۸ تمرین مفید برای بلند قدتر شدن در عرض یک هفته

۸ تمرین مفید برای بلند قدتر شدن در عرض یک هفته

آلیس رابینسون از انگلستان چند تکنیک محبوب را مورد آزمایش قرار داد و موفق شد در عرض یک هفته ۱.۵ سانتی متر بلند قدتر شود، به طوری که توانست با کشش ستون فقرات، ارتفاع دیسک بین لگنی خود را تا ۱-۲ میلیمتر افزایش دهد. او با تصحیح وضعیت خود می تواند یک اینچ دیگر به قد خود اضافه خواهد کرد.

در این نوشتار که توسط کارشناسان ورزش و سلامت health وبسایت وردنگار تهیه شده است ۸ تمرین مفید برای بلند قدتر شدن در عرض یک هفته، ارائه شده است:

اما چگونه بلند قدتر شدن در عرض یک هفته امکان پذیر است؟

شما در واقع حتی زمانی که در خواب هستید، می توانید بلندتر شوید. ۱۰ دقیقه دراز کشیدن بر روی پشت  ۵ میلی متر به قدتان اضافه می کند.

این اتفاق به این دلیل رخ می دهد که طول ستون فقرات در طول روز کاهش می یابد و در زمان دراز کشیدن به شکل قبلی خود باز می گردد.

شما می توانید این کار را با انجام تمرینات خاص انجام دهید، ولی به یاد داشته باشید که افراد بالغی که محدوده رشدی آنها در حال بسته شدن است (بیشتر از ۲۵ ساله) هیچ نتایج شگفت آوری نخواهند داشت.

 

دو چرخه سواری کنید تا بلند قدتر شوید

 

با دوچرخه سواری بلندتر شوید، زین دوچرخه را تنظیم کنید تا پاها به رکاب ها برسد. با این وجود، آن را بیش از حد بالا نبرید، چرا که می تواند به مفاصل شما آسیب برساند.

 

از بارفیکس آویزان شوید تا بلند قدتر شوید

این یک تمرین آسان است. شما نیازی به انجام مقدمه چینی ندارید:

فقط خودتان را تا میله بالا بکشید، تا زمانی که می توانید این کار را انجام دهید و به تدریج زمان را افزایش دهید. این ورزش باعث تقویت عضلات نخاعی و شکمی می شود.

مطالب مرتبط
نوشیدن آب به همراه ناهار راه کاری ساده برای پیشگیری از چاقی کودکان

 

بر روی شانه های قرار بگیرید تا بلند قدتر شوید

در این حالت، پاها را به سمت بالا ببرید ممکن است انجام این کار برای شما دشوار باشد. مهم این است که بدن خود را در یک زاویه مستقیم نگه دارید و اجازه ندهید پاها به طور ناگهانی سقوط کنند، تغییر ناگهانی وضعیت ممکن است باعث آسیب شما شود.

 

تمرین مار کبرا را انجام دهید تا بلند قدتر شوید

انجام این تمرین به غیر از اینکه می تواند برای ستون فقرات شما خوب باشد، همچنین می تواند پشت، کمر، لگن و باسن شما را دچار کشش نماید.

 

بدن خود را خم کنید تا بلند قدتر شوید

هنگام خم شدن، سعی کنید پاهای خود را مستقیم و صاف نگه دارید و انگشت های دست ها باید بتوانند انگشت های پاها را لمس کنند. به آرامی شروع کنید و به تدریج به تعداد آن اضافه و عمق خمش ها را افزایش دهید.

 

تمرینات پرشی انجام دهید تا بلند قدتر شوید

شما می توانید طناب بازی کنید، بسکتبال بازی کنید و یا فقط به یک نقطه بپرید. این تمرین باعث تقویت استخوان ها و عضلات و کمی بلند قدترشدن شما می شود.

تمرین تقویت شکم و پشت

این تمرین ساده به تقویت شکم و پشت شما در هنگام بالا دادن ران ها و باسن کمک می کند.

 

شنا

ورزش شنا در صدر لیستی از تمرینات که به بلند قدتر شدن شما کمک می کند، قرار گرفته است. در آب، بار روی دیسک ها و استخوان های بین مهره ای بسیار کم شده و مفاصل شما تحرک بیشتری دارند. این باعث می شود قد شما به راحتی افزایش یابد.

 

آنچه که باید در ذهنتان داشته باشید

برخی فاکتورهای دیگر تأثیر گذار بر قد شامل موارد زیر می شود:

مطالب مرتبط
کاندوم اسپرم کش افزایش خطر انتقال ایدز را به دنبال دارد
  • رژیم غذایی
  • خواب آرام

برای بلند قدتر شدن، شما باید مقادیر کافی از کلسیم، آهن، ویتامین D و دیگر عناصر و ویتامین هایی که بدن برای عملکرد مناسب نیاز دارد، مصرف نمایید.

شما باید بر روی سطحی سخت بخوابید. بهتر است یک تشک مناسب ارتوپدی و یک بالش مطابق با وضعیت سلامتی خود انتخاب نمایید.

همه اینها به شما کمک خواهند کرد تا کمی رشد کنید و وضعیت فعلی را بهبود خواهند بخشید.

اختصاصی وبسایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

نظرات بسته شده است.