۹ فیلم ترسناک که براساس واقعیت ساخته شده اند

0

۹ فیلم ترسناک که براساس واقعیت ساخته شده اند

این ۹ فیلم ترسناک که براساس واقعیت ساخته شده اند قطعا باعث ترس و وحشت شما می شوند. شاید شما جزء افرادی باشید که دوست دارد هر چند وقت یک بار فیلم ترسناک ببینید. پس چیپس خود را بردارید و زیر پتو قایم شوید و برای سرگرمی Entertainment یکی از این فیلم ها را ببینید.

حتما شما هم موافق هستید که فیلم های ترسناکی که بر اساس واقعیت ساخته می شوند ۲۰ برابر ترسناک تر از فیلم های ترسناک تخیلی هستند.

فیلم هایی که تخیلی و غیر واقعی هستند چندان ترس و وحشت را در شما ایجاد نمی کنند زیرا می دانید واقعیت ندارند اما فیلم ترسناکی که براساس واقعیت ساخته شده بسیار وحشتناک خواهد بود زیرا تمام اتفاقات آن واقعی هستند.

در اینجا به کسانی که شجاع هستند ۹ فیلم ترسناک که براساس واقعیت ساخته شده اند را پیشنهاد می کنیم.

 

  ۱-مراسم مذهبی-The Rite (2011)

این فیلم به کارگردانی مایکل هافستورم براساس اتفاقاتی که برای کشیشی به نام گری توماس رخ داده است می باشد. آنتونی هاپکینز یکی از ستاره های این فیلم است. البته باید بگویم این فیلم را به تنهایی نباید تماشا کرد.

 

۲-Deranged (1974)

این فیلم براساس زندگی اد گین، یک قاتل سریالی آمریکایی ساخته شده که در دهه۱۹۴۰ فعالیت می کرده است. گفته می شود که گین به عنوان قاتل گورستان شناخته می شده زیرا جسد ها را از قبر خارج  کرده و اعضای بدن آن ها را  به عنوان غنیمت برای خود نگه می داشته است. او پس از دستگیر شدن به دلیل مشکلات روانی به مرکز بهداشت و روان فرستاده شده است.

 

۳-جن گیر-The Exorcist (1973)

این فیلم براساس یک کتاب به همین نام ساخته شده، داستان آن برپایه زندگی فردی به نام رولاند دویی می باشد که جنی پلید جسم او را تسخیر کرده است. درواقع او پسری آمریکایی و ۱۴ ساله است که جن زده شده و باید توسط پدر روحانی به نام Walter Halloran جن گیری  شده و نجات پیدا کند.

 

مطالب مرتبط
فیلم «ماه اوت مه آلود»

۴- The Entity (1982)

این فیلم ترسناک براساس پرونده Doris Bither که در سال۱۹۷۴ زندگی می کرده ساخته شده است. این حادثه در کالیفرنیای آمریکا رخ داده. دوریس ادعا می کند در آنجا مورد آزار و اذیت جنسی قرار گرفته است. به گفته او این موجودات روح ۳ مرد آسیایی بودند که به وی تجاوز کرده اند.

 

۵-  جن گیری امیلی رز-The Exorcism of Emily Rose (2005)

جنیفر کارپنتر در این فیلم ایفای نقش کرده است. این فیلم بر اساس جن گیری از جسم تسخیر شده Annelieses Michel در دهه ۱۹۷۰ در آلمان ساخته شده است. او توسط یک شیطان تسخیر شده بود که متأسفانه در طی جن گیری طاقت نیاورد و از دنیا رفت. کالبد شکافی جسدش نشان داد که آب و غذای زیادی از دست داده بوده است.

 

۶- وحشت در آمیتی ویل-The Amityville Horror (۱۹۷۹)

این فیلم براساس تجربه خانواده لوتز در آمیتی ویل نیویورک ساخته شده است. ظاهرا هنگامی که آنها به خانه جدید خود در آمیتی ویل نقل مکان می کنند اتفاقات عجیبی برایشان رخ می دهد. آن ها پس از مدتی جست و جو متوجه می شوند که سال گذشته یک قاتل در خانه آن ها زندگی می کرده  که روحش در آنجا به دام افتاده است.

 

۷-احضار-The Conjuring (2013)

این فیلم براساس تجربیات دو جن گیر به نام اد و لورین ساخته شده است. طرح اصلی این فیلم بر اساس ماجرای خانواده پرون شکل می گیرد. ظاهرا وقتی خانواده پرون به خانه جدیدشان در Rhode Island نقل مکان می کنند متوجه می شوند که خانه شان توسط ارواح خبیث تسخیر شده است و سعی دارند این ارواح را از آنجا بیرون کنند.

 

۸-خانه ساکت- Silent House (2011)

این فیلم برگرفته از یک فیلم اوروگوئه ایی به نام La Casa Muda می باشد. نسخه اصلی فیلم بر اساس یک حادثه واقعی در اروگوئه شکل می گیرد که در آن یک زن جوان در هنگام تمیز کردن ویلای خانوادگی شان به همراه پدر و عمویش اتفاقات وحشتناکی را تجربه می کند.

 

مطالب مرتبط
15 واقعیت ساده، عجیب و واقعی که با خواندن آن شگفت زده می شوید

Annabelle (2014) -9

این فیلم بی ارتباط با فیلم Conjuring نیست و بر پایه تجربیات یک زوج  شیطان شناس ساخته شده است. داستان مربوط به عروسکی به نام آنا است که روح دختر مرده ایی به نام آنابل هیگینز آن را تسخیر کرده و با خود هرجایی می برد. پس از گزارش های مکرر به دلیل کارهای وحشتناک این عروسک، آن را برای در امان ماندن دیگران در موزه Occuh  مونرو نگه می دارند.

اختصاصی وبسایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.