۱۰ توصیه جنسی به مردان برای به ارگاسم رساندن همسرشان

ارگاسم رساندن همسر

0

۱۰ توصیه جنسی به مردان  برای به ارگاسم رساندن همسرشان

در این مقاله، متخصصان اشتباهات شما را تصحیح می کنند و بهترین توصیه های علمی را با شما به اشتراک می گذارند. حتما دیدن لذت شریک جنسی تان در رابطه زناشویی، به شما اعتماد به نفس و انرژی می دهد، اما اگر ببینید که از شما فرار می کند و از داشتن رابطه با شما لذتی نمی برد حتما از خود خواهید پرسید که کجای کارتان اشکال دارد؟

ایان کرنر متخصص و پزشک روابط جنسی و نویسنده کتاب «اهمیت رفتار با بانوان» اظهار می کند که مردان تصور می کنند تنها نزدیکی و مقاربت با زنان نیاز جنسی آنها را برطرف می کند درحالیکه به ارگاسم رسیدن خانمها به اندازه آلت تناسلی مردان، میزان توانایی آنها در هنگام مقاربت و داشتن توانایی در حفظ نعوظ بسیار مهم تر است.

 

همچنین بخوانید:

آیا به اندازه کافی در برقراری رابطه جنسی مهارت ندارید؟

 

در بدن خانمها مناطق مختلفی وجود دارد که به ارگاسم آنها کمک می کند. بنابراین داشتن کمی اطلاعات درباره ساختمان و آناتومی بدن خانمها به شما کمک می کند که بدانید چگونه عمل کنید. به نظر می رسد وقت آن رسیده که یک سری روش جدید را امتحان کنید تا سبب هیجان او در نزدیکی شوید.

به همین دلیل است که مردان، با حاذق ترین و ماهرترین متخصصان روابط جنسی صحبت می کنند تا به آنها بیاموزند چگونه اسرار بدن و ذهن خانمها را بفهمند.

قبل از شروع رابطه جنسی خواندن این نکات را به شما توصیه می کنیم. ابتدا خوب آنها را یادبگیرید سپس در روابطتان به کارگیرید.

 

۱-برای همسرتان پیامی روح نواز و عاشقانه بفرستید:

محققان معتقدند که صمیمیت عاطفی و احساسی نقش مهمی در پاسخ جنسی خانمها ایفا می کند. قبل از انجام هر کاری توصیه می کنیم برنامه ریزی کنید و برنامه خود را در پیامی نوشته و برای او ارسال کنید.

بهتر است از همان قسمت اول، یعنی شروع بوسه هایتان شروع کنید. درحقیقت همراه جنسی شما نیاز دارد حس کند که به او علاقه دارید. متخصصان می گویند بهتر است برای تحریک شریک جنسی تان از کارهای کوچکی مثل بوسیدن و نوازش کردن شروع کنید تا احساسات او را تحریک کنید. برای مثال به او پیام دهید:

سلام به عزیز دلم،من بی صبرانه منتظر دیدنت هستم.درطول روز نیز چندین بار به او پیام دهید تا حس کند برای شما اهمیت دارد.

 

۲-در انجام کار ها عجله نکنید:

حتما می دانید که داشتن یک رابطه صمیمی و عاشقانه باعث هیجانی تر شدن رابطه جنسی تان می شود. از نظر جنسی وقتی مردان در انجام کارها عجله نکنند و استرس نداشته باشند خانمها بیشتر تحریک می شوند.

دوست من! اگر در کارهای خود عجله و شتاب کنید نمی توانید همسرتان را به خوبی تحریک کنید. دکتر کرنر می گوید اگر او مشغله داشته باشد و مجبور باشد به ۱۰ پیامی که دریافت کرده پاسخ دهد به ارگاسم رسیدن برایش سخت خواهد شد.

برای اینکه یک زن بتواند به اوج لذت جنسی خود برسد قسمت هایی از ذهنش که درگیری و اضطراب دارد باید غیر فعال شوند. بنابراین یک نکته را در نظر داشته باشید:

برای مقاربت، مکانی امن و خلوت را انتخاب کنید. یک خانم برای رسیدن به اوج لذت نیاز دارد ۱۵ الی ۲۰ دقیقه با شریک جنسی اش معاشقه کند (صبور باش مرد!!).

 

مطالب مرتبط
چگونه با داشتن رابطه جنسی کاهش وزن داشته باشیم؟

همچنین بخوانید:

کمبود هیجان و میل جنسی و راه های طبیعی برای افزایش میل جنسی

 

۳-بوسه:

حال که متوجه شده اید بدن خانمها نسبت به مردان دیرتر تحریک می شود باید این را هم بدانید که به ارگاسم رسیدن آنها در گرو میزان تحریک شدن آنهاست.

به اعتقاد دکتر پتی بریتون، دارای مدرک دکتری در رابطه جنسی؛ یکی از ساده ترین راه هایی که می توانید همسرتان را تحریک کنید بوسیدن اوست. با این ترفند او احساس نزدیکی بیشتری به شما پیدا خواهد کرد.

دکتر بریتون در ادامه اضافه می کند: به بوسیدن شریک خود ادامه دهید و این بوسه ها را محدود به قبل از نزدیکی نکنید، در حین مقاربت نیز این کار را ادامه دهید.

شاید از نظر شما این کار ساده به نظر برسد اما این را بدانید که بوسه های شما مانند یک شوک الکتریکی بر بدن او تأثیر می گذارد.

 

۴-از او تعریف کنید:

وقتی شما در حال نزدیکی هستید ممکن است جملاتی از قبیل «آره»، «همینه» را بشنوید که نشان از تحریک شدن شریک تان دارد. در همین حین ممکن است ذهن همسرتان جای دیگری برود، مثلا به این فکر کند که چاق است یا بدن زیبا و جذابی ندارد و دعا کند شما متوجه این زشتی نشوید.

مطالعات نشان می دهد حتی دل مشغولی ها و مسائل کوچک هم باعث می شود که همسرتان توانایی لذت بردن از رابطه جنسی را از دست دهد یا به ارگاسم نرسد، کاری که شما باید انجام دهید این است که از او و بدن اش تعریف و تمجید کنید تا احساس جذاب بودن و راحتی داشته باشد. این کار باعث می شود ذهن او آرامش داشته باشد و راحت تر تحریک شود.

 

۵-برای انجام مقاربت عجله نکنید:

دکتر کرنر می گوید: بسیاری از مردان، معاشقه را برای ابتدای رابطه جنسی می دانند و تنها برای تحریک اولیه آن را انجام می دهند. اما تحریک مهبل در ابتدای رابطه جنسی ممکن است خوشایند نباشد. پس سعی کنید حداقل ۵ دقیقه اول را صرف بوسیدن، نوازش و لمس دیگر جاهای بدن همسرتان صرف کنید.

بیشتر زنان ادعا می کنند انجام رابطه جنسی دهانی برای رسیدن به ارگاسم شان بسیار کمک کننده و مفید است (البته بهتر است از خودش سوال کنید). سپس برای شروع راه مناسبی را انتخاب کنید.

 

مطالب مرتبط
فلش کارت موفقیت در زندگی-قسمت دوم: 9 راه حل برای داشتن روزی شاد

۶-استفاده از چرب کننده ها:

اگر به خاطر داشته باشید ما در ابتدا گفتیم معاشقه اولیه بسیار مهم است اما معاشقه چیست؟ دکتر بریتون به  بیماران خود این  موضوع را به صورت پله پله آموزش می دهد:

عشق بازی ابتدا از دست ها شروع می شود سپس دهان و در آخر به آلت تناسلی ختم می شود. استفاده از یک چرب کننده با ماندگاری بالا در رابطه جنسی بسیار مهم است.

اگر می بینید شریک جنسی تان هنوز تحریک نشده، برای ادامه رابطه از چرب کننده استفاده کنید زیرا رابطه جنسی در این مرحله که او هنوز تحریک نشده دردناک خواهد بود و این درد ممکن است باعث ایجاد حس ناخوشایند شود و به کل او را از ادامه این رابطه منصرف کند.

 

۷-انجام چند کار:

بریکمی ساروک؛ دکترای روانشناسی عصب شناسی در دانشگاه روتگرز و نویسنده کتاب علم ارگاسم، با بررسی ذهن زنان در یک مطالعه متوجه شد که تحریک مهبل، واژن و نوک سینه ها بخش های مختلفی از مغز را فعال می کند. این دست آورد جالب، واقعی است اما چه کاربردی دارد؟

با استفاده هم زمان از آلت تناسلی و دودست خود برای لمس نقاط حساس بدن شریک جنسی تان، می توانید او را به اوج لذت و هیجان برسانید. دکتر کمی ساروک می گوید:

زنان بیان کرده اند که با تحریک هر یک از این نقاط حساس می توانند به ارگاسم برسند؛ اما اگر مردشان همه این نقاط را با هم تحریک کند هیجان بیشتری تجربه خواهند کرد و عصب های بیشتری تحریک می شوند. این به این معنی است که رسیدن به ارگاسم می تواند بسیار هیجانی و لذت بخش باشد.

 

۸-موقعیت خود را تغییر دهید:

دکتر بریتون پیشنهاد می دهد: زمانی که کلیتوریس همسرتان را تحریک می کنید به صورت افقی دراز بکشید (انگار که روی ساعت ۹ و ۳ قرار دارید).

در این حالت می توانید کلیتوریس را بهتر تحریک کنید. او در ادامه اضافه می کند:

در یکی از تحقیقاتی که انجام دادم ۵۰ درصد خانمها در چنین حالتی ارگاسم سریع تر و شدید تری داشتند.

 

مطالب مرتبط
بزرگ کردن آلت تناسلی با این راهکارهای ساده

۹-پوزیشن سگی را امتحان کنید:

دکتر کومی ساروک می گوید پوزیشن و حالتی که شما برای رابطه جنسی تان انتخاب می کنید کاملا به سلیقه شخصی تان بر می گردد. اما پوزیشن ها و حالت هایی وجود دارد که بسیار بهتر و لذت بخش تر است.

این حالت نسبت به حالت های دیگر باعث فشار آمدن به دیواره جلویی واژن می شود و قسمت هایی از واژن، کلوتیروس، مجاری ادراری و پروستات را تحریک می کند.

دکتر بریتون این روش را برای دخول و نزدیکی پیشنهاد می کند و می گوید شریک جنسی تان این حالت را حتما دوست خواهد داشت (ممکن است شما دوست داشته باشید که او روی آلت تناسلی شما بشیند که این پوزیشن تحریک واژن را زیاد میکند همچنین به او اجازه می دهد که سرعت دخول را کنترل کند).

 

۱۰-به تغییرات او توجه کنید:

به تمام نکات و توصیه هایی که کردیم توجه کنید و آنها را به کار بندید. پس از انجام این کارها همراه شما به ارگاسم خواهد رسید. مهم ترین نکته ایی که باید توجه کنید این است که مطمئن شوید او به ارگاسم رسیده است.

برای بیشتر زنان رسیدن به ارگاسم نیاز به تمرکز درونی دارد پس لزوما آنها در هنگام به ارگاسم رسیدن فریاد و ناله نمی کنند. از نشانه ی به ارگاسم رسیدن این است که ممکن است چشم هایشان را ببندند و به دنبال آن عضلات بدنشان منقبض شود.

دکتر کرنر می گوید اگر رابطه جنسی تان به صورت دهانی یا دستی باشد متوجه سفتی عضلات لگن او خواهید شد.

برای رسیدن به اوج لذت کمی کلیتوریس او را فشار دهید و صبر کنید تا به ارگاسم کامل برسد و اجازه دهید که مایع ترشح شده از بدنش خارج شود. سپس برای دور دوم آماده شوید (بله درست شنیدید!! زنان توانایی این را دارند که پشت سر هم و چندین بار به ارگاسم برسند).

اختصاصی سایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.