نویی و … باید بیان وسط تا دیوار ایجاد شده بین این دو مربی بزرگ فوتبال تبدیل به دیوار چین نشه چرا که در اون صورت دودش توی چشم فوتبال مملکتمون و مردم میره.

 

به هرحال برانکو سرمربی یه تیم بزرگ به اسم پرسپولیس هست، فراموش نکنیم که قهرمانی فصل قبل پرسپولیس فقط به دلیل تفاضل گل از دست رفت و طبیعیه که این مربی از همه استعداد تیمش استفاده کنه تا بتونه به قهرمانی برسه، در کنار اون فراموش نکنیم پرسپولیسی ها توی آسیا هم هستن و اونجا هم باید برای این مملکت به میدون برن.

 

من سال ها برای تیم های باشگاهی و ملی به میدون رفتم، طبیعیه که بگم توی این ماجرا به برانکو حق میدم، برانکو یعنی همه فوتبال باشگاهی ایران، حرفش هم خدایی حرف تمام تیم های باشگاهیه پس از باید بهش حق داد.

 

همه اختلافات نشون میده فوتبال ایران عین همیشه پر از چالشه، امیدوارم هرچه سریعتر این اتفاق به خیر منتهی بشه تا در نهایت دودش به چشم فوتبال ایران و مردم نره، این دعوا، دعوای کی روش و برانکو نیست، دعوای تیم ملی و همه باشگاه هاست و در نهایت میتونه ویرانگر باشه، من ملی پوش بودم و خوب می دونم توی شرایطی عین امروز و بازگرداندن ملی پوشای پرسپولیس چه فشاری به اون بازیکن ها وارد می شه.

 

مطالب مرتبط
20 دقیقه ورزش کامل بدن با استفاده از اسکات ( توپ )

البته این رو هم باید گفت کی روش هم می خواد برای این مملکت افتخارآفرینی کنه، اون هم می خواد برای دومین بار تیم رو راهی جام جهانی کنه، میشه بهش حق داد برای تیمش دل بسوزونه و جوش بزنه تا به هدفش برسه اما این وسط یه انتظار بزرگ از این مربی حرفه ای وجود داره و اون هم اینکه بعد حدود پنج سال حضور توی ایران بتونه خودش رو با شرایط هماهنگ کنه، طبیعیه وقتی حدود سه ماه تا اولین بازی تیم ملی زمان هست و لژیونری در اختیار نداری لزومی برای اردویی چند روزه وجود نداره.”

 

گفتنی است؛ بعد از چالش شدیدی که بین برانکو و کارلوس کی‌روش به وجود آمد روز گذشته سرمربی تیم ملی اعلام کرد که ملی‌پوشان پرسپولیس که در اردو بودند به تهران بازگردند تا در تمرینات پرسپولیس حاضر شوند.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.