Mercedes-AMG GT R ابرخودرویی با توان ۶۵۱ اسب بخار

0

Mercedes-AMG GT R ابرخودرویی با توان ۶۵۱ اسب بخار

مرسدس AMG GT : قوی ترین نسخه مرسدس AMG GT که شما می توانید از کارخانه خریداری کنید نسخه هاردکور R است که دارای توانی برابر با ۵۷۶ اسب بخار (۴۲۹ کیلو وات) و گشتاوری در حدود ۵۱۶ پوند پا (۶۹۹ نیوتن متر) می باشد.

بدون شک این خودرو، یکی از قوی ترین سوپر اسپورت های جهان است.

اما Edo Competition با خود تصور کرده که مرسدس AMG GT سزاوار قدرتی بیشتر از این است.

این پروژه، آخرین پروژه ی Edo Competition است و در حالیکه نام این مدل از مدل کارخانه ای مشتق شده اما کاملا از آن متفاوت می باشد.

مشخصات فنی مرسدس AMG GT

در این خودرو، یک موتور. ۴.۰ لیتری ۸ سیلندر بی توربو به روز شده با توان۶۵۱ اسب بخار (۴۸۵ کیلو وات) و گشتاور ۵۷۵ پوند پا (۷۸۰ نانومتر) به کار گرفته شده است.

این امر سبب شده که توان این خودرو ۷۵ اسب بخار بیشتر شده باشد و ۵۹ اسب بخار نیز یشتر از نسخه کارخانه ای باشد.

Edo Competition در خصوص این سوپر اسپرت می گوید این خودرو دارای سرعت بالایی است و می تواند GT R  را که دارای سرعت ۲۲۰ مایل مایل در ساعت (۳۴۰ کیلومتر در ساعت) است پشت سر بگذارد.

البته، این شرکت هیچ آمار رسمی را در مورد حداکثر سرعت مرسدس AMG GT عضلانی جدید و یا مدت زمان رسیدن ان به ۶۰ مایل در ساعت ارائه ننموده است. اما تنها قدرت این خودرو نیست که ارتقا یافته است.

بلکه شاسی ها نیز ۲۲ میلیمتر در جلو و ۲۰ میلیمتر در عقب پایین تر آورده شده اند که سبب می شود این خودرو به جاده نزدیک تر شده و رانندگی با آن دلپذیرتر باشد.

این کمپانی در بیانیه مطبوعاتی خود گفت: “با دستیابی به حداکثر کارایی و تخصص فراوان، EDO GT R وجود همه چیزهایی که یک ماشین اسپرت فوق العاده بدان نیاز دارد برخوردار است.”

مطالب مرتبط
معرفی مرسدس بنز C کلاس فیس لیفت 2019

“ظاهر بی نظیر و عضلانی این وسیله نقلیه با صدای رعب انگیز و سرعت فوق العاده بالای آن همخوانی دارد. در حقیقت اضافه نمودن این آپشن ها به طور کلی توانسته این خودرو را تا حد زیادی بهبود بخشد.”

Edo چیزی در مورد هزینه این کیت بیان ننموده، اما اگر شما پول اضافی برای ارتقای ماشین اسپرت ۱۵۷،۰۰۰ دلاری خود دارید، ما به شما پیشنهاد می کنیم که حتما این کار را انجام دهید.

گالری تصاویر مرسدس بنز AMG GT R

منبع : motor1

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.