نکات مهمی که هر زن باید بداند: اصول برقراری رابطه جنسی خوب – بخش دوم

رابطه جنسی

0

در بخش اول  این مقاله به بررسی ۶ نکته ی اولی پرداختیم که زن ها باید در طول رابطه جنسی به آن توجه کنند. در ادامه ۶ نکته ی دوم را مورد بررسی قرار می دهیم.

نکاتی که هر زنی باید حین رابطه جنسی بداند

۷: اشکالی ندارد اگربعضی وقت ها فقط بخواهید بخوابید

گاهی اوقات به تختخواب می روید ولی امور دیگری می توانند بر انجام رابطه جنسی اولویت داشته باشند. نکته اصلی که باید در نظر داشته باشید این است یک شب استراحت مشکلی ایجاد نمی کند و به رابطه شما با همسرتان لطمه نمی زند و فقط به این معنی است که شما بچه های کوچک دارید یا در حال کار کردن هستید یا احتیاج به خواب دارید و مشکلی در علاقه شما به هم وجود ندارد.

۸: ورزش کششی لگنی یا کگل مفید است:

این ورزش بر روی زمین و به صورت کششی انجام می شود و باعث تقویت عضلات می گردد و به شما کنترل بیشتری در طول رابطه جنسی می دهد تا بتوانید به اوج لذت جنسی برسید. این ورزش در هر مکانی می تواند به سادگی انجام شود. فقط کافی است روی زمین بنشینید و پاهایتان را به طرف سینه جمع کنید و سپس آنها را باز کنید و آنگاه این کار را به دفعات زیاد تکرار نمایید.

۹: در طول انجام رابطه جنسی نباید درد وجود داشته باشد:

ممکن است درطول انجام رابطه جنسی، اگربه اندازه لازم تحریک نشده اید یا پیش نوازی کافی را نداشته اید تا واژن شما به میزان مطلوب لیز شود، درد کمی داشته باشید. اما اگر رابطه جنسی برای شما دردناک است، این وضع طبیعی نیست. دلائل متعددی برای این حالت وجود دارند که یکی از آنها عفونت مجرای ادرار است. مشکل هرچه که هست، هرچه سریع تر به پزشک مراجعه و آن را حل کنید.

مطالب مرتبط
راهکارهای تحریک جنسی زن و برقراری رابطه جنسی لذت بخش

۱۰: شما از رابطه جنسی با یک مرد استفاده می کنید تا مشخص شود چقدر عاشق شماست:

 

باید به خاطر داشته باشیم که مردها و زن ها نه تنها از نظر جسمی بلکه از جنبه روحی و عاطفی نیز با هم فرق دارند. زن ها نیاز دارند احساس کنند که یک مرد عاشق آنهاست تا بتوانند با او رابطه جنسی داشته باشند ولی یک مرد معمولا نیاز به رابطه جنسی دارد تا بتواند یک رابطه عشقی را ایجاد نماید. وقتی مردی رابطه جنسی دارد، زمانی است که احساس می کند که یک زن بیش از همه عاشق اوست. بنابراین نگران نشوید اگر این تنها روشی است که یک مرد می تواند از طریق آن عشق خود را به شما ابراز کند.

۱۱: همیشه پس از انجام رابطه جنسی، ادرار کنید:

شما یک فعالیت پر جنب و جوش در رختخواب داشته اید و لذا هیچ چیزی بهتر از این است که در آغوش مرد خود قرار گرفته و در میان دست های او بخواب بروید ولی قبل از آن که این کار را بکنید حتما به دستشویی بروید. همیشه ادرار کردن پس از انجام رابطه جنسی، یکی از بهترین روش ها برای جلوگیری از عفونت مجرای ادرار می باشد. احتمال دارد میکروب هایی در ناحیه آلت تناسلی وجود داشته باشند که می توانند به داخل نفوذ کنند و در مجرای ادرار جمع شوند و این یکی از بزرگترین دلائل عفونت در مجرای ادرار در زنان است.

۱۲: چیزی که می توانید در آینده انتظار آنرا داشته باشید – رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود:

ممکن است باور کردن آن سخت باشد ولی کیفیت رابطه جنسی با افزایش سن بهتر می شود که شاید دلیل آن تکرار این عمل یا زمان صرف شده با یک شریک جنسی باشد ولی در هر حال، برای بسیاری از زنان، داشتن رابطه جنسی باعث بهترشدن شرایط جسمی و روحی آنها می شود. با گذشت زمان، زنها شناخت بهتری از بدن خود و نحوه عملکرد آن در هنگام رابطه جنسی پیدا می کنند. بدن آنها شاید به زیبایی و طراوت دوره جوانی شان نباشد ولی اعتماد به نفس بیشتری دارند و با شریک جنسی خود ارتباط بهتری برقرار می کنند و با بدن خود راحت تر هستند. پیر شدن نباید باعث افسردگی شود و رابطه جنسی ممکن است کمتر شود ولی کیفیت آن بهتر می شود.

مطالب مرتبط
پنج راه برای حس صمیمت بیشتر بعد از رابطه جنسی

حتما بخش اول این مقاله را نیز مطالعه کنید. با آرزوی بهترین ها برای شما عزیزان
هرگونه کپی برداری با نام وردنگار و لینک دهی مستقیم مجاز می باشد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.