آئودی مدل E-Tron GT را تا ابتدای سال بعد تولید خواهد کرد

0

آئودی مدل E-Tron GT را تا ابتدای سال بعد تولید خواهد کرد

آئودی : ما ازین بابت که شایعات درست بوده اند و آئودی در حال کار بر روی خودروی گرند تور کاملا الکتریکی بزرگ خود تحت عنوان E-Tron GT است و قرار است که این ابر خودروی استثنایی را به زودی روانه بازار کند خوشحال هستیم.

درست همین امروز یک تیزر سایه مانند به مناسبت کنفرانس مطبوعاتی سالانه این شرکت منتشر شد که طی آن آئودی اعلام نمود قصد دارد خودروی کاملا الکتریکی خود را در Böllinger Höfe واقع در Neckarsulm آلمان تولید نماید.

هر چند اطلاعات اندکی در مورد این خودروی الکتریکی منتشر شده است اما با توجه به اینکه قرار است این خودروی بی نظیر تا پایان امسال تولید و روانه بازار شود شایعاتی به گوش می رسد که بر طبق آنها گویا  قرار است که E-Tron GT  دارای ویژگی های مشترک زیادی با Porsche Mission E باشد.

خودرویی که در این تیزر معرفی شده بیش از یک مدل مفهومی و بیشتر به عنوان یک نمونه اولیه در نظر گرفته می شود و لذا، انتظار می رود که مدل جاده ای این خودرو نیز همانند این کانسپت، دارای چهار درب و یک سقف تا شونده و برامدگی پشتی کوتاه باشد.

خودروی گرند تورر E-Tron در اواخر امسال به دنبال تولید دو کراس اوور کاملا الکتریکی آئودی برای اولین بار به مرحله تولید خواهد رسید و نسخه شیک تر E-Tron Sportback  نیز در سال ۲۰۱۹ وارد بازار خواهد شد.

بر اساس وعده ای که امروز در کنفرانس مطبوعاتی سالانه این کمپانی داده شد، تا اواسط دهه آینده، این کمپانی پیشرفته بیش از ۲۰ مدل الکتریکی را روانه بازار خواهد کرد و با توجه به پیش بینی های شرکت، مدل های الکتریکی یک سوم کل فروش این شرکت را تا سال ۲۰۲۵ به خود اختصاص خواهند داد.

مطالب مرتبط
Hennessey Venom F5

هرگونه کپی برداری با نام وردنگار مجاز می باشد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.