۱۹ نوزده کیک بستنی ساندویچی خانگی

0

۱۹ نوزده کیک بستنی ساندویچی خانگی

کیک بستنی ساندویچی شکلاتی

برای درست کردن کیک بستنی ساندویچی شکلاتی از تکه های خرد شده شکلات و همچنین کیک شکلاتی استفاده کنید.

 

کیک بستنی ساندویچی الویس

این کیک بستنی به پادشاه کیک بستنی ها معروف بوده و از موادی چون بستنی خانگی با طعم کره بادام زمینی، موز، کیک جو دوسر و تکه های گوشت تشکیل شده است.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم دارچین

این کیک بستنی کمی شبیه شیرینی می باشد. این کیک بستنی ساندویچی را می توانید به همراه بستنی کره قهوه ایی برای یک صبحانه سنتی میل کنید.

 

کیک بستنی ساندویچی توت فرنگی و پنیر

بین لایه های این کیک بستنی، پنیر خامه ایی، خامه ترش، شیر و خامه سنگین استفاده شده وکل کیک بستنی ساندویچی با تکه های شکلات قلبی شکل تزئین می شود.

 

کیک بستنی ساندویچی خورده های شکلات

بین لایه های کیک، تافی شکلاتی گذاشته و آن را  خوب پخش کنید سپس کیک بستنی را به قسمت های کوچکتر برش بزنید.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم مالت و شکلات

کیک بستنی خود را درون ظرفی کم عمق که حاوی آبنبات هایی با طعم مالت می باشد قرار دهید تا کیک بستنی را با طعم و سبک قدیمی میل کنید.

 

کیک بستنی ساندویچی نعنایی

این کیک بستنی دارای شکلات شکری و نعنایی می باشد که به عوض شدن طعم دهان و خنک شدن آن کمک می کند.

 

کیک بستنی ساندویچی نارگیلی

این کیک بستنی جزء بزرگترین کیک بستنی ها که حاوی تکه های شکلات است. لایه های این کیک نیز با بستنی نارگیلی پوشیده شده اند.

بین لایه های این کیک از خامه سفید و همچنین خامه شکلاتی هم می توان استفاده کرد. برای طعم دار کردن این کیک بستنی می توان از شربت نارگیل هم کمک گرفت.

 

مطالب مرتبط
کیک ملاس با روکش پنیر خامه ایی

کیک بستنی ساندویچی توت فرنگی با طعم بالزامیک

ابتدا توت فرنگی ها را به بالزامیک آغشته کرده و آنها در فر می گذاریم. سپس میوه ها را به بستنی اضافه کرده و بین لایه های کیک، شکلات با طعم بالزامیک می ریزیم.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم آبجو

loading...

برای درست کردن این دسر، کیک وانیلی و بستنی با اسانس آبجو استفاده می کنیم و برای تزئین آن هم از تکه های شکلات رنگی استفاده می شود.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم تمشک

می توان بجای صرف کردن کیک تمشک در کنار مقداری بستنی،  این دسر را به صورت کیک بستنی میل کرد. یعنی بستنی را در بین کیک گذاشت.

 

کیک بستنی ساندویچی کورو

اگر قصد دارید از بستنی در حال آب شدن و کوروهای سرخ کرده دسر درست کنید، باید سریع عمل کنید زیرا همانطور که می دانید قسمتی از این دسر، گرم و قسمت دیگر سرد می باشد. برای بیشتر طعم دادن نیز میت وانید روی کیک شکلات بریزید.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم دونات

مشخص نیست کیک بستنی با طعم دونات جزء صبحانه به حساب می آید یا دسر اما هرچه هست خوراکی خوشمزه اییاست.

 

کیک بستنی ساندویچی اورئو

می خواهیم راجع به یک خوراکی بسیار لذیذ و خوشمزه صحبت کنیم. خود این کیک ها از تکه کیک های کوچکتر درست شده اند. طرفداران این نوع کیک بستنی آن را از بقیه کیک بستنی ها خوشمزه تر می دانند.

 

کیک بستنی ساندویچی هلو، آویشن و آرد ذرت

گاهی اوقات شما به دسری نیاز دارید که فقط طعم دهانتان را عوض کند و زیاد شیرین نباشد. یک شیرینی کم و متعادل کافی است تا دسر شما را دلچسب و خوشمزه کند.

 

کیک بستنی ساندویچی با طعم وفل و اسنیکر

دسری برای صبحانه؟ بله: خوردن افل با دارچین شکری بسار خوشمزه تر و سالم تر از خوردن افل با خامه می باشد.

 

مطالب مرتبط
طرز تهیه تخم مرغ ابری: صبحانه ای عالی و مقوی برای بچه ها

کیک بستنی ساندویچی با خمیر خام و پخته نشده

همه ما می دانیم دسری که بدون تخم مرغ باشد و پخته هم نشده بهتر و سالم تر است. (اما باید بدانید که بعضی خمیر های پخته نشده سبب بیماری شما می شود). برای بعضی کیک بستنی ها نیز از خمیر و کیک پخته نشده استفاده می شود. ما هم تصمیم داریم که کیک خود را با خمیر پخته نشده درست کنیم تا به همه نشان دهیم که خوشمزه تر است.

 

کیک بستنی ساندویچی براونی با روکش شکلاتی

این کیک بستنی تلفیقی از کیک کلاسیک و بستنی هایی با طعم جدید و به روز می باشد. این نام بهترین اسمی است که برای این کیک بستنی می توان انتخاب کرد.

 

کیک بستنی ساندویچی اس مور

این نوع کیک بستنی ترکیبی از دو  دسر خوشمزه تابستانی و کلاسیک است. این کیک بستنی را به همراه شکلات، قهوه و بستنی وانیلی می توان میل کرد. لازم به ذکر است که خمیر این کیک پخته شده می باشد.

 

اختصاصی سایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.