پدوفیلی، کودک آزاری و آموزش مبارزه با میل جنسی به کودکان

0

پدوفیلی، کودک آزاری و آموزش مبارزه با میل جنسی به کودکان

پدوفیلی چیست؟ میل  جنسی به کودکان!!

🔻افراد پدوفیل فعالیت جنسی با کودکان را یا ترجیح می دهند ویا به طور منحصر به فرد از فعالیت جنسی با کودکان از همان جنس یا کودکان از جنس دیگر به هیجان جنسی و لذت بردن دستیابی پیدا می کنند.

 

🔻رفتارهای جنسی دخیل در پدوفیلی طیف وسیعی از فعالیت های ممکن را شامل می شود. آن ها معمولا از استفاده از زور اجتناب می کنند تا بتوانند فعالیت خود را ادامه بدهند زیرا اگر مانعی سر راه آنها به وجود بیاید با خشونت و قتل کودک پایان خواهند یافت.

 

 

🔻برخی از پدوفیل ها رفتارهای خود را به افشای خود یا استمنا در مقابل کودک، و یا نوازش کردن یا لخت کردن کودک، اما بدون تماس جنسی محدود می کنند در حالی که برخی دیگر کودک را به شرکت در رابطه جنسی و مقاربت تناسلی وادار می کنند.

🔻پدوفیل ها می توانند پیر یا جوان، مرد یا زن باشد. اگر چه اکثریت بزرگی از آن ها مرد هستند. متاسفانه برخی از آنها در حرفه ای فعالیت دارند که در آموزش و یا حفظ سلامت و رفاه کودکان و افراد جوان را به عهده دارند در حالی که دیگران با کودکان قربانی خود رابطه فامیلی یا حتی ژنتیک دارند.

 

 

🔻بسیاری از کارشناسان پدوفیلی را ناشی از عوامل روانی و نه از ویژگی های بیولوژیک می دانند.

 

 

🔻بعضی از آن ها فکر میکنند که پدوفیلی نتیجه مورد آزار جنسی قرار گرفته شدن، خود به عنوان یک کودک است اگر چه همه پدوفیل ها خود به عنوان کودک مورد آزار جنسی قرار نداشته اند.

 

 

🔻بعضی دیگر از کارشناسان فکر میکنند که پدوفیلی از تعامل نامناسب و پاتولوژیک فرد با پدر و مادر خود در طول سال های اولیه زندگی مشتق می شود. چون قربانیان پدوفیل ها کودکان هستند پدوفیل ها اغلب خدمات خود را به تیم های ورزشی مدارس (مثل مدارس_فوتبال) یا سازمانهایی که در ارتباط با کودکان هستند ارایه می کنند. در برخی موارد، پدوفیل هایی ک کودکان خانواده خود برای آنها جذاب هستند.ممکن است کمک خود را به بستگان به عنوان پرستار کودک ارایه دهند.

 

مطالب مرتبط
14 نشانه که خبر از آسیب جدی رابطه زناشویی را می دهد

🔻 آنها متاسفانه اغلب مهارت های بین فردی خوبی با بچه ها دارند و به راحتی می توانند اعتماد کودکان را به دست آورند.

 

🔻 افراد پدوفیل معمولا در دوران بلوغ به مشکل خود پی می برند و فعالیت خود را در سنین میانسالی شروع می کنند. در ایالات متحده حدود ۵۰ درصد از مردانی که برای پدوفیلی دستگیر شده اند یا پدر هستند و یا حداقل ازدواج کرده بوده اند…….

 

منبع : برگرفته از کانال انجمن آسیب شناسی اجتماعی ایران

 

در این ویدئوی آموزشی که برای کودکان تهیه شده است (منبع مشخص نیست) اشاره می شود که کودکان می بایست با نقاط خصوصی بدن خود آشنا شوند و در صورت لمس این نقاط توسط افراد بیمار جنسی باید به پدر و مادر خود اطلاع دهند.

 

 

این نقاط شامل لبها، سینه ها، وسط پاها و باسن می باشد. از نظر روانشناسان برای اینکه کودک مورد آزار جنسی قرار نگیرد حتما باید به جای حذف صورت مسأله آگاهی های جنسی لازم برای مراقبت از خود را بداند.

 

 

حتما این ویدئو را نگاه کنید برای دوستان خود ارسال کنید و بارها برای فرزند خود نمایش دهید:

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.