کپسول Dietrine محصولی برای کاهش وزن | فواید و عوارض + نحوه عملکرد

0

کپسول Dietrine  یک محصول OTC است که با مسدود کردن کربوهیدرات ها کار می کند و برای کمک به افراد برای از دست دادن وزن استفاده می شود. به خوبی شناخته شده است که قندهای پیچیده (مانند نشاسته) به کمک یک آنزیم با نام آلفا آمیلاز که در روده کوچک توسط پانکراس ترشح می شود، به گلوکز تجزیه می شوند .

این گلوکز برای تامین انرژی مورد نیاز شما در طول روز استفاده می شود و یا به عنوان سلول های چربی ذخیره می شود (باعث ایجاد بیش از حد وزن می شود) Dietrine بلوک آلفا آمیلاز را کاهش می دهد، بنابراین جذب نشاسته و میزان جذب کربوهیدرات کاهش می یابد و درنتیجه کالری کمتری مصرف می شود.

از آنجا که نشاسته در بسیاری از غذاها (برنج، نان، ذرت، سیب زمینی، و غیره) موجود است، Dietrine یکی از محصولات OTC رایج برای کاهش وزن است.

عناصر تشکیل دهنده

Dietrine شامل مواد زیر است:

عصاره گرفته شده لوبیای سفید (همچنین به عنوان فاز ۲ شناخته می شود)

ده مطالعه بالینی دو سو کور، تصادفی و کنترل شده با پلاسبو کاهش وزن قابل توجهی را در افرادی که فاز ۲ را اجرا کردند در مقایسه با افرادی که دارونما مصرف می کنند، نشان می دهد.  این مطالعات نشان داده است که استفاده از فاز ۲ قبل از غذا یک بار در روز، برای ۳۰ روز متوالی ممکن است به شما کمک کند، ۲.۹۳ کیلوگرم (۶.۴۵ پوند) وزن خود را از دست بدهید.

وانادیم

این عنصر نشان دهنده افزایش تحریک سیگنال لپتین است (لپتین یک ماده است که باعث ایجاد اثرات کاتابولیک در بدن می شود – سرعت متابولیسم را افزایش می دهد) و این به طور مستقیم با اثرات کاهش وزن مرتبط است. این برای درمان دیابت و کلسترول بالا استفاده می شود. تحقیقات نشان می دهد که وانادیم مانند انسولین عمل می کند، بنابراین باید در بیماران دیابتی اجتناب شود، زیرا ممکن است بر روی داروهای ضد دیابت اثر بگذارد.

مطالب مرتبط
علل ایجاد دوربینی چشم و درمان آن

کروم

عنصر ضروری که معمولا به عنوان کمک کننده برای کاهش وزن استفاده می شود. مطالعات بالینی زیادی در مورد نمونه های بسیار کم از افراد دارای اضافه وزن وجود دارد و همه به نتیجه گیری مشابه اشاره کرده اند – این یک فرمول درخشان برای از دست دادن وزن است. این موثر، ایمن و کاملا طبیعی است. با این حال، در نظر داشته باشید که اگر شما غذاهای پر چرب را می خورید، ممکن است برای شما خوب کار نکند.

مطالعات بالینی اثرات مثبت لوبیاهای سفید بر کاهش سطح تری گلیسیرید را نیز نشان داده است، به همین دلیل Dietrine همچنین به شما کمک می کند میزان کلسترول و تری گلیسیرید را در محدوده طبیعی حفظ کنید.

طریقه مصرف کپسول Dietrine

دوز توصیه شده معمولا ۱ کپسول، دو بار در روز، قبل از غذا است.

کپسول را نجوید و یا از دست ندهید زیرا ممکن است اثر آن را کاهش دهد.

کل کپسول را با یک لیوان آب معمولی ۸ اونس ببلعید.

تداخلات دارویی 

هیچ تعارضی با سایر داروها یا غذاها شناخته نشده است. با این حال، نباید همزمان با داروهای خوراکی هیپوگلیسمی استفاده شود.

هشدارها و عوارض جانبی

تولید کننده ادعا می کند که Dietrine 100% امن است و هیچ عارضه جانبی ندارد. با این حال، عصاره آب لوبیای سفید ممکن است باعث ایجاد گاز معده (گاز بیش از حد) و یا اسهال شود.  این عوارض جانبی خفیف هستند و بیش از چند روز طول نمی کشند. همچنین دانشمندان معتقدند مصرف طولانی مدت دوزهای بالا از وانادیوم با عوارض جانبی همراه است . طبق گفته WebMD وانادیوم احتمالا خطرناک نیست اگر کمتر از ۱.۸ میلی گرم (۱۸۰۰ میکروگرم) در روز مصرف شود. یک کپسول Dietrine حاوی ۵۰ میکروگرم وانادیوم است که دوز بالا را در نظر نمی گیرد.

مطالب مرتبط
خواص برگ های گیاه تارو ( Taro ) چیست؟ + ارزش غذایی

Dietrine یک محصول مشتق شده از مواد کاملا طبیعی است، در نتیجه به خوبی تحمل می شود.

مزایای Dietrine

این یک محصول بسیار مؤثر برای کاهش وزن است و از موادی که به خوبی بررسی شده اند مشتق شده است. ده ها مطالعات بالینی به وضوح اثر بخشی و ایمنی مواد آن را تأیید کرده اند.

 

معایب Dietrine

این کپسول محصول فقط در اینترنت در دسترس است. این کپسول، در مورد افرادی که بیش از حد غذاهای پر چرب مصرف می کنند، بسیار موثر نیست.

حرف آخر

اگر از شیرینی ها، سیب زمینی، ذرت، نان، برنج و دیگر مواد غذایی سرشار از نشاسته لذت ببرید و می خواهید به سرعت وزنتان را از دست بدهید، Dietrine برای شما مناسب است.

Dietrine را از طریق وب سایت های دیگر خریداری نکنید و فقط از طریق وب سایت رسمی شرکت سازنده تهیه کنید.

اختصاصی وردنگار – هرگونه کپی برداری با نام و لینکدهی مستقیم مجاز است

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.