۱۴ نشانه که خبر از آسیب جدی رابطه زناشویی را می دهد

0

۱۴ نشانه که خبر از آسیب جدی رابطه را می دهد

 

شوق و شور اولیه را حس نمی کنید

شاید گفتن این حرف، تکراری به نظر برسد اما اگر شما به کسی علاقه داشته باشید با دیدن او قلب تان تندتر خواهد زد پس اگر با دیدن شریک زندگی خود چنین حالتی را در خود احساس نمی کنید شاید وقت آن رسیده که رابطه زناشویی خوذ را ترمیم کنید.

 

می گویید به او علاقه دارید! واقعا چنین است؟؟؟

اگر فقط در حرف به او ابراز علاقه می کنید و از ته قلب تان حس دوست داشتنی به او ندارید پس حتما باید بر روی ادامه دادن رابطه زناشویی خود تجدید نظر کنید.

 

توجه بیش از اندازه به مردان دیگر

تحسین کردن یک مرد جذاب توسط خانمی که به فرد دیگری متعهد است ایرادی ندارد و طبیعی است اما اگر خانمی احساس کند که به مرد دیگری علاقه دارد و دوست دارد بیشتر با او آشنا شود نشانه خوبی در رابطه زناشویی نیست.

 

فکر کردن به رابطه های قبلی

به صورت اتفاقی یا غیر اتفاقی فکر کردن و پیام دادن به شریک قبلی زندگی تان نشان از بی علاقه گی شما به همسر کنونی تان است. رابطه های سالم به زندگی گذشته توجهی نمی کنند.

 

ترجیح می دهید که تنها باشید

خوب است که ساعاتی از روز را به تنهایی تان اختصاص دهید اما اگر می بینید ساعاتی که به تنهایی می گذرانید از زمانی که با شریک زندگی تان می گذرانید بیشتر است باید از خود بپرسید چرا دیگر علاقه ایی به بیرون رفتن های دونفره ندارید.

 

با یکدیگر وقت نمی گذرانید

در خانه نشستن و تلویزیون نگاه کردن خوب است اما آیا به خاطر دارید آخرین باری که برای خوردن غذا بیرون رفتید کی بود؟ یا آخرین بار چه زمانی به کافی شاپ همیشگی تان رفتید؟ زوج های عاشق همیشه ساعاتی از روز را با یکدیگر می گذرانند.

 

مطالب مرتبط
معرفی 15 علت خستگی مداوم

نداشتن رابطه جنسی

اگر از رابطه جنسی خود لذت نمی برید یا به ندرت با یکدیگر رابطه  برقرار می کنید وقت آن رسیده که مجددا به رابطه تان فکر کنید و ببینید که هنوز با یکدیگر تفاهم دارید یا خیر؟

 

کاهش تماس فیزیکی

تماس فیزیکی تنها به معنی داشتن رابطه جنسی نیست.اگر بغل های کوچک و عاشقانه و بوسه های صبح گاهی تنها به ابتدای رابطه زناشویی مربوط می شود پس باید بگویم که رابطه تان بحرانی شده است.

 

از بین رفتن حس شوخ طبعی

یکی از فاکتور های مهم  موجود در یک رابطه سالم این است که شما باعث شادی و خنده یکدیگر شوید. اگر دلیل شادی و خوشحالی یکدیگر نمی شوید واضح است که از باهم بودن راضی نیستید.

 

مانند گذشته با یکدیگر گپ نمی زنید

اگر در گذشته عادت داشتید که درباره هر چیز کوچکی از ورزش گرفته تا اخبار و تعریف کردن داستان های کوتاه با یکدیگر صحبت کنید اما اکنون چنین نیست و تنها مکالمه شما به پرداخت قبوض و نوبت شستن ظرف ها مربوط می شود باید بگویم که وقت آن رسیده در رابطه زناشویی خود تجدید نظر کنید.

 

هرچیز کوچکی باعث ناراحتی تان می شود

طرز غذا خوردن، لباس های بهم ریخته روی زمین، زنگ تلفن و هر چیز کوچک دیگری باعث ناراحتی تان می شود؟ در حقیقت بین شما دیگر عشقی وجود ندارد.

 

عوض کردن شخصیت و اخلاق طرف مقابل

به این فکر می کنید که باید همسرتان را تغییر دهید؟ مثلا فلان ویژگی اش را که بیشتر می پسندید افزایش دهد یا آن یکی اخلاقش که دوست ندارید را کنار بگذارد؟ کاملا واضح است که با یکدیگر سازگاری ندارید.

 

دیگر به او و خواسته هایش توجهی نمی کنید

همه دوست دارند کسی را پیدا کنند و او را همانطور که هست دوست بدارد اما اگر احساس می کنید که دیگر علاقه ایی به برطرف کردن خواسته های یکدیگر ندارید بدانید که رابطه تان به جاهای باریک رسیده است.

 

مطالب مرتبط
کاهش میل جنسی در زنان پس از زایمان و دوران شیردهی

فراموش کردن تاریخ ها و مناسبت های مهم

تولد،سالگرد های مهم و… فراموش کردن این مناسبت های مهم در رابطه نشان از بی توجهی به یکدیگر است.

 

اختصاصی وبسایت وردنگار: کپی تنها با ذکر منبع مجاز است.

 

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.