میلی بل؛ از ستاره‌‌های اینستاگرام و مدلی با یک خانه ۲۸۰۰ پوندی

0

میلی بل؛ از ستاره‌‌های اینستاگرام

کودک سه ساله‌ای که تصویر آن را در عکس زیر میبینید میلی بل نام دارد. او از ستاره‌های ایستاگرام بوده و دارای یک خانه ۲۸۰۰ پوندی، پیانو، تلویزیون صفحه تخت و… است.

میلی با نام کامل Millie Belle Diamond کودک سه ساله‌ای از نوسای استرالیا است. اکانت اینستاگرام میلی بل توسط مادرش Schye Fox اداره شده و در حال حاضر ۱۷۶ هزار دنبال کننده دارد. مادر او میگوید که برندهای معتبر محصولات تولیدی خود مثل لباس، کیف دستی و کفش را به صورت رایگان برای میلی ارسال کرده و برای هر بار که او عکس خود را در حال استفاده از محصولات این شرکت‌ها منتشر کند، مبلغ ۱۹۰ دلار را دریافت خواهد کرد.

آخرین مورد افزوده شده به زندگی لوکس میلی بل خانه کوچکی است که ساخت آن ۳۸۰۰ دلار برای پدر او هزینه برداشته و دارای یک تلویزیون ۵۰ اینچی همراه با وجود شبکه نتفلیکس، یک پیانو مخصوص کودکان، لوستر کریستال و باغچه گل رز است.

فاکس در مصاحبه با Femail میگوید: “این چیزها واقعاً رویای هر کودک است. این یک قصر مناسب برای ملکه ما است و او نیز آن را کاملاً دوست دارد. میلی بل واقعاً خوش شانس بوده و خود نیز این موضوع را به خوبی میداند.”

فاکس ادامه میدهد: “طرح این خانه از یک خانه ۲۰ هزار دلاری در آمریکا گرفته شده و پدر میلی نیز که سابقاً در کار ساخت و ساز بوده زمان سه ماه را برای ساخت این خانه صرف کرده است. بسیاری از خانه‌های Cubby که در اطراف مشاهده میکنیم از بیرون بینظیر به نظر میرسند، اما داخل آن ساده و چوبی است. بنابراین برای ما مهم بوده است که داخل خانه نیز به اندازه بیرون زیبا به نظر برسد.”

فاکس زمانی که میلی تنها دو ماه داشته است اکانت اینستاگرام او را تأسیس کرد.

حال او برای انتشار هر عکسی که لباس طراحی شده توسط طراح خود را پوشیده باشد، مبلغ ۲۵۰ دلار را دریافت میکند.

مطالب مرتبط
نجات یک کره الاغ زخمی به نام آپریل در هند

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.