طرز تهیه کوکی های آب نباتی

0

وقتی که به هالوین سال ها پیش فکر می کنم. هالووینی را به یاد می آورم که لباس جادوگر پوشیده بودم، برادر م هالک بود و خواهرم هم جادوگر بود. ما از اکثر همسایه ها آب نبات گرفتیم و آب نبات های زیادی جمع کردیم. روز بعد از هالووین مادرم آب نبات ها را از ما گرفت و چند تا از آن ها را که ما خیلی دوستشان داشتیم بیرون آورد و بقیه را در یک کیسه ریخت و به  پدر داد تا برای دانش آموزانش به سر کلاس ببرد.

مادرم گفت که ما باید از دست بقیه این آب نبات ها هم خلاص شویم، بنابراین کوکی های جالبی  پر از تکه آب نبات های خوشمزه را برای ما پخت. من تمام آب نبات های مورد علاقه ام را انتخاب کردم تا مادرم آن ها را در کوکی هایم بگذارد  چرا که این باعث می شد کوکی هایم خوشمزه تر شوند.   مادرم اسم این کوکی ها را کوکی های آب نباتی گذاشت زیرا آنها با آب نبات پر شده بودند!

این کوکی های آب نباتی از همان روز به کوکی های مورد علاقه من تبدیل شدند. خب بیایید پخت این کوکی های بی نظیر را شروع کنیم.

مواد لازم جهت پخت کوکی آبنباتی

یک دوم فنجان کره نرم شده
یک دوم فنجان روغن
۱ فنجان پودر قند
۱ فنجان شکر قهوه ای
۲ عدد تخم مرغ
۱ قاشق چایخوری. وانیل
۱ قاشق چایخوری. بکینگ پودر
۱ قاشق چایخوری. جوش شیرین
۱ قاشق چایخوری. نمک
۳ فنجان آرد
آب نبات

دستورالعمل پخت کوکی آبنباتی

فر را تا دمای ۳۵۰ درجه فارنهایت گرم کنید. کره ، روغن و پودر قند را در میکسر بریزید. تخم مرغ را اضافه کنید و تا زمانی که نرم و یکدست شوند هم بزنید. مواد خشک را نیز در مخلوط ریخته و با هم میکس کنید. اب نبات ها را داخل مخلوط بریزید و خوب هم بزنید. مخلوط را در سینی مخصوص ریخته و برای ۶-۹ دقیقه بپزید و از خوردن کوکی های آب نباتی خوشمزه لذت ببرید.

مطالب مرتبط
طرز تهیه سالاد ماهی کبابی

اختصاصی وردنگار، هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.