امکان مسدود سازی فوق پیشرفته تماس در اندروید پی

0

امکان مسدود سازی فوق پیشرفته تماس در اندروید پی

اندروید پی : براساس گزارشات و مشاهدات برخی از کاربران انجمن های XDA-Developers، که جزء بزرگترین فروم های موبایل جهان می باشد و بیش از ۶ میلیون کاربر و عضو دارد متوجه شده ایم امکان دارد اپلیکیشن پیش فرض اندروید P دارای ویژگی منحصر به فردی باشد که تا به حال هیچ وقت در نسخه های دیگر اندروید ندیده اید.

به گونه ای که اندروید پی قرار است برای مسدود کردن تماس ها امکانات و گزینه های متفاوت با کارایی و عملکردی خاص را در اختیار کاربران قرار دهد.

به گونه ای که قرار است نسخه ی اندروید پی حتی امکان مسدود کردن تمام شماره هایی که در دفترچه تلفن همراه شما نیستند را هم برای شما فراهم خواهد کرد.

اگر توجه کرده باشید در نسخه ی فعلی اندرویدی که در حال حاضر از آن استفاده می کنید اگر شماره ناشناسی با شما تماس بگیرد و شما بخواهید آن را مسدود و یا همان بلاک کنید باید ابتدا آن شماره را در لیست مخاطبین خود ذخیره کنید و سپس آن را مسدود کنید.

اما در نسخه ی بعدی اندروید دیگر اینچنین نخواهد بود و هر شماره ی ناشناسی را بدون ذخیره کردن می توانید مسدود و یا بلاک کنید.

علاوه بر تمامی اینها با نسخه ی اندروید پی می توانید شماره هایی که توسط تماس گیرنده مخفی شده اند، شماره های مربوط به تلفن های عمومی و حتی شماره هایی که اطلاعات کالر آیدی را نمایش نمی دهند را به راحتی مسدود کنید.

ویژگی بسیار جذاب اندروید پی

یکی دیگر از ویژگی های خیلی عجیب و جالب در نسخه ی اندروید پی این است که حتی می توانید امکان برقراری تماس های ضروری خود را مانند پلیس و یا اورژانس را غیر فعال کنید.

مطالب مرتبط
قابلیت پشتیبانی از کروم کست در مدیا پلیر VLC

این نسخه از اندروید به اپراتورهای تلفن های همراه هوشمند نیز این امکان و قابلیت را می دهند تا بسته به صلاح دیدشان تماس های اضطراری را برای شما غیر فعال کنند.

البته از آن جایی که اپراتورهای تلفن همراه از هر طریقی برای پول گرفتن استفاده می کنند این احتمال که بخواهند برای مسدود سازی تماس ها از شما هزینه دریافت کنند وجود دارد و اصلا چیز غیر منتظره ای نمی باشد.

البته باید بگوییم که تمامی ویژگی ها و امکانات گفته شده در انتشار نسخه ی بعدی اندروید پی همگی در حد شایعه و حرف هستند چرا که گوگل هنوز چنین امکانات و قابلیت هایی را در نسخه ی اندروید پی تایید نکرده است.

منبع : gsmarena

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.