۱۰ فرد ثروتمند و مشهور جهان در آخرین روز زندگی خود چه غذایی خورده اند؟

0

۱۰ فرد ثروتمند و مشهور جهان در آخرین روز زندگی خود چه غذایی خورده اند؟

آیا می دانید آخرین وعده غذایی افراد ثروتمند و مشهور در آخرین روز زندگی چه بوده است؟

 

۱_ الویس پریسلی (Elvis Presley)

آخرین وعده غذایی که   Elvis Presleyمیل کرد کره بادام زمینی، موز و ساندویچ گوشت مورد علاقه اش نبود. او در ۱۶ آگوست ۱۹۲۷ آخرین روز کاری خود را با خوردن ۴ اسکوپ بستنی و ۶ کلوچه با تکه های شکلاتی شروع کرد.

۲_ مایکل جکسون(Michael Jackson)

پادشاه موسیقی پاپ در ۲۵ جون ۲۰۰۹ در هنگام برگشت از تور خود به طرز مشکوکی از دنیا رفت، اما آخرین غذایی که او میل کرد سالاد اسفنجاج به همراه سینه مرغ بوده است.

۳_ جان لنون (John Lennon)

جان لنون؛ پیشرو و جلودار گروه بیتل در مسیر رفتن به استودیو برای ضبط، آخرین وعده غذایی خود که ساندویچ گوشت گوساله بود را خورد و پیش خود تصمیم گرفته بود وقتی به خانه اش بازگشت ساندویچ گوشت بزرگ تری را میل کند.

اما متاسفانه هیچ وقت به خانه اش نرسید زیرا در ۸ دسامبر ۱۹۸۰ در جلو خانه اش توسط مارک دیوید چپمن کشته شد.

۴_ ویتنی هاتسون (Whitney Houston)

ویتنی برنده جایزه بهترین خواننده یا Grammy، بازیگر و تهیه کننده در ۱۱ فوریه ۲۰۱۲ در هتل بورلی هیلز دار فانی را وداع گفت. او قبل از اینکه از دنیا برود یک همبرگر، ساندویچ بوقلمون، سیب زمینی سرخ کرده و شامپاین و هینکین سفارش داده بود.

۵_جیمی هنریکس (Jimi Hendrix)

یکی از بزرگترین نوازنده های گیتار راک اند رل در سن ۲۷ سالگی در تاریخ ۱۸ سمپتامبر ۱۹۷۰ هنگامی که در هتل Samarkand لندن اقامت داشت درگذشت. آخرین غذایی که او میل کرد تن ماهی بود که دوست دخترش مونیکا دنمان برایش درست کرده بود.

۶_ پرنسس دیانا (Princess Diana)

پرنسس دیانا در روز ۳۱ آگوست ۱۹۹۷ آخرین وعده غذایی خود که ماهی، سبزیجات سرخ شده، قارچ و املت مارچوبه بود را در رستوران L Espadon شهر ریتز کارلتن پاریس خورد.

۷_بریتنی مورفی(Brittany Murphy)

بریتنی، بازیگر ۳۲ ساله به طورناگهانی در ۲۰ دسامبر ۲۰۰۹ از دنیا رفت. ماموران می گویند که او روز آخر نودل، غذای تایلندی و گاتورید میل کرده است(گاتورید نوشیدنی است که بیشتر توسط ورزشکاران برای تأمین کربوهیدرات بدنشان استفاده می شود).

۸_ ارنست همینگوی(Ernest Hemingway)

همینگوی در ۲ جولای ۱۹۶۱ به خودش شلیک کرده و از دنیا می رود. با توجه به تحقیقات انجام شده آخرین غذایی که او میل کرده غذایی سالم بوده: یک تکه استیک نیویورکی، سیب زمینی پخته، سالاد سزار و بدون شک شراب بوردکس.

۹_ناپلئون بناپارت(Napoleon Bonaparte)

امپراطور خودکامه و خودمختار فرانسه در زمان تبعید خود در جزیره سنت هلن آخرین وعده غذایی خود که شامل: جگر وگوشت گوساله، قلوه سرخ کرده، تخم مرغ، نان، سیر و گوجه فرنگی کبابی بوده است را خورده است.

۱۰_ صدام حسین(Saddam Hussein)

شاید اصلا برایتان خوش آیند نباشد که فردی خائن به بشریت و قاتل مثل صدام به آخرین خواسته خود که خوردن غذای مورد علاقه اش بوده رسیده است.

او در آخرین روز زندگی خود خواسته اش خوردن مرغ پخته شده به همراه برنج و یک لیوان آب داغی که در آن عسل حل شده باشد، بود.

او حتی بعد از خوردن این غذا یک سیگار هم درخواست کرده که با این خواسته اش مخالفت شد.

اختصاصی سایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

 

 

مطالب مرتبط
گاو طی چند صد سال بعد به بزرگ ترین موجود زمین تبدیل خواهد شد

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.