تیزرهای فوق العاده جذاب گرند کوپه سری ۸ بی ام دبلیو

0

تیزرهای فوق العاده جذاب گرند کوپه سری ۸ بی ام دبلیو

کمپانی بی ام دبلیو، تیزرهای جدیدی را بر ملا نموده که ظاهر جذاب نسخه گرند کوپه سری ۸ هیجان انگیز این کمپانی را به تصویر می کشد.

این شرکت هیچگونه جزئیات بیشتری را ارائه نداده به جز اینکه با ما در نمایشگاه هفته آینده ژنو همراه باشید.

با نگاهی دقیق تر به تصویر این تیزر، می توانید خط بسته شدن درب عقب، را مشاهده کنید که نشان می دهد این کوپه یک کوپه استاندارد دو درب نیست و یک کوپه چهار درب است.

در مقایسه با کانسپت قبلی سری ۸ که در زیر می توانید تصویر آن را مشاهده کنید، گویا کانسپت جدید از لحاظ طولی، کشیده تر است.

سقف ممتد و یکدست آن، ظاهری کاملا جذاب را ایجاد نموده اما به نظر می رسد فضای بالای سر را برای هر کسی که در پشت فرمان آن بنشیند محدود کند.

البته این احتمال نیز وجود دارد که، این رندر به خاطر تاکید بر بخش های مهم طراحی، اندکی در ظاهر اغراق کرده باشد.

بر اساس شایعات شنیده شده گویا قرار است بی ام دبلیو این گرند کوپه سری ۸ را با خود به ژنو بیاورد، و حتی این احتمال وجود دارد که ان با مدل عملکردی M8 تلفیق شده باشد.

با این حال، این رندر جدید دارای دریچه های مخصوصی که معمولا کمپانی بی ام دبلیو در مدل های M خود به کار می گیرد نیست.

ادعا شده که  این مدل گرند کوپه سری ۸ که قرار است به ژنو آورده شود، تنها نمونه ای برای بررسی امکان تولید نسخه عملکردی این خودرو است.

مشخصات احتمالی بی ام دبلیو سری ۸

احتمالا این خودرو نیز از یک موتور ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری بنزینی و یک گیربکس هشت سرعته اتوماتیک استفاده می کند و به احتمال زیاد در آن از یک سیستم تمام چرخ متحرک استفاده خواهد شد.

مطالب مرتبط
استخوان های به جای مانده از حادثه بمب اتمی هیروشیما برای اولین بار مورد بررسی قرار گرفتند

این تنظیمات بالقوه اجازه می دهند تا این سدان استثنایی تنها در حدود ۳ ثانیه به سرعت ۶۲ مایل در ساعت (۱۰۰ کیلومتر در ساعت) برسد که واقعا شگفت انگیز خواهد بود.

کوپه جدید سری ۸ برای اولین بار در سال ۲۰۱۸ ارائه خواهد شد و قبل از پایان سال به فروش خواهد رسید.

گرچه استفاده از موتور ۴.۴ لیتری بی توربو ۸ سیلندر در دستور کار قرار دارد، ولی مدل ۸۶۰i به احتمال زیاد دارای یک نسخه ۱۲ سیلندر خواهد بود.

منبع : motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.